"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 42

  • 41 362
  • 759
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 19
ето и втория тест 🤭🤔🤔🤔

# 526
  • Мнения: 1 781
Хаха, е на тая чуденка кога си забременяла тука отговор няма да намериш. Grinning Честито иначе! Дано е желано бебе!

# 527
  • Мнения: 19
извинете ме много стана ама можели да ми кажете на колко седмици сам сутрин дадох кръвен тест и сега го получих

# 528
  • София
  • Мнения: 10 642
извинете ме много стана ама можели да ми кажете на колко седмици сам сутрин дадох кръвен тест и сега го получих
По ЧХГ нама как да се гадае за срока на бременността.
Броенето на седмиците започва от първия ден на последната редовна менструация

# 529
  • Мнения: 1 781
извинете ме много стана ама можели да ми кажете на колко седмици сам сутрин дадох кръвен тест и сега го получих
С тази стойност не повече от 5 гестационна седмица според мен, максимум, но не съм лекар все пак.

# 530
  • Мнения: 33
Здравейте може ли да попитам относно този мой тест дали някой е получавал подобен резултат



Последна редакция: пт, 12 апр 2019, 21:24 от AnMary

# 531
  • Мнения: 1 212
Vasileva81 според мен е дефектен... Имах такъв подобен преди време, пак така се беше размазало, същата марка.... За по сигурно си вземете нов.

# 532
  • София
  • Мнения: 10 642
извинете ме много стана ама можели да ми кажете на колко седмици сам сутрин дадох кръвен тест и сега го получих
С тази стойност не повече от 5 гестационна седмица според мен, максимум, но не съм лекар все пак.
А 6 деня преди менструация е началото на 4 г.с.

# 533
  • Мнения: 19
извинете ме много стана ама можели да ми кажете на колко седмици сам сутрин дадох кръвен тест и сега го получих
С тази стойност не повече от 5 гестационна седмица според мен, максимум, но не съм лекар все пак.
А 6 деня преди менструация е началото на 4 г.с.
не ви разбрах ?

# 534
  • София
  • Мнения: 10 642
Нали теста е правен 6 дена преди очакваната менструация (това което вие наричате цикАл).
Това означава началото на 4г.с.

Последна редакция: сб, 13 апр 2019, 10:31 от Nandin

# 535
  • Мнения: 1 781
Нали теста е правен 6 денач преди очакваната менструация (това което вие наричате цикАл).
Това означава началото на 4г.с.
Най-първият тест е бил 6 дена преди цикъл. След това (не в същият ден е правила друг), отделно момичето питаше ориентировъчно с такава стойност на чхг коя седмица е. Факт, че не може да заковем точно, но няма нужда и да се заяждаме с нея. Аз поне ако нямам желание добронамерено да помогна, просто си замълчавам.

# 536
  • Варна
  • Мнения: 25 320
преди цикъл човек вдига вътрешна температура и тогава бледо розова черта се появява
Това е много яка идея Joy И абсолютно невярна.

# 537
  • София
  • Мнения: 10 642
Нали теста е правен 6 денач преди очакваната менструация (това което вие наричате цикАл).
Това означава началото на 4г.с.
Най-първият тест е бил 6 дена преди цикъл. След това (не в същият ден е правила друг), отделно момичето питаше ориентировъчно с такава стойност на чхг коя седмица е. Факт, че не може да заковем точно, но няма нужда и да се заяждаме с нея. Аз поне ако нямам желание добронамерено да помогна, просто си замълчавам.
Къде видя заяждане?
3 пъти обяснявам едно и също и ва края съм се заяждала...
Никъде не пише колко дни има между двата теста, но не вярвам да са повече от 2-3. Което не прави бременността по-напреднала.
Никъде не се казва, че шма закъснение, което означава, че не е повече  от 4г.с. (Което 3 пъти написах) и понеже някой не стига, че няма елементарни знания за менструалния цикъл и забременяването, че и не може да чете текст с разбиране, аз се заяждам... е нямам думи

# 538
  • Мнения: 6 451
извинете ме много стана ама можели да ми кажете на колко седмици сам сутрин дадох кръвен тест и сега го получих
     Според мен в края на 4та  или  началото на 5та. Някъде 12-15 дни след О  newsm78
Ама да знаеш че  по чхг-то не е много сигурно да се определя..

# 539
  • Мнения: 1 781
Нали теста е правен 6 денач преди очакваната менструация (това което вие наричате цикАл).
Това означава началото на 4г.с.
Най-първият тест е бил 6 дена преди цикъл. След това (не в същият ден е правила друг), отделно момичето питаше ориентировъчно с такава стойност на чхг коя седмица е. Факт, че не може да заковем точно, но няма нужда и да се заяждаме с нея. Аз поне ако нямам желание добронамерено да помогна, просто си замълчавам.
Къде видя заяждане?
3 пъти обяснявам едно и също и ва края съм се заяждала...
Никъде не пише колко дни има между двата теста, но не вярвам да са повече от 2-3. Което не прави бременността по-напреднала.
Никъде не се казва, че шма закъснение, което означава, че не е повече  от 4г.с. (Което 3 пъти написах) и понеже някой не стига, че няма елементарни знания за менструалния цикъл и забременяването, че и не може да чете текст с разбиране, аз се заяждам... е нямам думи
Е ок не, че се заяждаш, просто те дразнят с незнанието си, разбираемо, ама тука си пише всеки от коле и въже, повечето толкова си могат и се сдухват (поради липса на знания) и имах предвид по-скоро, че малко резко им влизаш, а те хората си треперят..Но предполагам трябва да има и добри и лоши ченгета Grinning

Общи условия

Активация на акаунт