кървене след мастурбация

  • 6 929
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13
Здравейте!
Тази вечер ми се случи нещо странно.
Преди 2 дена ми свърши м.ц. .
И тази вечер мастурбирах, но след като свърших забелязах, че бельото ми е изцапано... (Няма как да съм девственна, защото съм спала с мъж и мастурбирам мн често)... След като станах разбрах, че наистина имам кръв...
Моля ако някой може да ми каже на какво се дължи това???
Само да добавя, че съм пила хапче за спешна контрацепция преди 2 седмици.
Благодаря!!!

# 1
  • Мнения: 3 732
Вкарвали ли си нещо във вагината при последната мастурбация?

56 годината на раждане ли ти е?

# 2
  • Мнения: X
Какво значение имат годината ѝ на раждане?
За мастурбирането или за хапчето?
Пък и с този набор мислиш ли, че ще пие хапче за контрацепция?Едвали.

Мисля, че кървенето е от хапчето, а не от мастурбирането, щом си мастурбирала както го правиш обикновено.До колкото знам след тези допълнителни хормони е нормално да има аномалии.
Ако се притесняваш много и се съмняваш за друго отиди на гинеколог.

# 3
  • София
  • Мнения: 461
Или е остатъчна кръв от менструацията, или даради контрацептивът прокървяваш. Ако много се притесняваш се чуй с гинеколога си;)

# 4
  • Мнения: 75
Здравейте! Вчера ми свърши м.ц. и реших да опитам новата си играчка, защото се опитвам сама, но не се справям много добре. Напоследък (около 2 седмици) започнах да мастурбирам. Пробвах вибратора първо без кондом с лубрикант и след като свърших нямаше нищо. Вторият път сложиш кондом и отново лубрикант и си поиграя малко повече. След като свърших на върха на кондом имаше малко кръв... Възможно ли е да е от протриване. Моля ако някой може да ми каже на какво се дължи това???
Само да добавя, че пия лекарства за епилепсия (лек стадий), което не мисля че има общо с кръвта... И все пак благодаря предварително!!!

Общи условия

Активация на акаунт