Прозрачни шини- алайнери

  • 57 713
  • 256
  •   2
Отговори
# 105
  • Мнения: 394
Здравейте!

Има ли някой, на който са коригирали захапката с алайнери? Какви бяха те?
А промени ли ви се лицето (особено в профил) след лечението? Благодаря!

# 106
  • Мнения: 852
Аз коригирам в момента дълбока захапка, но съм едва в началото. Ще мога да дам отзив едва догодина. Не мисля че ще има кой знае каква промяна при мен, само устните ми няма а са толкова стиснати и изглеждат една идея по-пълни.

# 107
  • Мнения: 2 534
Аз коригирам дълбока захапка, от 7ма шина съм с ластици и сега на 12та направихме рескан (защото планът беше с един ластик вляво денем, а нощем два, и започна болка в ставата), сега съм на втората от новия план и реално той е по-къс, защото вече има огромна промяна в захапката.

# 108
  • Мнения: 394
Аз коригирам дълбока захапка, от 7ма шина съм с ластици и сега на 12та направихме рескан (защото планът беше с един ластик вляво денем, а нощем два, и започна болка в ставата), сега съм на втората от новия план и реално той е по-къс, защото вече има огромна промяна в захапката.
Вие с какви шини сте? А вие Среднощно Слънце? Благодаря!

# 109
  • Мнения: 852
Аз съм с Invisalign при Д-р Мисова в Пловдив.

# 110
  • Мнения: 807
И аз коригирам дълбока захапка с invjsalign. Има огромна разлика в лицето. В началото не се харесвах, но с времето свикнах.
При мен долната ми устна изглежда по-голяма, по-видима и изпъкнала и по-напред от преди.

# 111
  • Мнения: 46
Здравейте. Обмислям да си сложа от френските алайнери Smilers. Разбрах, че имам по 2 часа на ден, в които да ги свалям. Само че режимът ми на хранене включва 5-6 хранения на ден (пиене на шейкове, консумиране на ядки и т.н.). Ще имам ли проблем с това?

# 112
  • Мнения: 807
Аз също се храня 4 или 5 пъти на ден, но вече съм много по-бърза. Разбира се, че ще се справиш, само трябва да имаш желание и мотивация Simple Smile
Аз процедирам така - приготвям това, което ще ям,слагам о последната чиния на масата, слагам прибори и когато вече трябва буквално да започна да ям, чак тогава свалям алайнерите. След хранене,веднага мия и слагам пак. А не да ги свалиш и да започнеш тогава да си приготвяш храната / шейка.
В тези 2 часа, обаче, е включено и времето за миене, което също е доста на ден. Но ако сме експедитивни,е абсолютно възможно да се носят 22ч на ден. Аз дори използвах приложението за телефон в началото и на ден бях без тях 1 ч и 45 мин - това с 4 - 5 хранения на ден.
Относно ядки и шейкове - можеш да консумираш всвкакви храни, няма ограничение за твърдост и т.н. Само първите дни като ги сложиш е възможно да ти е странно и да се разраниш отвътре в устата, само тогава няма да ядеш ядки, иначе няма проблем.
Успех и пиши да ни държиш в течение Simple Smile

# 113
  • Мнения: 2 534
Само да вметна, че понякога ако се яде с тях, се надраскват, и после стават грапави и едно, че е супер дразнещо, ми и като им е нарушено покритието по тях се задържат и развиват бактерии. Веднъж ядох чипс с тях и после до края на седмицата се изнервях, че са надраскани

# 114
  • Мнения: 807
Храненето с тях е забранено, пише го и в инструкциите.
Аз говорех, че може да се консумират ядки и всякакви храни след като са свалени алайнерите, т.е. в тези 2 часа, за които става въпрос.

# 115
  • Мнения: 2 534
Да, знам, някои ортодонти препоръчват ядене с тях обаче, което е мега странно. Веднъж се излъгах с чипс аз, повече не 😃

# 116
  • Мнения: 8
И аз коригирам дълбока захапка с invjsalign. Има огромна разлика в лицето. В началото не се харесвах, но с времето свикнах.
При мен долната ми устна изглежда по-голяма, по-видима и изпъкнала и по-напред от преди.



Здравейте, можете ли да покажете снимки на промяната..Аз също съм с дълбока захапка, но все още не нося ластици и се притеснявам от тази промяна. Благодаря предварително. Simple Smile

# 117
  • Мнения: 2 534
И моята долна устна стана по-напред и по-изпъкнала и голяма, но съм много далеч от края на лечението, така че има време

# 118
  • Мнения: 16
На доста места предлагат българския вариант на няколко вноски.
А относно това, да изберем българското, има една много хубава приказка - Евтиното излиза скъпо! И това важи с пълна сила при българския вариант. Така че…. Изберете Инвизалайн и да ви е мирна главата.
А Вие къде/при кого се лекувахте? И къде евентуално с Инвизалайн препоръчвате сега?
Явно сте проучвали нещата, а и сте изпитали лично.

# 119
  • Мнения: 16
Здравейте. Обмислям да си сложа от френските алайнери Smilers. Разбрах, че имам по 2 часа на ден, в които да ги свалям. Само че режимът ми на хранене включва 5-6 хранения на ден (пиене на шейкове, консумиране на ядки и т.н.). Ще имам ли проблем с това?
Къде слагат такива алайнери и каква е цената? Въобще ще съм благодарна за малко инфо - предимства/недостатъци, защото в момента съм в период на проучване - какви алайнери и при кого да си сложа?

Общи условия

Активация на акаунт