"Elimi Bırakma" ~ Не пускай ръката ми ~ с Alp Navruz & Alina Boz ~тема 7

  • 36 418
  • 737
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 36 752
Ох стана ми много мило за Шефа - стои като на изпит  smile3518

Дъгичке змията Сумру сигурно ще купи бижутата на Азра - продавача й каза, че едно момиче е била притеснена и ги е заложила...

Харесали са приготвената храна...Ще има договор сигурно...

Задълбаха много с Кадир и Арда...Сега и Зерин ще разбере....Утече се работата...

# 526
  • Мнения: 6 591
Това сега какво беше? Опит да привлекат като клиент фирмата, с която не успяха да сключат договор заради скандала със записа в интернет?  Аз това разбрах.

Айде лошата бабка хвана Арда и Кадир като се карат.

# 527
  • Мнения: 36 752
Дъгичке и аз така го разбрах....Сега Дженк ще върне Шефа на работа...Но няма да се разкрие кой е изпратил видеото....

Дженк се извинява на шефа....и двамата се просълзиха...и аз с тях.... smile3518

Сумру демонстрира бижу на Азра и Дженк го позна....Сега ще разбере, че Азра наистина крие нещо от него...

Изнудвача си е купил самолетен билет и ще отлита...Дали ще даде флашката на Азра.... Thinking

Последна редакция: нд, 14 апр 2019, 23:25 от MAMA-AN

# 528
  • гр. Бургас
  • Мнения: 522
Сумру се представи с бижуто! Опасна е!

# 529
  • Мнения: 36 752
Дженк много е набрал на Азра за колието и сигурно ще се провали срещата.... Thinking

Джансу даде на Дженк координатите, къде Азра ще се среща с изнудвача....

А дано Фериде да извади червен картон на Зерин  Praynig

Значи Фериде наистина е извадила червен картон на Зерин - кобрата извади червения куфар и ще си ходи...а дано дай Боже  newsm17

Стори ми се, че Месут е в къщичката....Аха...Месут осуети срещата....

Месут уби изнудвача....Тайната остава....

Сигурно това е края на епизода....

Флашката сигурно е в книгата, която Джансу четеше...Дано Бурхан да я намери, а да не е Месут... Praynig

Последна редакция: нд, 14 апр 2019, 23:51 от MAMA-AN

# 530
  • Мнения: 6 591
От гонката в гората нищо не разбрах, защото говорих по телефона.
Кой кого влачеше, кой кого следи...
Дженк дойде, Азра се уплаши и се чу изстрел. Накрая ще ни оставят пак с пръст в устата.

Момичета, аз бях дотук. Очите ми се затварят и няма да дочакам да видя дали ще има фраг.
От картинките разбрах поне, че серията беше доста динамична и с буквичките ще бъде интересна.

Благодаря ви за компанията!
Лекичка!
smile3524 smile3524 smile3524

# 531
  • Мнения: 36 752
Дъгичке според мен Месут е научил къде е срещата, защото го дадоха в гората и едни гумени ботуши...Той най-напред зашемети изнудвача, след това го завлече някъде по-далече от къщичката...Изнудвача като се освести му каза, че е изпратил каквото трябва и до 2-3 дни всичко ще стане ясно...Тогава Дженк пристигна и се чу изстрела.....Според мен Месут застреля изнудвача...Значи Месут е поръчителя за убийството на Кемал...Няма кой друг да е...

Момичета благодаря ви, че отново бяхме заедно  Hug Най-много се вълнувах за Шефа....А Азра е типичен представител на женското съсловие при комшиите - лъже, маже......а Дженк само тича да я спасява.....

Ще чакам фрагмана....

Фрагмана....



https://www.youtube.com/watch?v=eyqQXVlHIfs

Последна редакция: пн, 15 апр 2019, 00:16 от MAMA-AN

# 532
  • гр. Бургас
  • Мнения: 522
Добро утро! Ани, Цвети, Дъгичке, Вера и на всички от групата благодаря за коментарите! Не можах да догледам филма, че точно когато изнудвача седна на една пейка край морето, филма нещо ни спря, но разбрах, че Месут отново е замесен, може и той да е поръчал Кемал... Зерин ми е противна, дано си ходи! Успешна нова седмица на всички!

# 533
  • Мнения: 3 372
Добро утро, добра нова седмица!


Ами ако изнудвача, след като се свести е стрелял по Месут?
А рускините мислят, че може да е Бурхан, а не Месут.
И тази наивна Азра, стоЯ до масата и не видя книгата, а Джансу имах чувството, че умишлено застана през нея, за да я скрие.
Как се превежда заглавието на книгата?
Фрагът не ме впечатли и нищо ново не показа.

Последна редакция: пн, 15 апр 2019, 07:32 от Цвети &

# 534
  • Мнения: 36 752
Добро утро  Hug

Роси  Hug Цвети  Hug

Благодаря за кафенцата и пожеланията  Hug

Цвети ако не греша романа е "Престъпление и наказание" от Достоевски...Не за първи път този роман присъства в турски сериал....

Без да съм се задълбочавала, след излъчения епизод се замислих, че може Месут изобщо да не е бил там....Дадоха само, че човека, който нападна изнудвача е с ботуши...може би ще има някаква изненада...Малко ми се губи...размазан ми е момента, когато Месут отвори багажника на колата...дали там бяха ботушите..... Thinking А и във фрага нищо не ни показаха в тази връзка....
Азра ми е малко като отнесена от вихъра.... smile3505



Хубав ден, макар и мрачен и още по-хубава и спорна седмица  lovekiss

# 535
  • Мнения: 3 372

MAMA-AN, ботушите бяха в багажника на кола, въпроса е чия?

# 536
  • Мнения: 36 752
Цвети - правилно - интересно е в коя кола са били ботушите...
Снощи бях много сигурна, че Месут има пръст в смъртта на Кемал, но сега не съм толкова убедена...Повече съм разколебана и мисля, че не е той...Но може би знае кой е.... Thinking



# 537
  • Мнения: 1 223
Тази история около смъртта на Кемал се превърна в криминален сериал. Мистериозно убийство, ботуши... Мислим, че е Месут, а накрая ще останем като гръмнати както обикновено става.

# 538
  • Мнения: 36 752
Селин и аз мисля, че ще останем изненадани  newsm09
Представяте ли си да е Сумру... Thinking
Фантазирам си....Може Сумру да е разбрала от Бурхан или от Джансу и да е видяла адреса от телефона на Джансу....Някой от обкръжението на Джансу е...Защото това девойче приказваше на ляво и дясно за тайната на Азра.... Thinking

# 539
  • Мнения: 6 591
Здравейте, момичета!

Благодаря за споделеното!

В края на вчерашния епизод, който снощи за съжаление не можах да видя детайлно рязко сменихме жанра и от драма преминахме към трилър. Направо ни скриха шапката.
Прочетох коментарите ви и още повече се обърках.

Аз по принцип смятам, че не е Месут.
Струва ми се прекалено малодушен, за да го осъществи, а и не е отчаян, че да прибягва до такива крайни средства. Възможно е той да е поръчал пожара в ресторанта, но едва ли е планирал смъртта на Кемал и тя е станала случайно. Но пък ако е така, Месут би трябвало да знае на кого го е поръчал и кой евентуално може да го изнудва. Затова по-скоро смятам, че е някой друг, страничен човек, който има някакъв инетрес да го направи.

Иначе е възможно и Бурхан да е тръгнал по следите на Азра, но  чак пък да посяга на човек, че да й помага, не вярвам.

Сумру е напълно способна, има и мотив, но някак си е прекалено предвидимо и безинтересно да е тя.

Преди малко гледах няколко пъти тези няколко минути от края на епизода и ми направи впечатление, че човекът с ботушите е с тъмен панталон над ботушите, а Месут когато пътува в колата е със светъл костюм. Дават и крака му като слиза от колата, че е със светъл синьо-сив панталон. Разбира се, може да се е преоблякъл, но едва ли е имал време за това, а и няма особен смисъл. Също така краката в ботушите не са неговите. Даже приличат на женски, някак са стройни и слаби. Леле, докъде стигнах...

Може би в диалозите в серията има някакъв жокер, но още няма превод.
Ще чакаме, нямаме избор но ми е много любопитно.

Приятна вечер!

 

Общи условия

Активация на акаунт