ОТКРАДНАТ ЖИВОТ 🎬 Сезон 7 💔 Любовта лекува • тема 77

  • 28 592
  • 752
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 737
Много ми е странен тоя поглед на Огнянова. Не виждам любов, а по скоро обсебване. Много ще ми е странно да ги съберат с Банков. Предпочитам в един момент да се освести и да се освободи от тия чувства. С Табаков добре се дракат, но наистина си е голямо повторение на сезон 5.

# 31
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 751
Ванилия, благодаря за темата! Flowers Hibiscus

Ина се прави на много лоша, но при такива като Банков и Цонев ще и бъде трудно.
Харесва ми, че разделят Галя и Захариев. Те и без това никога не са били един за друг,  Галя е все недоволна, все никой не се интересува от нея.
Захариев и Грънчарова повече си приличат.

# 32
  • Мнения: 766
На мен ми изглежда, че Банков не е безразличен към Огнянова. Каква усмивка  и хвърли пред асансьора, не беше въобще приятелска.
Каквото искат да правят, само пак да не гледаме страдалната Геновева в лицето на Зорница. Време е да ива щастие и за нея, няма значение с кого.
Ина много ми харесва в ролята на к...а. А пък и е права за всичко. Частна болница с идеализъм не се прави.

# 33
  • Мнения: 9 483
И мен много ме е яд на Гергана. Много е красива и на снимки ми изглеждаше, че не е чак толкова брутално боцкана, обаче явно много ги пипат.
И в сериала, и днес при Гала като я гледах беше направо като карикатура. И то не е само устата, цялото й лице е подпухнало, изглежда сякаш е с оток от вадене на зъб.

# 34
  • Мнения: 766
Гергана я забелязах колко е опъната в лицето още от рекламата за прахта за пране. Много по-млади момичета не са така пригладени, просто си личи, че се е пипала и то много.
И не съм впечатлена от актьорската и игра за сега. Малко преиграва.

# 35
  • Мнения: 9 374
Ванилия, благодаря!

Лек офф топик - как е възможно хубави жени да се загрозяват с филъри и пластики? Гергана се е обезобразила. Финна, хубава жена в момента прилича на Круела де Вил.
И на мен ми направи впечатление. Кофти изглежда, имам чувството, че се страхува да си размърда лицето и ако го направи нещо ще се измести.
Предпочитам в един момент да се освести и да се освободи от тия чувства. С Табаков добре се дракат, но наистина си е голямо повторение на сезон 5.
Убедена съм, че промяната в косата й е свързана точно с един такъв в момент. Не знам какво пак ще се случи, за да се освести и да разбере, че няма да й се получи с Банков. Пък с Табаков ще ми е готино да ги гледам как се дракат, там ще е по-грубо отколкото с Марио и сигурно ще продължи по-дълго. Само не знам кога успя да реши, че не го харесва и да се сдърпат даже, като те реално няма да работят пряко и не е минало много време от назначението му, ама хайде няма да придирям. Grinning

# 36
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Аз от толкова прекъсвания за реклами, почти не запомням какво се случва. Ще гледам онлайн, по тв не е работа...

# 37
  • Мнения: 4 059
Стаменова изнудва Ина с повторната смърт на Фотев, я че ще ѝ вземат парите, я че ще тикне Боби в затвора. Как обаче ще го направи е интересно. Ще отиде и ще каже “убихме Фотев за втори път, ама труп нямам и доказателства нямам, но мога да кажа кой ми помогна”.


Да се изкажа и аз за разкрасителните процедури Animal Joy Cat
Не ги разбирам, как доброволно лягаш на масата да те кълцат, пълнят и режат. Точно днес обсъждах как стоя пред пластичен хирург за пореден път и то не доброволно и за разкрасителна процедура, а три девойчета обсъждат поредната си операция, а в лице са потресаващи. Close Млади момичета Animal Scream Cat

# 38
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 765
Благодаря за темата!

Не гледам сериала както трябва, но от малкото, което видях - тъпотията всеки, който иска да присъства на операции и да се репчи.
 Лигавият психолог - познах, че така са се запознали с Галя.
Табаков, който продължава да ми изглежда като стажант и хич не толкова звезда. Не ми харесва.
Гергана някоя си със странната физиономия и напъни да играе.
Зорница и Банков са си дружки, пак нещо говореха за Марио. Тя го гледа как се отдалечава, а той пък и милиметър не се обърна.
Печен Мазов.
Стаменова като Кръстева № 2. Първата изнудва както втората, само че това, което трябва да се прикрива този път е за мнима смърт.
Нещо се караха в кабинета и служителите спорят с шефката. Яко.

Галя поне призна за какво се е случило всичко - за отношението на Захариев /видяхме го миналия сезон/. Само трябва да направи финалната крачка и да признае за изневярата.

# 39
  • Мнения: 9 024

Не ги разбирам, как доброволно лягаш на масата да те кълцат, пълнят и режат.
Като пуйка на американският Ден на благодарността Joy

# 40
  • Мнения: 2 859
Хоп и аз в новата тема. Някой беше издирил профила на Желязков, че тою много мъничък - 94.

# 41
  • Мнения: 2 357
Харесвам много Иван Юруков и си го бях пожелала за този сезон , но трябва да призная, че Велислав Павлов в ролята на Д-р Ковачев ми беше много по-убедителен. Просто е различен и с тази своя мрачност и харизматичност много добре му пасна лекарската престилка, определено липсва на сериала.

# 42
  • Мнения: 2 714
Ванилия, благодарности за темата Simple Smile
Още не съм гледала епизода. Доколкото разбирам поне ретроспекции не е имало този път Grinning

# 43
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
Иван Юруков също си пасва страхотно с лекарския образ - нахъсан, самонадеян, леко надменен, малко дразнещ.

# 44
  • Мнения: 4 059
Ванилия, благодарности за темата Simple Smile
Още не съм гледала епизода. Доколкото разбирам поне ретроспекции не е имало този път Grinning
Поне бяха такива, които не сме виждали Animal Joy Cat

Общи условия

Активация на акаунт