"Ранобудна птичка" След "Пълнолуние" с новия проект на Джан Яман. Тема 34

  • 54 353
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 801
В откъса, Джан нали прави снимки, майка му и Полен позират, Санем се приближава. Майтапа ще е , ако на снимките има само Санем, другите не са в кадъра му.
Нищо такова няма да се случи. Едновременно ще са в кадър и двете хай дами и Санем. Просто Санем го играе мухата в супата им.
Това на фона на сълзите и гнева от 31-ва серия е връщане към глупавото детинско поведение.
Но няма какво да се прави, концепцията на СЦ за този сериал е - "Дръж го не много стегнато, но и не го пускай". Спомнете си сцената с урока по шофиране на мотопед. Точно колебанието - "държах се много лошо с него, да му припомня аромата си, да му припомня че ме обича" -  Санем изрази пред сестра си в тоалетната, пак същото нещо виждам и във фрага за 32 еп, в откъса също - когато се върна да яде шоколад.
Изобщо позицията - "Не го пускай каквото и да става" в живота не е работеща и никога не води до добър край. Поради това и не се възприема от зрителите. СЦ вероятно е преживяла някоя психологическа травма с изоставяне, за това така упорито преследва тази погрешна линия. Нямам за себе си друго логично обяснение защо продължава да води сериала към ниски рейтинги. Ако това поведение на Санем, което видяхме във фрага е преобладаващо за серията, хората пак ще се ядосат, че героинята не отстоява човешкото си достойнство и ще намалят гледането. С глупави преследвачки на мъже /нямам предвид само богати/ е пълно около нас, на човек му се иска да види гордост и отстояване на житейски позиции. Дано моментите в които Санем отново търчи след Джан да не са много.

Последна редакция: вт, 26 фев 2019, 17:46 от dariVale

# 16
  • Мнения: 670

Имаме си нова темичка! Благодаря!

Алекс трогната съм! Благодаря ти!
Скрит текст:
Този Джан е за теб!

# 17
  • Мнения: 8 098
Благодаря, Аника, Heart Много го харесвам такъв!:heart_eyes:

Ядосах се , че няма целувка тия серии...Stuck Out Tongue Winking Eye

# 18
  • Мнения: 670
Алекс, не се ядосвай, скоро навярно  няма и да има! Joy

# 19
  • Мнения: 8 098
Алекс, не се ядосвай, скоро навярно скоро няма и да има!


Знам прекрасно, че ще е така..Confused за това набутах две сцени в един гиф, за компенсация!...Rage

# 20
  • Мнения: 773
Здравейте, момичета!

Eidin 🤗 благодаря за новата тема. Много красива - мартенска ☺

Честит празник на всички в темичката. Желая ви вие и близките ви да сте здрави и обичани 🤗

Честит рожден ден и на принцеса Демет. Вижда се, че не само ние феновете я харесваме и обичаме, а и всички в обкръжението и. Такова позитивно същество е рядкост в днешно време и няма как да не привлича като магнит.
Аз мисля, че г-н Яман все пак е направил или ще направи страхотна изненада на любимото момиче. Друга е темата -ние ще разберем ли.

# 21
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Стоянова, благодаря.  Hug

# 22
  • Мнения: 11 985
Здравейте!

Човек да не поработи малко повече, нямате изчитане Whistling

Ели, цвете за новата тема bouquet. Тематична, мартенска Wink

Честито на празнуващите днес!

И виновницата за днешното празнично настроение в темата:



http://www.hurriyet.com.tr/kelebek/magazin/demet-ozdemir-yeni-ya … -kutladi-41130385

Всичко събрано от празненство и поздрави накуп.

Виждайки караваната си пълна с цветя сутринта Демет е възкликнала " Тези рози от Джан Яман ли са?", това според жълтите журналисти, а истината е съвсем друга, но както и да е, мечтите са безплатни Wink

Логично е да не видим поздрава на Джан към Демет, това ще взриви фенската маса и отиде " коня в ряката" , както се казва тук, където живея.
Всъщност малко по късно очаквайте и репортажа от събития снощи, разказани от първо лице  newsm08

# 23
  • Мнения: 3 118
Честит рожден ден на най-слънчевото пиленце Демет! bouquet bouquet bouquet
Честит празник на всички празнуващи днес! bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet

# 24
  • Мнения: 773
Представете си да имаме изненадващ годеж в реала днес?

💍👫🎉

😂😂😂😂😂😂
Любовта прави разни необичайни неща с хората...

# 25
  • Мнения: 8 098
Какви сцени гледахме преди...Pensive  



 

А, сега нито с Джан...а с Утко изобщо няма как да стане...Unamused

 

Ева, Kissing Heart ти направо ме стресна,:flushed: ако чуя за такова нещо  ще изпадана в шок!:triumph:

Джан днес пак ни показа, че не е като другите приятели на Демет, мнооого е различен!:thinking:

Най-накрая  нещо  от сета!:blush:



И да няма сърдити , май най-възрастният на сета и поднесе тортата...Birthday

Последна редакция: вт, 26 фев 2019, 18:49 от alex_94

# 26
# 27
# 28
  • Stara Zagora
  • Мнения: 1 672
Май ще се карат на оператора какви работи публикува Grinning

# 29
  • Мнения: 11 985
Мррр...
Скрит текст:
Все още не мога да си събера и седемте котешки души на едно място. Всяка избяга в различна посока след снощи. Да и в потрес съм!!! Днес цял ден ходя като леко хахав. Първо като се събудих, вече не спях там където бях легнал, после цялата къща е пълна с цветя, а аз съм алергичен и с фино обоняние/ чаши, шишета, чинии...Опс, тук има и нещо за мен...Ммм, вкусно! Петно на мокета!? Не е от мен. Ох, успокоих се... Тук има и един чорап! Ама не мирише като на онзи с раницата? Интересно на кого е? Майко мила, това моята кухня ли е? Тук все едно сто котки са гонели подивели мишки!!! Е, бива ли така? И какво са ми излели в купичката? Бррр..Гадост.... И храна не мие сипала стопанката? Ами тогава сам да се погрижа. Дивото във мен зове. След поредния опит успях да се кача на масата. Дживане, трябва да поотслабнеш! Трябва като онази да ходиш на фитнес. Засрами се! Тумбака ти е виси почти до пода вече и няма вдигане. Така  ще е, докато ми дава рибка и месце под масата онзи рошавия, защото сутрин като стане е  като моя по екзотичен брат лъва, посегнал към ел мрежата.  След тези битовизми,да кажа че на масата не намерих кой знае какво, но на плота беше като супермаркет в празнични дни. Хапнах си доволно, даже и купата със закуската на онзи облизах. Ами зян е толкова мляко да се съсипе. Ами сега? Как да сляза? Май ще си полегна ей тук на тази кърпа до кутията за хляб. Ммм,че е хубаво... Сега пък кой е? Нали са на снимки! А тези ги познавам, от фирмата за почистване са. Сега поне ще има кой да се погрижи за мен и да ме свали на пода.
     Един час по-късно. Навсякъде е подредено и чисто, цветята също изчезнаха някъде? Сами ли си отидоха? Само онези червените в спалнята останаха. Бях обещял, че няма да казвам нищо, но все пак да споделя. Снощи беше купон, много хора, викаха, крякаха все едно, че призраци гонеха, пяха, но не приспивни песни, ами едни такива размазани, И хора, хора, някои познавам, други не. Важното е, че стопанката беше щастлива, а как само танцува? Луда глава! Но най страшното беше като взе да гърми и да се святка на вън. Е, тук вече не ми издържаха душите и се разбягаха, а аз се скрих в спалнята, защото там е забранено да влизат други освен мен и онзи...Каква привилегия!? И да мушнах се под завивката, все едно че ме няма, не че някой се сети през това време за мен. И съм заспал. Интересно защо се събудих на друго място? Ще питате дали онзи широкоплещестия е бил тук? Не, нямаше го. Не искал някой да ги снима заедно и после да стават клюки, защото кантората му била натоварена сега и нямала да може да съди всички. Ко? Явно ще е дошъл по късно, защото все още усещам миризмата му тук, пък и купата с неговата закуска, пък и кой ще ме е преместил на стола до радиатора? Не можа да ме сложи направо върху него? Обаче, все пак не спя толкова дълбоко. Нали съм нощен хищник, или някой прадядо на н-та степен е бил , та чух че тази вечер щяла да бъде специална само за тях двамата Даже за мен няма място тук!!! И щели да ме пратят при татко Гювен да спя там, защото другите били заети. Ама аз не искам! Той ще ме забрави пак на терасата като последния път след поредната чаша и аз ще бъда изгубен при комшийката, тя пък не ядяла месо и няма какво да правя при нея. Тц, не става... И аз им направя сюрприз... Ще се скрия в килера, в онази дървена кутия, която май стопанката не помни, че е оставила там. Я да проверя и вратата на терасата е отворена леко, нека си мислят че съм излязъл пак... Ще им иде изненадата на кино докато ме намерят...Особено на онзи с раницата... Умен си Дживане, умен...Ммм, кой се е сетил да сипе на бедното коте храна...Днес ще си хапна, от утре съм на диета... Ооо, и моето място на дивана е свободно...Следващия път повече...Но не обещавам...

Последна редакция: вт, 26 фев 2019, 19:29 от Slawena

Общи условия

Активация на акаунт