Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer&Özcan Deniz&Hatice Şendil~Истанбулска Невеста~197

  • 32 795
  • 735
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 36 745
Злати мерси за линковете за гледане  Hug

Не виждам във фейс групата на Невестата да е пуснат линк за обсъждане на епизода...Момичето, което замества Сафие Бекирова е публикувала  озета на български....

Фарук и Сюрея изживяват голямо любовно изпитание, опитвайки се да решат проблема с аферата "Йозгюр".
Убеждението на Адем да посещават сеансите заедно с Диляра проработва. От друга страна, Адем се опитва да възстанови баланса във връзката си с Гюнеш и решава, че иска да се запознае с нейните родители.
Окан научава, че Йозгюр е откарана в болница и с гняв се появява в дома на Боранови. И така семейството се оказва в трагичен случай... С други думи - "виждат се в чудо"... Grinning
 P.S допълвам пропуснат текст чрез Sevda Atanasova -
Ипек и Фикрет, възродили се като Феникс от пепелта, живеят своята нова пролет.🙂



Но дали ще превежда тази вечер незнам...



Цитат
Прочетох, че Аслъ и Озджан получават заплахи за терористична атака на концертите им в Израел на 6 и 7 април.

( По сообщениям турецких СМИ в адрес Озджана Дениза и Аслы Энвер начали поступать угрозы физической расправы. Актерам угрожали устроить теракт, если они поедут с концертами в Израиль. Продюсеры приняли повышенные меры безопасности и концерты 6 и 7 апреля состоятся)

# 406
  • София
  • Мнения: 5 334
Привет, момичета! Revolving Hearts

Още не съм изгледала последния епизод на Вургун - мисля уикенда да му хвърля едно око. Но, доколкото чета коментарите ви, не ви е допаднал много-много. И, доколкото виждам, май никой въпрос не е бил отговорен, нито Ведат е бил наказан за гадориите, които е натворил и твореше непрекъснато. Еми, очаквано - като не дадоха никакъв живот на този сериал. Pensive

Лично мнение, но според мен сега Еркан трябва да участва в някой хубав филм, и след това отново да се върне към сериалите. И на него ще му се отрази добре малко смяна на малкия с големия екран. Hands V

# 407
  • Мнения: 36 745
Тинче - не се доверявай на мен - изгледай си епизода, може пък ти да видиш и разбереш нещо, което не съм разбрала - все пак аз гледам основно картинки...

Момичета, ютюб много забива - още на озета...Трябва да имаме резервен вариант, да не ни се налага да търсим по време на епизода. Ще се радвам, ако някой сподели по-сигурент вариант за гледане  Hug+

Гледам Йозгюр и се чудя от къде намериха това недоразумение.... Thinking #Crazy

# 408
  • Мнения: 1 496
MAMA-AN, https://www.canlitv.video/star-tv  bouquet

Все едно се карат както в хотела в Прага ..

Последна редакция: пт, 15 мар 2019, 20:00 от ani_zh

# 409
  • Мнения: 41 649
Ани,аз  дадох и др. два!Но са на предната страница!

Приятно гледане на всички! Hug Hug Hug

Ани_,който е дала върви по-назад спрямо този от ЮТуб

# 410
  • Мнения: 36 745
Злати превключих ва друго място - и във фейса пише, че има проблем с ютюб...

Ани_ Peace

Фарук лъже Сюрея, но тя го излови...

# 411
  • Мнения: 41 649
Започна обяснението с СМС-ти....и оправданията....

Реклама

# 412
  • Мнения: 36 745
Хубаво...след после Фарук обяснява на Сюрея, че е станала грешка с СМС...ама защо преди това я лъжеше, че бил на събрание...Гузен негонен бяга казват хората...

# 413
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Фа е ошашавен и пита какво направи бе момиче? – реакцията на целувката.
Сю се обажда и Фа я излъга, че току що се е прибрал от съвещание. Тя го пита защо е такъв гласа му – изморен ли е. той каза, че наистина е малко изморен. Тя пита дали има някакви планове. Той каза, че ще си ляга. Каза, че има нужда от нея  и много му се иска да е до него. Тя пита да не би с Йозгюр да са решили нещо . Фа каза, че няма нищо такова и че ще си ляга. После ѝ каза, че някой чука и после ще ѝ се обади. На вратата той каза, че било много хубаво че е дошла. Тя каза, че може би наистина е развалила някакви планове и каза, че е решила да му направи сюрприз, но е видяла това, което е станало пред вратата. Скараха се и Фа каза, че и той като нея е в шок от случилото се, защото вместо на нея е изпратил смс на Йозгюр и е отишъл само да се извини.

# 414
  • Мнения: 41 649
Ани, той беше ошашаван от целувката! Joy

ПП ,а и Бризчето Hugе пуснала превод! bouquet...и тя е употребила същата дума-ошашавен! Laughing

# 415
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Ани, дали ще има превод на серията или не знаеш? Дано да има Praynig Praynig Praynig Praynig
Аз обещах, че тази вечер няма да съм заета с превод и очаквам брат ми и снахата. Още не са дошли, но просто не зная как да ги отпратя после.. Все пак ще превеждам поне докато мога, ако няма превод, разбира се.

# 416
  • Мнения: 1 496
Тичай Фарук, тичай ..

# 417
  • Мнения: 41 649
Фикрет май предупреди Фарук за Сюрея,но тя вече пристигна и стана каквато стана...

# 418
  • Мнения: 36 745
Сюрея обърна бая чашки....

Бризче, няма превод - на Сафие съпруга има рожден ден, а заместничката й за сега не превежда...Но ако имаш ангажимент, не се съобразявай с нас - нещата от реала са с предимство....

# 419
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Сю казва, че сега се опитвал нея да изкара виновна, че е дошла ва неподходящо време. Казва, че ако не е дал повод тя няма да го целуне само заради един смс.
Двете нахалници Озгюр и приятелката се чудят как щял да се държи сутринта и си вярват, че той наистина изпитвал нещо към нея..
Фикрет се обажда и пита дали са оправени нещата. Ф а каза, че там почти всичко е готово, но има друг проблем, но е дълго за разказване. После Фа пита защо изглежда толкова уморен гласа му. После Фа му каза, че пътува към дома и Фикрет каза да не го прави, защото Сю е тръгнала да му направи изненада и ако не го открие ще се разстрои. Ипек каза да не се издава в никакъв случай, че знае. Фа каза, че ще отиде да се срещне с жена си.
Певицата е стара приятелка на Сю и каза, че не може да я остави сама на бара, но я кани на сцената за да пеят заедно.

Общи условия

Активация на акаунт