Скръндза ли сте?

  • 1 919
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 622


 купува му корекомски яйца ...





Има ли още корекомски яйца?  Shocked




П.С. Не съм скръндза и мразя този тип хора  Sick

Като се казва- дащна съм  Joy

# 16
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Нит съм песелива, нит скръндза.
И се чудя кога ще ми дойде акъла да не купувам простотии. Колкото пари имам кеш, толкова харча  ooooh!

С пълна сила важи и за мен. Много обичам да подарявам разни неща - не заради жеста, а заради блясъка в очите на човека, на когото подарявам. На дечица особено се кефя да раздавам разни джвръчки.

# 17
  • Мнения: 3 447
Ох, аз пък точно книги и музика раздавам най-много. Имам си една теория, че благата не трябва да се задържат, а да се пускат на свобода, за да им се зарадва и някой друг. Затова като прочета една книга 2, 5, 10 пъти, я пускам да циНкулира по света Grinning Разбира се, има книги, с които не бих се разделила, но те са малко.

# 18
  • Мнения: 5 577
Подсетихте ме, че имам да връщам на библиотеката един комп. речник ... дето го запазих да ми пази светлина от лампата.  Blush

# 19
  • Sf
  • Мнения: 808
Заврътантулия, Уентървънтулия, ох, може ли Верги  newsm78
Много ти се радвам на нещата, които пишеш, като едно голямо слънчево дете си Simple Smile Снощи хванах новата версия на филма Скарлет с Joanne Whalley-Kilmer по някаква кабеларка и аз се сетих за теб, а съм те виждала само от снимката в подписа ти Simple Smile
Та искам да кажа, че това не е признак да си скръндза Simple Smile
Аз по своему съм скръндза ама за себе си, иначе за другите се раздавам, когато мога Simple Smile
За себе си не харча толкова, колкото примерно като купувам подарък за някой близък Simple Smile И по се радвам, когато правя подарък на някого Simple Smile

# 20
  • Мнения: 5 622

 То ще излезе, че няма скръндзи между нас  Joy

# 21
  • Мнения: 5 577

 То ще излезе, че няма скръндзи между нас  Joy

Да, само аз се набутах да си кажа ...  Mr. Green

То не е точно заглавието, нямам това в предвид, ама разбра се де.

# 22
  • Мнения: 1 413
Аз си признах. Ще получа ли усмивка по радиото Joy

# 23
  • Мнения: 920
Дащна съм. Но напоследък се замислих.

Давам хубави дрешки, много малко носени и ми се отговаря - Ох, къде да ги слагам тия дрехи!
Но ги прибира.

Слагам плик с изпрани, но не изгладени дрехи до кофите. Минава мургава компания, почват да ги разглеждат 1 по 1 и да ги хвърлят или в кофите или където им дойде.

Имам 1 приятелче, съседче. Няма 2 г. Купувам му шоколад, от най-малките. Как ли ме псуват майка му /е тя не чак толкова/  и баба му, с която сме приятелки от години.

# 24
  • Мнения: 648
    Обожавам да правя подаръци Crazy Страшно държа на опаковката Peace, за мен тя е доста важна, когато подарявам цветя или са неопаковани или се опаковат както аз ги искам ooooh!, ама ей тъй да гепя някой готов Naughty Подарявам стойностни неща с много мерак и съм фен да ми е подбран подаръка, не проста все едно да мина и да купа ориз от супермаркета Sick Кефя се да знам, че любими хора всеки ден примерно си пият кафето от уникална чаша!
Много обичам да подарявам на племенничките ми глезотийки Party И книги раздавам, и с много разработки по литература ме завлякаха, ама нали са свършили работа на някой Peace, здраве да е Grinning
От до тук написаното нека не се разбира, че всеки ден подарявам Mr. Green, но пък като го правя, го правя от сърце Heart Eyes

# 25
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Нит съм песелива, нит скръндза.
Като второто го преживявам, но първото го намирам за много лошо.
И се чудя кога ще ми дойде акъла да не купувам простотии. Колкото пари имам кеш, толкова харча  ooooh!

И аз.
Лошото е, че раздавам книги и учебници. Купувам, купувам и като потърся нещо за справка - няма ги Sad
А на деца купувам много - последния път купих близалки за цялата група на Дени.

# 26
  • Мнения: 2 212
А пък на мен ми подари четирилистна детелинка, ДЕ ВАня  Heart Eyes...
И аз съм от тези прекалено чак широкопръстните и затова понякога нямам и 2 лева да се усмихна, ама пък ми е кеф да зарадвам някого с нещо....

# 27
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Естер, това няма връзка, мила.
Това е жест, не подарък Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 2 212
Естер, това няма връзка, мила.
Това е жест, не подарък Heart Eyes

Връзка има за мен, и тя е дори по-силна, защото детелинката не ти е коствала почти нищо на джоба (с изключение на изпращането), а е от сърцето...е вЕрвай ми има хора, които дават от джоба си, но не и от сърце...Ето затова, да жест е, но такъв, който говори за човека, който го е направил! Толкова по въпроса  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт