Забранената ябълка - Yasak Elma ТЕМА 15

  • 30 558
  • 749
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 41 888
София Hug:mimchyyy9  HugБоби HugЕли Ат. Hug,благодаря ви за пожеланията! Heart Eyes Hug

Паралел....дамите предлагат.... Wink



и реакцията на Йълдъз и Зерин....при годежа...



снимат в дома на Аргун...
https://vk.com/feed?q=%23YasakElma&section=search&z=vide … t_-102285000_1914

# 61
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Злати Hands Plus1Hands Clap

Много ми харесва тази снимка, където Зейнеп покрива ръцете на Алихан.



СЦ робуват на тая глупост, че тия дето се карали много, значи се обичали ( хич не го харесвам това "прозрение")
И за това - най-големите скандали са за ЗейАл JoyJoyJoy

Чопля си аз тука с програмата и разни интересни ефекти се получават, балончета сърца Wink Innocent

Дамите предлагат - ама и двете фалшиви бракове измислиха JoyJoyJoy Божееее Зейнеп дали е наясно колко прилича на Ендер така Satisfied

Дюндар се вживял в ролята на Рицар Joy , но не знае цялата истина. Какво ли друго ще му каже Алихан? Голям майтап - отива му на крака и Курбан става да пази палето JoyJoyJoy А Алихан като му тупне една лапа и ще си глътне граматиката оръженосеца Grinning

Като го знам Алихан сигурно ще му каже: Аз много обичам Зейнеп, така че се разкарай hahaha hahaha hahaha

# 62
  • Мнения: 1 197

ЗЛАТИ, малко късно но от сърце:

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН

Пожелания /към които се включвам и аз/ си ги получила от дружките в темата.

Аз те поздравявам по друг начин - с песен от двама талантливи и красиви артисти от любими сериали:




# 63
  • Мнения: 259
Злати да си щастлива,обичана и много здрава Честит празник
Радост да ти е жив и здрав рожденика и не бързай всяко нещо с времето си казваше моята баба.
Нисля си че е напълно нормално кашата да е такава след като е драма /трагедия.Да има интриги/комшийте са ненадминати да ги забъркват/
Мисля си че ако се стигне до спасяването на Зейно кахрамана ще е годеникът и за да има по голяма интрига/а може Ендер да го организира/

# 64
  • Мнения: 6 603
Добра вечер, Ябълки! wavey

Цял ден тичам по задачки и не мога да се добера до темата.
Добре, че идва края на седмицата, а и края на зимата…

Благодаря на всички за всичко!


Честит рожден ден и от мен, мила Злати! newsm59
Бъди много здрава, щастлива и късметлива!

Радостче lovekiss , живо и здраво да е и твоето момче и да ти носи само радост и поводи да се гордееш с него!

Момичета, хич не ми се иска да заформят някой екшън около доброто ни момиче, но натам вървят нещата и ако ще става, ще трябва някой да я спасява. Със сигурност ще тръгнат и Алихан и Дюдю и аз предлагам, за да не стане някой сакатлък, да си обединят усилията. Че иначе може да стане така, че тя да се наложи да ги спасява един от друг. Joy

Жертви не ща. Живи и здрави да са всички.
Добрите, за да са щастливи, а лошите, за си получат каквото заслужават.

Леле, тръгнахме от романтична комедия, стигнахме до… мафията.

Боби  Hug, пак си сътворила красота.

Хубава вечер, момичета!

                    

# 65
  • Мнения: 934


          Злати,
          
           От мен добър вечер. Щом с теб сме баби, бих ти казала, че може би остаряваме, но никога не трябва да се предаваме нали така. Сипвам си един  Baileys /това е единственото питие, от което мога да пийна няколко глътки/ и ти казвам НАЗДРАВЕ !  От мен още веднъж бъди жива и здрава,да имаш още дълги години светлина в душата си, да ни озаряваш нашата къщичка, ние те обичаме и много се радваме, че си при нас всеки ден. bouquet bouquet bouquet

# 66
  • Под звездите
  • Мнения: 905
Привет момичета.
Злати, чак сега отварям темата и виждам, че имаш рожден ден. Все пак денят не е приключил.

# 67
  • Варна
  • Мнения: 7 505
ОХА! Дъгичке от къде изпадна това People EyesPeople EyesPeople Eyes


Напомня ми за това: Innocent

# 68
  • Мнения: 1 197
Боби, при рускините го видях и аз, но не ми хареса.

Радост, пропуснах да ти честитя празника на твоя син.
Да ти е жив и здрав и в най скоро време да те зарадва с това за което си мечтаеш.



Последна редакция: чт, 28 фев 2019, 22:24 от Екатерина Павлова

# 69
  • Мнения: 6 603
Ха, ха, Боби, Кате, стреснах ли ви? Laughing
И на мен не ми хареса, даже реших че може да е фотошоп нещо.


Виж това е друго нещо.
Популярният фотограф на звездите Джем Талу сам  е споделил тази снимка от фотосесията със Севда в профила си.
 
                        

# 70
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 1 263
Здравейте, момичета! Hug

 Влизам много набързо, специално заради рождениците.

Злати Heart Eyes, Честит Рожден Ден, джанъм беним! Бъди здрава, много щастлива и много обичана! Gift Heart Flowers Bouquet Heart Kissing Heart

Радост Heart Eyes, Честит Празник ! Да е здрав и късметлия синът ти! Gift Heart

Не съм ви забравила, но съм в планината и съм доста ограничена откъм интернет.
Не съм гледала серията. Но успях да видя фрага и да прочета само последните ви коментари.

Сега, защо Алихан крещи на Зейнеп, а на Ендеруга мълчи. Моето мнение е, че аз на негово място бих направила същото. Крещя само на хората, които обичам. И когато обясня един път кротко, а отсреща се инатят, преминавам към по-убедителен тон. Защото не искам да повтарят моите грешки, за да не страдат като мен. За другите не ми пука. И Алихан така. Той вижда, че Зейнеп повтаря неговите грешки, знае, че тя ще е нещастна с това си решение. Алихан я познава много добре, обича я страшно много и единственото което иска е тя да не се променя. Само не ми казвайте, че Зейно ще е щастлива с Дундю. Такъв вариант за мен не съществува.
Към Кобрата е  просто безразличен, защо да ѝ крещи и повишава тон. Пък и всяко едно негово крещене тя би го представила в съда като малтретиране. Способна е на това, знаем.

Ще ви оставям, че лимита ми се изчерпа.
Лека вечер на всички! Hug


# 71
  • Варна
  • Мнения: 7 505
На Алихан няма да му простя да му лепна тази мадама  обаче  JoyJoyJoy Innocent
Да му се не знае - хубав е Stuck Out Tongue Winking Eye



На мен ми хареса Севда RelievedInnocent Кате , Дъгичке wavey

Последна редакция: чт, 28 фев 2019, 22:45 от BVAR

# 72
  • Мнения: 1 197
Сега се сетих, че щях да коментирам с вас нещо, което не е съществено, но ми се набива в очите като гледам Кобендерица.
Прави ми впечатление, че дори и по улицата ходи с наметната горна дреха съответно с грация и фръцкане. Това някакъв стандарт ли е? Виждам, че и Йълдъз започна да ходи по този начин. Това сигурно подчертава превъзходството на дамите от висшето общество. Смешни са и двете.

Бобииии, кога ги нагласи така мадамите до нашият красавец, хареса ми.

# 73
  • Мнения: 41 888
Кате HugИвона HugДъга HugЕли HugМимее Hug,благодаря от сърце и на вас за пожеланията и музикалните поздрави Wink! Heart Eyes Hug

Дъга HugБоби Hug,за новите снимки от фотосесията със Севда и чудесните колажи! newsm10 newsm51





# 74
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Злати : ) Hands Plus1

Сега се сетих, че щях да коментирам с вас нещо, което не е съществено, но ми се набива в очите като гледам Кобендерица.
Прави ми впечатление, че дори и по улицата ходи с наметната горна дреха съответно с грация и фръцкане. Това някакъв стандарт ли е? Виждам, че и Йълдъз започна да ходи по този начин. Това сигурно подчертава превъзходството на дамите от висшето общество. Смешни са и двете.

Кате - те Зехра и Зерин не ходят ли и те така? Префърцурщина JoyJoyJoy като нямат стойност и го докарват от парцали и фръцкане Joy

Цитат
Бобииии, кога ги нагласи така мадамите до нашият красавец, хареса ми.

Амииии - изгъделичка ме нещо и го пробвах - тя пък му заспа JoyJoyJoy Седи му като ръкавичка. Нали и той е една кокона : ))))


Общи условия

Активация на акаунт