Забранената ябълка - Yasak Elma ТЕМА 15

  • 30 498
  • 749
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 530
Има втори фраг
няма да го слагам защото са ми 2 поста 1 след друг

Нещо сте решили да правите бойкот на темата, галиба JoyJoyJoy
Боби , сложи го сега .
Алихан е бесен , но Йълдъз защо е така щастлива ,защото сестра и се жени за мафиот без любов ? Овца .
Аз си мислех ,че бащата е интелгентен , а той май затворник ....

# 16
  • Мнения: 4 369
Хайде и аз да благодаря за хубава тема и да видим и втория фраг!

# 17
  • Варна
  • Мнения: 7 505



Ето, но още няма превод

Йълдъз и Зейно май са от различни бащи SatisfiedSweat SmileKissing Smiling Eyes

А Дюндю казва , че не е застанал между тях, а че Зейнеп го е избрала - Ха, сега Алихан бей!


Хайде и с превода от подругите:
https://vk.com/feed?c%5Bq%5D=%23YasakElma&section=search& … -132999259_211778

Последна редакция: ср, 27 фев 2019, 20:05 от BVAR

# 18
  • Мнения: 4 369
Не знам какво точно крещи Алихан на Зейнеп, но нямаше да стигне до тук, ако поне веднъж разговаряше така и с Ендерица. Там мърка като коте и се съгласява с всички претенции от нейна страна.

Много надменен Алихан и това в повечето случаи му изяжда главата. И сега в разговора си с Дюндар, как надменно го гледа, ама Дюндар хубаво му го рече.

Последна редакция: ср, 27 фев 2019, 20:43 от mery_poppins1

# 19
  • Мнения: 82
Ябълчици къде сте , пуснаха фрага работата става чок опасна , Зейно се сгоди Алихан бей побесня , душат майката на Йълдъз . Наистина Зейно и Йълдъз ще излезе че не са истински  сестри .Алихан ще си пари задника с гореща тухла . навремето като реши да се жени за мачканият лак , сега да си бере плодовете на изобретението , да се върне при Ендерица и да се гушка с нея , надменен тъпак !

Последна редакция: ср, 27 фев 2019, 20:34 от Tania Miteva 605586

# 20
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Нали търсихме от кого да спасяваме Зейнеп - ето от кого от бащата на Йълдъз.
Нямам спомен да са казвали, че е в затвора бащата.

Както казва една рускиня - Алихан с всички говори нормално , а крещи само на Зейнеп, а пък Дюндар крещи на всички, само със Зехнеп говори нормално.

Обаче Зейнеп и Дюндю също са фиктивно женени - според мен Алихан бързо ще го разбере. Сигурно Алихан ще му говори на Дюндю ,че Зейнеп го използва Joy

# 21
  • Мнения: 199
Сега   влизам  ,красива къщичка    и...отровни  вести.Но  ако е годеж-има време  да се  оправят  нещата  до  сватбата,  но   СЦ  -садисти    явно  ще  ни  бъркат   без пощада  и в главите и  душите.Но   Алихан   става  по  бърз  и
решителен   само  ако Зейнеп  направи  някоя  глупост.Но  ако  ако  се стигне до  сватба  с  Дюндар и  втора св   атба на Алихан  със сестрата  на Дюндар-даже  не  искам да си го помисля.Дано   СЦ  да  са  по-милостиви   и  нормални.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Рускините вече наредили - Дюндю и Зейно са брат и сестра hahaha hahaha hahaha

# 23
  • Мнения: 9 530
Е, че ще гледаме пак в понеделник, ще гледаме , но ,че това не е Ябълката от мин.година е 100 % ясно . Без затвор ( ник) не може .Добре дошли в типичното турско дизи Smiling Imp
Кой ли е бащата на Зейно ? Някой свестен човек ще трябва да е , тя все прилича на някого ... Помните ли как Алихан каза ,че Зейно на никой не прилича ? Тук нищо не е случайно . Мен още ме гони любопитството за думите на Алихан към Халит ,че му е съдено да има 4 -то дете .Аз вярвах ,че това дете е Алихан ( все още може да е ) , но да не излезе Зейно ? Да не е и на майката родна дъщеря , а на някоя роднина или приятелка , доста често срещано в тур.дизита .Нали вече сме си обичайно дизи ...
Сори , дружки , пак ме обхвана сценаристката муза ...Satisfied

# 24
  • Мнения: 654
Благодаря за новата темичка! Да си призная, на ръба съм да се откажа да следя и гадая тъпотиите на сценаристите. Простете, но всяка следваща завръзка е все по- повърхностна, историите се повтарят и сериалът упорито поевтинява. Откъде творчество да пълнят толкова серии и часове!!!!!!
Чета ви с любопитство! Вие не се отказвайте, може и аз покрай вас да се насиля да го догледам.

# 25
  • Мнения: 41 695
А знаят кога да пуснат фрагмана....когато съм на онлайн на друг... Laughing

Боби Hug,благодаря за фрагмана и превода! bouquet

Става интересно около миналото на двете сестрички!Преди време сме коментирали че не си приличат и се разбра защо!Е казваха си Йълдъз-на майка си,а Зейно-на баща си! Laughing



# 26
  • Мнения: 344
Опа бум у новата тема , ейма на Simple Smile  и фраг оле мале Simple Smile  ей що вкараха Дю , ще се справя със затворник , май ще има отвличане на Зейнеб , но няма да е  от Алихан , пък може и да умрат Дю , то стана чудо сапунка Simple Smile ......а не беше

# 27
  • Мнения: 259
Привет момичета .
Новата къщичка като винаги е топла,приятна и много уютна за което много благодаря.
Момичета не разбрах защо този да е баща на Зейно а не на Йелдъз

# 28
  • Мнения: 199
Ябълчици,преди  2-3  дена   разглеждах  писанията  и на рускините и бяха  написали,че    анонса  за  началото  на

сериала   е бил  за  голяма любов преминаваща  през   много  премеждия,   но  накрая  побеждава.Но както   вървят

нещата  да не  би  голямата  любов   да  се окаже   Зейнеп-д-Дюндар?     Направи  ми   впечатление,в последната   серия с кутията с книгите ,започвайки  да следва  подсказките  Зейнеп  мило  ,мило  се усмихваше  и като  стигна
до края(двамата  да напишем края)  и  отдолу  подпис  Алихан,тя  се  изненада .Да не очаквала   ,че  Дюндар   е изпратил книгите.А аз   се  озадачих  от  нейната  реакция.Да не би  да подготвят  край  в  стил "Мелодия  на сърцето"
             
           Първият  сезон  наистина   беше   красива  приказка  , добре   разказана.   

# 29
  • Мнения: 6 591
Здравейте, Ябълки! wavey wavey wavey

Долетях и аз най-после в новата тема.
Благодаря на Ели Hug за тази красота!

Тъкмо седнах да гледам серията на руски и те пуснаха фраг-бомба.
Въпреки, че забъркаха тюрлю-гювеч със сценария на мен продължава да ми е много интересно и не спирам да се хиля. Е, не става каквото на нас ни се иска, но сериалът си е турски, а и очевидно техните зрители си го харесват.

И мен много ме е яд, че Алихан се прави на мъж и крещи само на Зейнеп, а пред онази отрепка и подобие на жена Ендера винаги запазва спокойствие, винаги я изслушва и често прави кавото тя пожелае.

Аз не смятам, че ще се стигне до сватба с Дюндар, но нека му се разтерпери душата на Алихан, да си помисли, че е изгубил Зейно завинаги и да вземе да се размърда малко и да си върне самоличността. Тая кукувица му изпи мозъка с лъжичка. Едни красиви сини очи не са достатъчни, че да му прощаваме толкова много грешки. Чакаме и двамата лека-полека да си върнат фабричните настройки. Laughing

Преди малко точно гледах момента, когато Йълдъз говори с Алихан и му показва фотките от "първата брачна нощ". Разбира се, че тя направи серия от гафове, но добре му ги каза нещата и не му даде възможност и дума да каже в своя защита. Каза му, че не умее да обича и това е самата истина.
Най-комичното е, че Алихан не знае дали между него и Ендер е имало нещо и само повтаря колко много е бил пиян и не е възможно да се е случило нещо межу тях. Милия той, омота се като пиле в кълчища. Joy Joy Joy

Искам да го видя нашия така срещу Ендера...



Отивам да си догледам серията.

                           

Общи условия

Активация на акаунт