Дарбите на нашите деца!

  • 1 991
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 462
Благодаря за информацията за сградата на БСП...аз съм близо там, но никога до сега не съм обръщала внимание на това Sad
Дали ще  е проблем да се занимават с моя Гого...той наистина пее много добре, но нали милия още не говори...и е много смешен защото е запомнил някаква част от текста на песните и ги пее...но не винаги може с думичките и става голям майтап където не му е ясно какво точно трябва да каже Wink

# 16
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Благодаря за информацията за сградата на БСП...аз съм близо там, но никога до сега не съм обръщала внимание на това Sad
Дали ще  е проблем да се занимават с моя Гого...той наистина пее много добре, но нали милия още не говори...и е много смешен защото е запомнил някаква част от текста на песните и ги пее...но не винаги може с думичките и става голям майтап където не му е ясно какво точно трябва да каже Wink

е не мога да отговоря, защото аз съм общо взето музикален инвалид и само знам че там има различни хорове - детски иначе ако живеете там индивидуално може би към някое читалище.
До НДК има читалище на цар Асен.

# 17
  • Мнения: 462
Благодаря и за тази информация Simple Smile
Май е време наистина да се заема и с този въпрос Simple Smile

# 18
  • Мнения: 349
Здравейте, моята дъщеря откакто се е родила е артистка,ама във всичко.Освен  това е бърборанка, хитруша, танцьорка, певица ........
Всички познати и непознати, които са контактували с нея- твърдят ,че е голяма артистка, умее да те грабне, да те омае  и да те хвърли в джаза без да разбереш.Ама нали си е и мойто гардже ,е ,така де, похвалих я Laughing

# 19
  • Мнения: 462
vitca, много е хубаво това. Поощрявайте я и внимавайте като порасне да не стане по една или друга причина срамежлива, че така знам аз че се получава понякога Wink иначе е страхотно всичко това, което си написала Simple Smile

# 20
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Да бутна темата нещо я забравихте.

Общи условия

Активация на акаунт