Пазаруване от Supercell Shop

  • 782
  • 3
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 19
Привет мили Мамми

За съжаление първата ми тема, ще бъде такава.
Ми, избрах си аз няколко неща от магазина който съм написал, след 3 дни поръчката ми беше анулирана,
след което ги попитах, защо поръчката ми беше анулирана? Те ми отговориха, "Моля, уверете се, че използваният от вас метод на плащане е валиден.
Има два метода за плащане, първият е чрез PayPal, вторият е чрез кредитна/дебитна карта.
Имам валидна регистрирана карта в paypal, имам и налична сума в него за да покрия разходите от поръчката.
Платих чрез paypal, но за съжаление покупката ми не се осъществи .
Използвах офертата за безплатна доставка за над 50$ , защото моята поръчка беше за 250$, изрично си пише, че  изпълняват безплатни поръчки до всички страни в ЕС.
Дали пък не бъркам някъде със адресите за доставка?
Address line 1 На къв език трябва да напиша адреса си, град, улица. васил левски 1
Address line 2 Какво трябва да пиша тук?

Ми тва е, благодаря за вниманието, ще се радвам да ви прочета.

# 1
  • Мнения: 237
Просто се свържете пак с Customer support и попитайте какъв е точно проблемът. Иначе всички данни се пишат на латиница естествено, кирилицата ще ви я гледат като йероглифи....
От коя игра си поръчвате- clash, boom beach или?

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 19
Свързах се и ги попитах, но получих същия неадекватен отговор..
Скрит текст:
Цитат
Anna P.
Hello Georgi,

My name is Anna and I am happy to assist you with your request! Thank you for contacting Supercell Merchandise Support!

From what I understand you have submitted your order but after checking our system I am sorry to inform you that the order was canceled. This can happen due to several reasons, so I would recommend you to try placing a new order keeping in mind the following:

First of all, make sure that the payment method you are using is valid. In case of a credit card, kindly make sure that this card is eligible for online purchases and not expired. I would suggest you to contact your financial institution as well for further clarifications.

Also, please try to access our Shop from a different web browser, preferably having cleared cookies beforehand. Be sure that you are not using VPN/Proxy as these tend to cause errors to our system.

As a final option, you could consider using a different payment method to place your order. For your convenience we have implemented many options for our customers to choose from.

If you have any other questions regarding anything Shop-related, feel free to reply to us and we will gladly assist you.

Thank you for your understanding,

Best regards,
Anna P.
Supercell Merchandise Support

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 19
Проблемът беше в адреса за доставка, и имената.
Всичко трябваше да бъде написано на английски, промених ги и след 3-дни поръчката беше одобрена..
@Mia_smurfix, ами поръчах неща от brawl stars, hayday, и clash of clans.

Общи условия

Активация на акаунт