Въпрос за Стрептококите

  • 3 951
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 131
Сега отидох да му взема направление от личната лекарка за утре да му вземем секрет. Аз по принцип не го водя при нея на преглед , защото не съм много доволна от нея. А го водя при частна лекарка и за съжаление сме пили доста АБ , особено като тръгна на градина , но какво да се прави - така ще пораснат,всички деца боледуват. Сега е добре / да чукна на дърво/ , а ако нямаме бактерия след изследването ще черпя.

# 16
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
ще черпиш разбира се, няма къде да ходиш Mr. Green
ще чакам да пишеш, въпреки, че аз след понеделник много редовно няма да имам нет, но ще следя. Peace

# 17
  • Мнения: 672


       Включвам се в отбора на борещите гадните коки Close. И при нас е омагьосан кръг. Преди 2 месеца махнахме и трета сливица. Сектетът намаля драстично, но само за месец. Сега отново е със задна хрема и започва да кашля Sad. Следобяд сме при УНГ.
        Някой разбра ли нещо за споменатата по-горе ваксина?

# 18
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836


       Включвам се в отбора на борещите гадните коки Close. И при нас е омагьосан кръг. Преди 2 месеца махнахме и трета сливица. Сектетът намаля драстично, но само за месец. Сега отново е със задна хрема и започва да кашля Sad. Следобяд сме при УНГ.
        Някой разбра ли нещо за споменатата по-горе ваксина?

оффф, забравих да питам, а току що бях при УНГ лекарката Rolling Eyes
е-е-е- ама защо така значи #Cussing out и третата сливица сте махнали и пак с тази задна хрема, и при нас секретите са едни задни.
Ти направо уби всичко в мен. Нали точно затова се маха тая трета сливица за да оправи положението. а-а-а-а вече ще полудея Crazy #Cussing out

# 19
  • Мнения: 672
Oказа се, че положението не е чак толкова зле. Задната хрема е изчезнала. Не мога да повярвам ,че този път се преборихме толкова бързо. УНГ-то ми каза, че след ваденето на сливицата няма да намалеят болестите (а при нас са вече хронични Cry), но ще се възстановява детето по-бързо. Май наистина е така.
А за ваксината и аз забравих да попитам Embarassed. Голяма съм паника покрай децата.

# 20
  • Мнения: 1 680
Имахме същия проблем. 10 дни след приключване на антибиотика ги нямаше гадините.

# 21
  • Мнения: 131
Преди 5 минути му взеха секрет на Георги от носа и гърлото . Днес няма и да е на градина заради това. Дано резолтатите да са отрицателни,но ще разбера чак в сряда или четвъртък.Стискаите палци.

# 22
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
Стискам палци, и от понеделник нямам вече нет.
И няма да мога да влизам във форумите и да чета и пиша.
Дано всичко е ОК.

# 23
  • Мнения: 131
Защо така ще ви го спират нета? Аз тъкмо се зарадвах,че ще обменяме инфо за бактерий и как ще ги лекуваме. Ама  като ви го пуснат ще разказваме кой с какво ги е изтребил.

# 24
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
Защо така ще ви го спират нета? Аз тъкмо се зарадвах,че ще обменяме инфо за бактерий и как ще ги лекуваме. Ама  като ви го пуснат ще разказваме кой с какво ги е изтребил.

малко офф Embarassed не, няма да ни го спират, че сме с Договор
ето защо
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=110268.0

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Малкият ми син също има проблеми със секрети от носа , но тези секрети после се прехвърлят и към очите. Няколко пъти ни изписваха капки тобрекс или тобрадекс като 10 дена след това всичко започваше наново. Затова се ориентирах към лекар хомеопат. Пием хомеопатични лекарства от 10 дена и вече има няма никакви секрети .Надявам се че се оттървахме завинаги от тях.

# 26
  • Мнения: 220
Антибиограма от носен секрет трябва да направиш , когато детенце се чувства добре- няма никакви симптоми на заболяване

# 27
  • Мнения: 513
 Peace Не са притеснявайте, има много ефикасно решение на проблема ви -нарича се хомеопатия. Може някой да не е запознат и да проявява недоверие кам нея , но аз ще ви разкажа за същия проблем със моите деца и мисля , че той ще е достатъчен да ви убеди. Синът ми беше на 10 години когато лежа в болница с друг проблем и от там пипна тези стрептококи и започна лудата борба с антибиотици -изпи за 3 месеца 5-6 антибиотика и то от най-скъпите и "най- силните" и проблема затихна за 6 месеца и тъкмо когато се бях успокоила се възстанови, но вече трансформирал се в друг подобен и като го видях косата ми се изправи. В същия момент дъщерята на 2 г. започвах да я лекувам с хомеопатия защото често боледуваше, а личната лекарка ни даде да направим годишни профилактични прегледи и за мой ужас в тях се оказа новия стрептокок на баткото.   Взех изследванията и направо отдох при хомеопатката - тя само ги погледна и каза - продължаваме лечението с лекарствата с които започнахме и този проблем ще се реши. Незнам как съм я изгледала, но тя ме запита  -   защо ме гледате така очудено, а аз започвам да й обяснявам колко антибиотика е изпил сина и че проблема не се е решил. Тя само се усмихна и каза, че ако няма резултат ще смени лекарството и аз си тръгнах с неголямо доверие, но за мое голямо очудване след една седмица  кашлиците спряха, хремите също и изследванията бяха абсолютно чисти. Заведох и сина и него го излекува и тове вече е само лош спомен за нас. Така, че мили мами , повече не се тревожете, а побързайте да заведете дечицата си при някой добър лекар хомеопат , вместо да ги тъпчете с антибиотици. newsm10

# 28
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
Благодаря Нели за дългия постинг, но хомеопатия не е решение за мен.
И да, ти може и да си била Учудена от действието на хомеопатията, но за мен лично пак казвам това не е решение.
Но е много хубаво от твоя страна, че споделяш опит.  bouquet

# 29
  • Мнения: 513
 Защо ако не е тайна? Мисля, че можем да поспорим по този въпрос

Общи условия

Активация на акаунт