90-дневна диета – килата стопи и фиданка стани. 369-а тема

  • 32 371
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 695
Днешния ми обяд беше протеинов - два шницела със зелева салата.

На мен протеиновия ден ми е най-любим, заради разнообразието. В ден варива въртя грах, варена царевица от консерва, боб.

От около седмица започнах да се храня по режим-почивка. Нещата тръгнаха от там, че бях на почивка и нямаше как да спазвам стриктно дните. Но за сметка на това не правя въглехидратните дни. Мисля от днес да се върна отново към режимните четворки.

# 691
  • Мнения: 12
Привет ^^

-4кг от началото, ден 21 беше днес, протеини. Ядох банан за закуска, яйца за обяд и за вечеря- пилешка пържола с шопска салата и половин пърленка. После ми се дояде сладолед и си взех замразен йогурт. Утре ще съм на скорбяла- най-вероятно ще ям банан киноа със замразени зеленчуци и картофи.

Доста ми помага да пиша тук и да следя вашите коментари. Чувствам го като някаква подкрепа за диетата, че не съм сама.

Много минуси на всички! Simple Smile

# 692
  • Мнения: 251
Koga123, същата работа и при мен, запопнали сме заедно 🤗 4 килограма ден 22-ри.
Ябълка, червена леща сгъстена с ориз, тиквички на фурна, хляб и домати. Това е за днес.
Вчера бях на корнишони и кисело мляко, цял ден бях по задачи. Ходих на аеробика, днес отново ще ходя. Утре пак!

# 693
  • Мнения: 685
Здравейте -7 кила от началото, което е доста размазано понятие за мен, че ходихме на една вила и там малко прегреших с разни теста. Но здраве да е, не го мисля пак съм си в ритъм. И доста свалени сантиметри.
Вчера бях на грозде и сурово кашу.
Днес лазаня, вместо корите за лазаня използвам тиквички или патладжан.
Усмихнат ден на всички.

# 694
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Аз пак съм с вас Simple Smile Включвам се от 2ри ден, почвам от 64 килограма, искам да постигна 59-60, и малко обиколки да сваля също, но ще видим:
- закуска - банан
- обяд - киноа с тиквички
- вечеря- ще е боб

Хубав ден и от мен

# 695
  • Мнения: 5 435
Момичета привет,
От началото -3кг, но според мен по видимо е че корема ми поспадна.
Имам поне още 10кг за сваляне, но и на още 5 ще съм доволна. Сутринта като се качих на кантара, +800гр и то след варива, явно картофите не ми действат добре на кантара. Чак не ми се яде днес, като видях цифрите сутринта. Но каквото такова, продължавм по план! Успех на всички!

# 696
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Вчера мина първия ми плодов, мина лесно, но си позволих и суровите ядки 100 грама, като ги разделих на 3 порции и се понесе. Но разбира се съм малко нагоре с грамовете.

Днес ще съм с това меню:
- праскови и кафе
- бъркани яйца и зелена салата
- скариди със салата

Успешен режимен ден и приятна почивка на всички Simple Smile

# 697
  • Мнения: 231
Здравейте момичета,
Имам още 8 дни до края на режима, за момента съм около - 8 кг. Принципно търсих - 10 кг, но съм много доволна. Сега следва режим на почивка. Тъй като в нета намирам различни информации за този период на захранване, може ли някой да ми даде инфо относно начин на хранене или да подадете линк към сигурен източник?
Благодаря предварително Simple Smile

# 698
  • Мнения: 126
Има тема за почивката и всичко е описано доста подробно.

# 699
  • София
  • Мнения: 856
Здравейте и от мен 🤗
На 30.09 започнах с покъртителните 81,700 на 176 см
Преди години започнах хормонално лечение с което за 1 месец станах 70 кг от 60. С тази диета свалих 7 кг като не правих водни и кафето си пиех с мляко всяка сутрин. Така си бях решила 😜
Лошото е, че през годините с килце или две отгоре се примирявах и така тези 70 кг станаха нормални за мен и все се оправдавах с хапчетата.
Преди 5 месеца родих и ми останаха килограми. А и миналата седмица отново започнах хаповете и съм уплашена да не кача още.
Та затова отново съм тук. Както много момичета споделят и аз така, когато съм във форума сякаш имам подкрепа в режима

# 700
  • Мнения: 445
Donchenceto, обяда и вечерята трябва да са различни групи. Примерно:
Обяд варива- вечеря протеини
Обяд ВХ- вечеря отново  протеини
Това си го определи според предпочитанията ти.
Един плодов седмично.
Не се допускат смесени хранения. Ако решиш все пак- едно такова в месеца.
На първа стр има линк към режим почивка. Аз не съм го спазвала.
За себе си установих, че варивата са ми добре за обяд, месото за вечеря, яйцата за обяд, рибата- без значение кога я ям, добре ми идва.
Воден ден аз и до сега правя поне веднъж месечно, обикновено когато усещам, че задържам вода. Той не е задължителен.
Това е в общи линии.
КокоJ, добре дошла и успех!

# 701
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
Четох назад в темата, но или съм в друга тема или съм отново в 90-дневната, само че нещата са различни от това, което преди години спазвахме.
Четох и първа страница и там е така, както преди години сриктвахме тази диета.

Накратко: белтъци, варива, въглехидрати, плод. На 29 дни - воден ден.

Но белтъците се ядяха от един вид. Т.е: ако ядеш на обяд 2 яйца и салата, на вечеря ядеш 1 яйце и салата.

Ако на обяд ядеш 2 кюфтета, на вечеря 1 кюфте

Но не можеш да мешаш в един ден различни белтъци: или само мляко, или само сирене, или само месо, или само риба, или само яйца и т.н. На обяд каквото количество ядеш, на вечеря ядеш половината. Салатата винаги може да е един огромен леген. Поне преди така беше.

Това, което чета тук, ми прилича повече на Минус 60 или нещо такова. На мен и онази тема ми е интересна.

Но "тогава" беше 2014г. От пет години не съм влизала в тази тема и виждам, че е доста различно вече... Та си се чудя аз Simple Smile

# 702
  • Мнения: 445
GalaBG, същата тема е, само, че хората, които пишеха тогава, вече не пишат в нея. За това и темите вече са размити.
Нищо не се е променило в 90ДД 😄. Ако решиш да я правиш и искаш да имаш резултат, прави я по начина, който споменаваш по- горе. Знаеш, че действа.

# 703
  • BG
  • Мнения: 2 217
Четох назад в темата, но или съм в друга тема или съм отново в 90-дневната, само че нещата са различни от това, което преди години спазвахме.
Четох и първа страница и там е така, както преди години сриктвахме тази диета.

Накратко: белтъци, варива, въглехидрати, плод. На 29 дни - воден ден.

Но белтъците се ядяха от един вид. Т.е: ако ядеш на обяд 2 яйца и салата, на вечеря ядеш 1 яйце и салата.

Ако на обяд ядеш 2 кюфтета, на вечеря 1 кюфте

Но не можеш да мешаш в един ден различни белтъци: или само мляко, или само сирене, или само месо, или само риба, или само яйца и т.н. На обяд каквото количество ядеш, на вечеря ядеш половината. Салатата винаги може да е един огромен леген. Поне преди така беше.

Това, което чета тук, ми прилича повече на Минус 60 или нещо такова. На мен и онази тема ми е интересна.

Но "тогава" беше 2014г. От пет години не съм влизала в тази тема и виждам, че е доста различно вече... Та си се чудя аз Simple Smile

Аз продължавам да я спазвам по описания от теб начин. Днес ми е 10ден. Закуска: сини сливи, Обяд: картофи на фурна със салата от домати, краставици и чушка; Вечеря: същото, но на половина.

Последна редакция: ср, 09 окт 2019, 16:40 от Stephy

# 704
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
аааа...тогава влизам и аз с вас Simple Smile
от понеделник !

Общи условия

Активация на акаунт