"Elimi Bırakma" ~ Не пускай ръката ми ~ с Alp Navruz & Alina Boz ~тема 7

  • 36 413
  • 737
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 36 752
Все пак Азра си призна пред Дженк, че е сгрешила....Има напредък...

# 571
  • Мнения: 6 590
Никъде не намирам никакъв превод, а аз нищичко не разбирам...
А ми е толкова любопитно.

# 572
  • Мнения: 36 752
Месут и Сумру си изкарват кирливите ризи - може би сценаристите ни напомнят началото, защото такава каша забъркаха, че едва ли не вече сме забравили какво се случи...

Дженк едва не е умрял от притеснение за Азра...А тя му обяснява, че изнудвача я е заплашвал, че ще убие него и Мерт....

На Дженк вече му е омръзнало да го предават най-близките му хора...Азра съжалява за бижутата...съжалява, че го е лъгала...

Дженк й напомня какво й е казал когато се срещнаха за първи път на това място - надолу е пропаст, а напред е бъдещето...

Кадир ще ходи да разговаря с Дженк - трябвало да научи истината от него, а не от някой друг...

Мелис пита Арда дали е доволен от това, което направи...

Джансу се обади на Азра и тя й каза, че са заедно с Дженк - помоли Джансу да вземе Мерт....

Серап да не би да спре майка си....Така се надявах, че ще си отиде змията... Thinking

# 573
  • Мнения: 6 590
Зерин ще имитира, че ще си ходи, но няма да ни огрее.
Серап сега ще се направи, че я убеждава да остане и готово.
Тя и без това няма къде да отиде. Кой знае каква нова интрига ще сплете.

Бурхан го няма в ресторанта обаче и не отговаря на тела.

Зеринката каза на дъщеря си за Кадир и Мелис.

# 574
  • Мнения: 36 752
Дъгичке зерин се държи надменно с Фериде - виждаш ли Фериде е проста, а Зерин е от голямото доброутро....Ама ако не беше Фериде, Зерин трябваше да излезе на палатка.... newsm41 Grinning

# 575
  • Мнения: 6 590
Ани, и за палатка като гледам не са й останали средства, направо на някоя пейка в парка щеше да се приюти Зерин барабар с всичките си претенции. Оголяла е като хлебарка и мозъка й сече само за интриги.

# 576
  • гр. Бургас
  • Мнения: 522
Зерин ми е по-противна и от Сумру! Отвратителна е чуди се с кого да се заръба! Сега Кадир е на топа!

# 577
  • Мнения: 6 590
От един дол дренки са Зерин и Сумру - егоистични кучки, готови да минат през трупове, за да извлекат лична изгода. Не обичат нито роднините си, нито дори децата си, само себе си.

# 578
  • Мнения: 36 752
Кадир се обади на Мелис - тя го пита казала ли е на брат й...Каза му, че много го обича....

Серап разговаря с мама си и е подпалила - Кой е Кадир - най-близкия приятел на Дженк...Серап е много далече от истината.....Мелис е трябвало да й каже по-рано, да подготви Дженк...

зерин настройва Серап срещу Фериде, а Серап защотава свекърва си - това бил нейния дом...А Зерин й казва, че това е дома на Фериде - тук важат нейните правила....

Серап се изправи срещу Фериде - била изгонила майка й...Зерин е голяма интригантка... #2gunfire

Джансу много се притеснила за Азра...Пита какво е станало с Дженк - Азра й каза, че е много ядосан...Щяло да му мине казва Джансу, като размисли...Азра се чуди дали има някой ранен...чел се е изстрел....Азра се притеснява, че Дженк вече няма да й вярва....

Азра каза на Джансу, че Сумру е купила бижутата...Зерин е казала на Сумру за бижутата...Джансу не знаела как да се извини за грешките на майка си...

Серап разпитва Мелис за Кадир -те не го познавали...Мелис казва, че батко й го познавал....Много е далече от истината Мелис - ама любовта нали е сляпа...

Серап щяла да говори с Дженк, но ще изчака подходящ момент...Мелис щяла да каже на Кадир той да не гонори с брат й....

Дженк  е в гората....Търси някаква следа....

Изглежда Бурхан е убил изнудвача.... Thinking

Последна редакция: нд, 21 апр 2019, 21:39 от MAMA-AN

# 579
  • Мнения: 1 223
Бурхан ли е мъжът с ботушите???

# 580
  • гр. Бургас
  • Мнения: 522
[video][/video]Бурхан е убиецът!

# 581
  • Мнения: 6 590
Познах аз, че краката в ботушите са кльощави и или са на Бурхан, или са женски. Да видим, де.

Мила Ани, само за протокола да отбележа, че Дженк направи същото като Азра. Без да й каже, се върна на мястото. И мотивите му да не й каже са същите като нейните - благородни. Laughing

Кадир май иска да говори с Дженк.

Тия хора вместо да ни изясняват нещата, май все повече ги объркват.

# 582
  • гр. Бургас
  • Мнения: 522
В портфейла снимка на Сумру с Джансу, дали е на Бурхан?

# 583
  • Мнения: 36 752
А, Дженк намери портфейл и там е снимката на Сумру с Джансу като бебе...

Дженк си тръгва, Бурхан го наблюдава....подпрян на дръжката на лопата....

Жалко...Серап прибра куфара на мама си...нЕма да си ходи змията.... ooooh!

# 584
  • Мнения: 1 223
Не ми се вярва Бурхан да е убил Кемал. Той се появи доста след смъртта на Кемал, а и май не познаваше Кемал...

Общи условия

Активация на акаунт