Нашите кухни - 78

  • 68 626
  • 746
  •   1
Отговори
# 360
  • Варна
  • Мнения: 926
genisi много ми харесва!
Какви са плоскостите?

# 361
  • гр. София
  • Мнения: 103
genisi много ми харесва!
Какви са плоскостите?
Не знам Simple Smile. Кухнята е немска - Nobilia. В BG се предлагат от Айко. Може да ги видите там на живо.

# 362
  • Раковски
  • Мнения: 2 165
Относно мивките, Тека се правят от Шок. Шоковите мивки са с два материала, кристалайн и кристадур. Кристадура е по-гладка и по-скъпа, кристалайна е по-евтина и с по-грапава повърхност, теката се доближават до кристалайна.

# 363
  • Мнения: 797
Честита кухня! Много добре си отиват гръбчето, корпуса и цвета на стената. Плочките са хубави. Въпрос на вкус.
Искам да питам гърба каква  марка е? Какъв цвят?

Последна редакция: вт, 16 апр 2019, 11:30 от Blagoslovena

# 364
  • Мнения: 39 051
И на мен ми харесва.

# 365
  • Мнения: 3 051
Супер е! Честито и със здраве да си я ползвате!

# 366
  • Мнения: 1 413
Почти избрах цветовете на кухнята. Ходих в Айко като ме изпрати една съфорумка Grin Само не мога да избера гръб, да ми предложите нещо което да подхожда на ванилия гланц. Не искам принт стъкло. Искам да е светло в гамата на ванилия.

# 367
  • Мнения: 4 990
Плотът какъв ще ти е?

# 368
  • Мнения: 1 413
Дървесен цвят.

# 369
  • Мнения: 4 990
Би могло да е стъкло без принт или същият като плота, дървесен. Аз съм избрала цвят Кашмир на Егер  и плот и гръб дървесни.
Имам един въпрос и аз, колоната с фурната и микровълновата може ли да е самостоятелен шкаф? Чудехме се дали да е с вграден хладилник или с голям Side by side. Ако е с вграден ще да двата шкафа един до друг, а ако е от големите остава само този шкаф...

# 370
  • Мнения: 1 413
Би могло да е стъкло без принт или същият като плота, дървесен. Аз съм избрала цвят Кашмир на Егер  и плот и гръб дървесни.


Да това м ие другият вариант и плот и гръб дървесен, но долните шкафове ще са дървесни и много ще стане дървесното, затова искам гърбът да е в светъл тон като горните шкафове, към ванилия.

# 371
  • Мнения: 275
SoGood, обърках се, питах за твоите плоскости? Мдф с боя ли са? Аз се насочвам все повече към акрил. До края на тази година ще започнат изолациите и да се надяваме най-късно 2020 г да почваме да правиме.
ПДЧ е при мен

# 372
  • Мнения: 3 927
Идеята за цялата плоскост и скритите чекмеджета е добра, изобщо не се бях сетила за този вариант, благодаря ти!
Без личен опит, но препредавам съвет, който получих за този тип шкафове от собственичка на нова кухня с такива - много е искала и си е взела от Икеа и много бързо след започване експлоатацията на кухнята вече е съжалявала, защото точно това изваждане на една плоскост и скрити вътре отделни чекмеджета се оказало (за нея) ужасно неудобно. Аз нямах намерения за такива шкафове, жената просто ме предупреди добронамерено какво се е получило при нея.
Само споделям, такъв шкаф/чекмедже няма да е зле да се види на живо. Simple Smile

# 373
  • Мнения: 91
Да, аз се отказах от това - ходих и видях на живо такива скрити чекмеджета ... някак си не е практично. Ще преглътна асиметрията там май-май...

# 374
  • софия
  • Мнения: 25 203
Ние сме със скрити чекмеджета зад вратички - 3 големи чекмеджета зад 2 вратички. Исках да имам възможно най-много чекмеджета в кухнята и това беше добър вариант. Изобщо не ми е неудобно, но е по-различно от скритите чекмеджета в Икейските кухни, напр. Отварям вратичките и след това само чекмеджето, което искам.

Общи условия

Активация на акаунт