"Elimi Bırakma" ~ Не пускай ръката ми ~ с Alp Navruz & Alina Boz ~тема 7

  • 36 479
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • гр. Бургас
  • Мнения: 522
Джансу разбра какъв е баща и, Сумру се притесни, че Джансу ще замине с Бурхан, Азра още вярва, че Бурхан е добър човек..., Джансу ще умре.

# 706
  • гр. Бургас
  • Мнения: 522
Майката на Серап каза на Фериде, че с нейната къща са и спомените със Серап, а сега друг ще живее там! Зерин ми е била винаги противна. ..

# 707
  • Мнения: 6 604
И Серап и Зерин са ми противни. Хора, които не признават гешките си и не си вземат поука от тях. На които все хората са им длъжни, които само вземат и никога нищо не дават в този живот. Безполезни хора, които са тежест за близките си.

# 708
  • Мнения: 36 794
Бурхан е голямо перде....Все едно, че нищо не се е случило...разтоварва си стоката човека....

Същия човек се обади на Серап, че е разбрал кой адвокат е купил дома на Зерин....

Ама Серап още не знае, че го е купила Фериде....

# 709
  • гр. Бургас
  • Мнения: 522
Да, Дъгичке и двете са гадни, но аз не харесвам и артистката, която играе "Зерин".

# 710
  • гр. Бургас
  • Мнения: 522
Адвоката се обади на Серап и тя знае, че Фериде купи къщата

# 711
  • Мнения: 36 794
Адвоката, който е купил къщата търси Фериде, а Серап му се святка - тъпичка си е Серап.....

Тъпата Серап разбра, че Фериде е купила къщата...Адвоката каза, че го е направила за нея - да не остане къщата в чужди ръце....

# 712
  • Мнения: 6 604
Джансу очевидно няма да сподели с Азра, нито ще се погрижи за нейната безопасност, която Бурхан застрашава. Но поне на него няма ли да потърси сметка. А нейното страдание ми е изкуствено. Никога няма да забравя какво причини на Азра и как мишкуваше докато собствената й майка изтезаваше нея и болното й братче и трудно бих й съчувствала. Каквото повикало- това се обадило. Всичко се връща.

# 713
  • Мнения: 36 794
Джансу очевидно няма да сподели с Азра, нито ще се погрижи за нейната безопасност, която Бурхан застрашава. Но поне на него няма ли да потърси сметка. А нейното страдание ми е изкуствено. Никога няма да забравя какво причини на Азра и как мишкуваше докато собствената й майка изтезаваше нея и болното й братче и трудно бих й съчувствала. Каквото повикало- това се обадило. Всичко се връща.

++  newsm10 newsm10

Месут споделя на Азми, че когато станал пожара се върнал за нещо в ресторанта и видял електротехника, който правел ремонта един ден в тяхното кафене - предполагам, че става въпрос за изнудвача....Нали Месут и изнудвача се срещнаха и Месут се зачуди къде го е виждал....

Малеееее този Бурхан много противен - държи се сякаш света е негов.... #2gunfire
Джансу дали няма да каже на майка си за Бурхан.... Thinking

Последна редакция: нд, 12 май 2019, 22:38 от MAMA-AN

# 714
  • гр. Бургас
  • Мнения: 522
Месут не е убиеца на Кемал, Кадир каза на Арда, че ще свърши някаква работа и нито той, нито Мелис ще го видят повече, защото заминава...

# 715
  • Мнения: 36 794
Чудех се във фрагмана кой е този младеж, пък той е американския приятел на Азра....Сега сигурно Дженк ще ревнува..... Grinning

Адвоката, който купил конака се обадил на Зерин и казал, че новия собственик нямал нищо против тя да живее в конака....Чуди се кой може да й прави  добро....Ама Серап не й каза, че Фериде е купила конака.... Thinking

Последна редакция: нд, 12 май 2019, 22:49 от MAMA-AN

# 716
  • гр. Бургас
  • Мнения: 522
Сумру не разбра защо Джансу е разстроена, иска да я води в болница, че е с температура...Двете кобри са болни, че Фериде купи къщата за Серап ...

# 717
  • гр. Бургас
  • Мнения: 522
Чудех се във фрагмана кой е този младеж, пък той е американския приятел на Азра....Сега сигурно Дженк ще ревнува..... Grinning
Няма начин, само да не го ступа  Grinning

# 718
  • Мнения: 36 794
Азми пита Сумру дали Бурхан е звънял да се поинтересува за Джансу....Сумру му се сопна....Не знаел Месут....може Бурхан да е причина за неразположението на Джансу....Разбира се Сумру обвинява Азра......

Азми каза за завещанието на Сумру...Много уважавал Фериде, но обичал Сумру и защото тя се интересувала от завещанието затова го направил....Ей голям мухльо този Азми  #2gunfire

Адиииииииии Мелис отсвири Кадир и си намери Туна.....

Много ми е двулична Серап - иска Фериде всичко да й казва, ама тя не каза пред нея за проблема с конака на Зерин...Сега отново се прави на умряла буболечка....

Дженг е отегчен, а Азра така е зяпнала Туна.....

Ааааа Кадир ревнува....чак е отишъл в заведението където е Мелис....

Сумру говори нещо за датата на завещанието...Сега ще направи интригата пред Серап и Дженк.....

Последна редакция: нд, 12 май 2019, 23:05 от MAMA-AN

# 719
  • гр. Бургас
  • Мнения: 522
Голяма мръсница Сумру, пак крои интриги за завещанието, а Кадир го отсвиркаха, той отиде да пита какъв е тоя и Мелис му каза - ти нали си тръгна...

Общи условия

Активация на акаунт