Перилни препарати и омекотители – 57

  • 50 484
  • 738
  •   1
Отговори
# 285
  • Пловдив
  • Мнения: 40 761
Их...да бяхте го споменали мин.седмица  Simple Smile

# 286
  • Мнения: 5 207
Понеже излезе ИЛС на Савекс платинум, да кажа, че добре са се справили – чудесен прах от средния клас, нещо като късния Тайд преди да го затрият или подобрена Тема. Харесвам го и на дела, и на документи.

# 287
  • Мнения: 2 495
Значи ще взимам Савекса.Има ли го някъде на промоция?

# 288
  • Мнения: 5 207
Ползвала съм го преди време праха Перос. Нормален прах от ниския клас.

Последна редакция: пн, 15 апр 2019, 16:20 от bubanka

# 289
  • Мнения: 195
Понеже излезе ИЛС на Савекс платинум, да кажа, че добре са се справили – чудесен прах от средния клас, нещо като късния Тайд преди да го затрият или подобрена Тема. Харесвам го и на дела, и на документи.
А кой е по-добър по състав ДМ ския или този?

# 290
  • Мнения: X
Какво е ИЛС на Савекс?

# 291
  • Мнения: 5 207

А кой е по-добър по състав ДМ ския или този?
Денкмит.

Какво е ИЛС на Савекс?
Информационен лист за състава.

# 292
  • София
  • Мнения: 3 843
Понеже излезе ИЛС на Савекс платинум, да кажа, че добре са се справили – чудесен прах от средния клас, нещо като късния Тайд преди да го затрият или подобрена Тема. Харесвам го и на дела, и на документи.
Гес, а този за цветно пране има ли цветоотблъскваща съставка? Или много искам? Simple Smile

# 293
# 294
  • София
  • Мнения: 848
metome, По въпроса за аромат на прането погледнете тук:
https://bg-mam.ma/p/1060916/37380880

# 295
  • Мнения: 705

Това е праха.

Последна редакция: пн, 15 апр 2019, 17:16 от ismailyk

# 296
  • Мнения: 5 207
Това и правим, приятелю - споделяме мнение и опити.

# 297
  • София
  • Мнения: 3 843
ismailyk, никой не ти пречи да харесваш Перос, но това не го прави добър. Просто е прах от нисък клас, при това турски. Турските прахове са една идея след европейските (към тях спадат и българските). Никой не се заяжда с теб, нито те спира да си купуваш любимия прах.
Пробвай някой прах от високия клас - Персил, Ариел или Омо, на бг пазара те са на европейско ниво и няма нужда да влачиш чували от Турция. На промоция излизат като цена почти като твоя Перос. Ще забележиш разликата в прането.
Само за сведение - продължителното пране с прах от нисък клас води до посивяване на прането, което не се забелязва веднага. Но веднъж постигнато, няма оправяне.

# 298
  • Мнения: 5 207
Турските прахове са си като нашите, но сега излизат много евтино заради евтината лира.

Последна редакция: пн, 15 апр 2019, 17:17 от Guess Who

# 299
  • Мнения: 705
Не съм съгласен с теб. Но както и да е. Персил и ариел вече съм ги пробвал, и мога да ти кажа че са гола вода. А колкото до цената, за мен няма значение колко струва. Понеже са турски, за това ли пълните улиците на Одрин за да си купувате от там по евтино. Както и да е, нямам намерение да споря. За това слагам точка по въпроса. Все пак ти благодаря за мнението. Всяко едно мнение е полезно

Общи условия

Активация на акаунт