Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 21 фев. 2019, 13:54 ч.

Лазерна епилация на лице

• 1 586
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
След втора процедура на муската, последваха по-дебели и по-бързо разтящи косми. Ще последва 3та скоро.

Странно. Обикновено след лазерна епилация космите оредяват. Или апаратът, с който те правят не е читав, или има друг проблем.
Ако си от София, препоръчвам Версус.

# 16
След втора процедура на муската, последваха по-дебели и по-бързо разтящи косми. Ще последва 3та скоро.

Странно. Обикновено след лазерна епилация космите оредяват. Или апаратът, с който те правят не е читав, или има друг проблем.
Ако си от София, препоръчвам Версус.
След 2 седмици пак съм там. Ще ви кажа какво е станало

# 17
Колко време е минало от последната епилация?

# 18
Колко време е минало от последната епилация?
Казаха ми, че трябва да минат 40дни от първата, после 50от втората. На мен часа ми е за 57ми ден.

# 19
Аз съм ходила в Пловдив е Лазер център. Там ми ги скъсяваха първо с машинка и после д лазера. Много съм доволна. Вече ги няма. Аз имах бакембарди,доста забележими. Сега нямам нито един косъм на лицето.
Аз също ходя там и съм много доволна. За лицето не мога да се престраша. Страх ме е да не ми излезат повече. Моите са руси, имам много по бакенбардите и под брадичката към шията. Твоите какви бяха - тъмни , светли?

# 20
Аз съм ходила в Пловдив е Лазер център. Там ми ги скъсяваха първо с машинка и после д лазера. Много съм доволна. Вече ги няма. Аз имах бакембарди,доста забележими. Сега нямам нито един косъм на лицето.
Аз също ходя там и съм много доволна. За лицето не мога да се престраша. Страх ме е да не ми излезат повече. Моите са руси, имам много по бакенбардите и под брадичката към шията. Твоите какви бяха - тъмни , светли?

Моите бяха тъмни. До колкото знам лазерът не действа на руси косъмчета.
Не боли и не излизат повече или по-дебели.

Общи условия

Активация на акаунт