Бебешка козметика-моля, дайте ми съвет

  • 2 128
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 139
Шампоана на тео бебе използвам и за коса и за тяло, олиото на джонсън с алое вера-зелено.Предпазва ни и от подсичане!

# 16
Бебешки сапун/шампоан за коса и тяло, крем за подсичане и зехтин Peace Само се чудя дали зехтинът е подходящ за лятото, нещо тежък ми се вижда... Може би е по-добре някакво мляко Thinking
А на мен ми казаха, че слънцезащитната козметика е за след 6 месеца и аз ползвам Мустела фактор 50 за малкия син (на 9 месеца)... Нещо ме хвърляте в размисъл newsm78 Но пък на него нищо му няма, добре го понася и най-важното - не изгаря като го извеждам на разходка Peace

# 17
  • софия
  • Мнения: 1 745
mnogo vi blagodaria,mili mami! newsm51 newsm51 newsm51

# 18
  • Мнения: 35 969
лосион за тяло и измиващ гел на Чико + Бочко

# 19
  • Мнения: 1 632
Зехтина знам,че не се преварява защото му се убиват съставките.Действа много добре и против подсичане.Колкото е по тъмен толкова е по качествен!И аз съм за душ-гела.

# 20
  • Мнения: 296
Шампоан пяна на Мустела за новородени, кремът п/в подсичане на Мустела и олио и мляко за тяло  каквото искаш. Мустела е най-добрата медицинска козметика за бебета според мен Peace

# 21
  • Мнения: 1 608
МолИА, да оправиш загавието!  bouquet

# 22
  • Мнения: 382
Шампоан пяна на Мустела за новородени, кремът п/в подсичане на Мустела и олио и мляко за тяло  каквото искаш. Мустела е най-добрата медицинска козметика за бебета според мен Peace
Peace Подкрепям напълно - и аз ползвам Мустела от раждането - много съм доволна. Ползвам гел за коса и тяло и лосиончета за след баня. Крем за подсичане не съм ползвала, не се е налагало. Сега ползваме и слънцезащитния им крем. Наистина са малко скъпички, но пък бавно свършват. Съвсем скоро купихме втора опаковка от гела и от лосиона - значи 4 месеца със сигурност сме изкарали с първите

# 23
  • Мнения: 181
Аз започнах с преварен зехтин, сапун Клоран и крем Бочко. Сапуна още го ползваме  #Crazy  В 5-ти месец преминах на тоалетно мляко Бюбхен и до сега сме така. Доволна съм. Според мен си вземи от малките пробни опаковки, защото не знаеш каква ще бъде кожата му още.  Naughty

# 24
  • софия
  • Мнения: 1 745
otnovo vi blagodaria,za suvetite  love001,a po vuprosa za
МолИА, да оправиш загавието!  bouquet
neznaia kak da go napravia,zashtoto pc-to mi ima samo latinica,a i az hich ne sum veshta.pomognete,za da ne se "izlagam"taka newsm47

# 25
  • Мнения: 3 423
Не се ли побърка от съвети? Laughing

Sudocrem - супер мазило за предпазване и облекчаване на зачервени места по тялото;
Wecesin - пудра за пъпчето и за вратлето;
Linola cort - крем за борба с пъпчици тук и там.
мляко и зехтин във водата за къпане през първите няколко месеца са достатъчни.

# 26
  • Мнения: 191
Сапун, шампоан и крем ''Нивея''.Чудесни са за лятото,от''Джонсан''някой деца се обриват. Naughty

# 27
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
в самото начало го мехме само с вода, дори и сапун не сме ползвали.
след това го къпехме с обикновен бебешки сапун, телцето мажехме с преварен зехтин, а дупето с Бочко, на по-късен етап открих и чудесния крем Павлодерм.
Не сме се изхвъряли за козметики ненужни и прочие

# 28
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Ние сме с Бюбхен и за сега не сме имали проблеми. Ползваме шампоанчето за коса и тяло и бебешкото мляко. Peace

Общи условия

Активация на акаунт