Хоризонтален или вертикален солариум?

  • 8 329
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 35 957
 Peace хоризонтален

# 16
  • София
  • Мнения: 3 679
Аз досега съм ходила само на вертикален. Не мога да си представя да се похлупя с нещо отгоре и да стоя мирно -  #Crazy май имам клаустрофобия  newsm78

# 17
  • Мнения: 7 186
И двата съм ги пробвала, но предпочитам хоризонталния, защото има опция за спиране на лампата на лицето, а и си стоя полегнала. Тена става абсолютно равномерен, няма проблем.

# 18
  • Мнения: 1 205
И двата съм ги пробвала, но предпочитам хоризонталния, защото има опция за спиране на лампата на лицето, а и си стоя полегнала. Тена става абсолютно равномерен, няма проблем.

И аз така. Peace

# 19
  • Мнения: 1 680
А защо ви е солариум през лятото?

# 20
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Предпочитам хоризонталния. Във вертикалния се чудя какво да правя и как да застана, докато при хоризонталния се отпускам напълно.
А защо ви е солариум през лятото?
За съжаление не винаги има време за плаж.
И за мой късмет, в събота и неделя /когато почивам/, не винаги е хубаво времето. Например прогнозите за този уикенд - умирам от яд. #Cussing out

# 21
  • Мнения: 7 186
А защо ви е солариум през лятото?

Като няма време за плаж солариума върши работа. Иначе от разхождането по улиците пак се почернява, но с т. нар. "кърски тен" Laughing, с който със сигурност нямам желание да се сдобия. Wink

# 22
  • Мнения: 8 917
Вертикален - по - ефикасен, по бързо хващаш тен. Само един минус - докато стоиш права на жегата вътре може да ти се завие сват, ако си с ниско кръвно, като мен.
Peace
Лично аз харесвам да си полегна Mr. Green

# 23
  • Мнения: 2 596
Вертикален, вертикален, само на такъв съм ходила, жалко че тази година не мога още да се наканя.

# 24
  • Мнения: 583
ходила съм и на двата вида, но честно казано от хоризонталният почернявам. за вертикалния- може и да  не съм съм случила на солариум/а съм била на два различни, като последният беше в съвсем прясно открит салон с претенции за високо ниво-особено на цени Rolling Eyes/.

# 25
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Вертикален. От хоризонталния ме побиват тръпки...започвам да си мисля едни глупости.

# 26
  • Русе
  • Мнения: 659
Хоризонтален.
А защо ви е солариум през лятото?
Защото така се подготвям за море - вече доста годинки ходя в началото на лятото на солариум, след като отида на море и нито се зачервявам, нито изгарям. Е, вярно, че съм с по-тъмна кожа...

# 27
  • София
  • Мнения: 5 289
Ако става въпрос за удобство,хоризонталния естествено е за предпочитане,едно че лежиш,друго че се отпускаш и се отдаваш на размисли.Но при него тена абсолютно /поне при мен/, не е равномерен,на дупето имам 2 кръгчета колкото и да се въртя вътре,а и изобщо там където тялото е най-прилепнало тена е по силен,отстрани на тялото също по малко се изпичаш.А относно вертикалния,тенът става страхотен и равномерен отвсякъде Peace,има си дръжки вътре,висиш си като маймуна,но минутите за печене са и по-малко,аз например на легналия се печах по 16 мин,а сега на вертикалния се печа по 9, понеже той е 2 пъти по силен.И винаги си пускам вентилатора,на най-силната степен,за да ми е по хладничко,и още нещо което е много важно:когато влизаш в загрят солариум,ти става мнооого топло,но когато е студен /в смисъл преди теб никой не се е пекъл скоро/ е много по-добре,особено за правия солариум.
Аз съм за правия Peace.

# 28
Аз предпочитам вертикалните. Много равномерен тен става.
Освен това те вентилират отвсякъде и не се потиш и не залепваш за никъде.

# 29
  • Мнения: 569
 

   Досега съм ползвала само хоризонтален, но нещо не съм доволна напоследък. Не потъмнявам равномерно и следващия път ще отида на вертикален.

Общи условия

Активация на акаунт