Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer&Özcan Deniz&Hatice Şendil~Истанбулска Невеста~197

  • 32 800
  • 735
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 36 752
 Joy Joy Joy Joy Joy Голям смях...Акиф си има дамска компания на танците, а Санем гледа  hahaha hahaha hahaha hahahaАйде тейзето измести момиченцата и тя започна да танцува....Само така...

Олееееееееее и Осман се разпя - браво  Peace

Много хубаво пее Осма  newsm10 newsm10 smile3521 smile3501

# 556
  • Мнения: 1 496
Акиф махмурлията  hahaha

# 557
  • Мнения: 36 752
Получили са някаква работа и Фикрет и Адем се разпяха и разиграха - много ми е хубаво като ги гледам всички заедно да се забавляват, а не да се карат и да си правят номера...

Фарук не е същия...Осман му предложи да отидат да обядват....

Всеки има право на втори шанс в живота и Гарип и Есма го получиха - и на тази възраст изживяват любовта си....

# 558
  • Мнения: 1 496
Получили са някаква работа и Фикрет и Адем се разпяха и разиграха - много ми е хубаво като ги гледам всички заедно да се забавляват, а не да се карат и да си правят номера...


Фарук сякаш не се зарадва на успеха. Мож би защото пак са действали само Адем и Фикрет без да предупредят останалите ли  newsm78

# 559
  • Мнения: 36 752
Фарук предлага на Осман да поговорят за Анастасия....
Осман пита брат си какво става с него....
Ревност не е ...умора не е ...ядосан си за нещо друго ,и това не може да е ...
Фарук не знае....
Може би, че са изплували...дали от преживяното няма да може да си стъпи отново на краката....
Може би ако по-рано е оставил да следва стъпките на баща си....ако не се е опитвал да действа сам..... всичко е щяло да бъде по-добре....
Осман му предлага вече да "съблече" дрехите на баща им и да бъде Фарук....Да не допуска грешката на майка им...Да остави всеки да носи своята отговорност....Достатъчно се е жертвал за всички.....

# 560
  • Мнения: 41 695
Фарук и Сюрея са при директора на у-щето на Емир

# 561
  • Мнения: 36 752
Ето малката хубавица има хубав баща - може би това е късмета на Дилара....

На Сюрея се обаждат от училището на Емир...Не са успяли да се свържат с Фарук....

Двамата Фарук и Сюрея са в училището....Емир заминава по някаква програма за три месеца...а те са подписали....
Фарук и Сюрея останаха много изненадани....
Да не би Емир да е подписал баща си... Thinking

# 562
  • Мнения: 41 695
Голяма разправия стана.....

# 563
  • Мнения: 36 752
Емир наистина е фалшифицирал подписа на баща си....
Фарук го пита кога щеше да ни кажеш, когато отидеш в Англия ли....Емир упреква баща си, че все имал работа и работа...Емир иска от баща си да го остави да намери сам своя път....Емир казва на баща си да му се кара колкото иска...Фарук му казва, че не му се кара, а се притеснява за него....Фарук знаел, че не можел да му осигури комфорта, който му е осигурявала майка му....За това, че не е присъствал на раждането му, не означава, че го обича по-малко от Яз....Фарук пита Емир дали не го наказва....Емир каза, че по-рано е искал, но сега не...С майка му са си мечтали, когато порасне  да учи в това училище....Ще се виждат през камерата....Емир казва, че може би по-често, отколкото сега....
Майка му му е казвала, когато се колебае между сърцето и ума си, да избира това, което иска сърцето....
Фарук с тъга казва, че се е видяло, че сина му няма да отрасне при него....

Сбогуват се.....  Много тъжен момент.... ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

# 564
  • Мнения: 36 752
Фарук сигурно ще предаде щафетата на някой от братята....

Да, точно така - оставя всичко и подава оставка.....

# 565
  • Мнения: 1 496
Фарук изби рибита с напускането си  Whistling

# 566
  • Мнения: 36 752
Фарук изби рибита с напускането си  Whistling

Вярно е...остави ги замислени всички....Докато лудите се налудуват, той се опитваше да ги вкара в пътя и така пропусна много неща от живота на семейството си - със Сюрея, с Емир....

# 567
  • Мнения: 1 496
Чакайте да позная - 100 % Фикрет ще оглави фирмата. Та той цял живот е бил в сянката на брат си - как ще изпусне момента да блесне. Може би и Фарук има нужда - насъбра му се. Да отдели време на семейството си.  Peace

# 568
  • Мнения: 41 695
Ани Hug,благодаря за преразказа на епизода! bouquet

И аз изпуснах началото!Опитах се да редувам постовете,въпреки,че съм с гости и внучката ми висеше на главата и ме разпитваше!Друг иска да гледа мача България-Черна гора! Laughing Peace

# 569
  • Мнения: 36 752
Ани_ навярно така ще стане...Фикрет ще получи това, за което се е борил с брат си цял живот...
Предусещам, че края ще бъде като в Съдбата. Фарук ще си вземе жената и децата и ще замине за някъде...Фикрет ще оглави фирмата, а барбито ще стане султанката на конака.....

Злати  Hug Ани_  Hug благодаря ви, че отново бяхме заедно  Hug На мен епизода ми хареса, само Фарук не ми хареса....Да носи толкова отговорности на плещите си, сякаш му дойде в повече. Най-вече Фикрет си развява байрака и създаваше само проблеми, а сякаш Фарук насила искаше да поддържа 400 годишната история на конака....

Злати споко  Peace Знам, че имаш гости и затова редактирах постовете, за да не се повтарят. И Ани_ е имала ангажимент, но мисля, че се справихме....

Общи условия

Активация на акаунт