Искам да кажа ... (156) през март 2019

  • 107 403
  • 2 110
  •   1
Отговори
# 1 545
  • Мнения: 15 043
Добро утро.
Онзи ден нали се похвалих с рокля от ФД, вчера дойде, аз мислех да я ползвам за бала на племеницата ми, обаче туй чудо става само за циганска сватба. Идеална ще съм.

# 1 546
  • Мнения: 39 419
Добро утро!
Мидко, и на мен ми направи впечатление ранното кафе!
Бобулина, имам и други "неща за поправяне", та няма да е последното....Уви.
Днес от рано наказах щерката. Казах ѝ да си избира- дали да е без танци, без технологии или без излизане с приятелки, а тя си избра да е без училище..... Да, ама не.

# 1 547
  • Мнения: 14 318
Съни, заинтригува  ме, дай снимка 😁😁😁
Аз днес чакам едно кожено яке, дано да е хубаво...

# 1 548
  • Мнения: 15 043
Ааа, не, ще завалят оферти да съм личен гост на поне стотина сватби.

# 1 549
  • Мнения: 39 419
Съни, сега такава е модата.

# 1 550
  • Мнения: 2 254
Добро утро,

Пием кафе ние и се приготвяме да ходим за перличката.

Мари, кога е гастрото?

Ох, петък е! Да ни е лек Simple Smile

# 1 551
  • Мнения: 14 318
Иии, Ландче, много вълнуващо 💖💖💖

# 1 552
  • Мнения: X
Добро утро!
Станах с д..то на горе, но вчера имах кошмарен ден в работата, снощи заспах късно от мислене и премисляне на неща, които не мога да променя, и днес резултата е, че съм още по-зле.
Пожелавам ви лек петък!

# 1 553
  • Мнения: 1 804
Добро утро! Радвам се, че е петък и нямам търпение да дойде края на работния ден. Довечера поне няма да се занимавам с домашни Smile

# 1 554
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 196
Добър ден!

Аз смятам довечера да си изпразнувам организирано професионалния празник, който официално беше вчера Simple Smile
Надявам се вече да се пооправям малко, че едва дишам от кашлица и хрема от 3 дни.

Приятен уикенд, банда!

# 1 555
  • София
  • Мнения: 18 679
Привет и от мен!

Искам да се оплача, че единия разсад мушкато, който сама си отгледах, май няма да се хване. Много съм нещастна, всички ми казваха, че е супер лесно да се захване това точно мушкато. Явно аз съм особено некадърна Sad Дано другите се хванат!

# 1 556
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Оф, изморих се.
Утре ни е зает денят и реших днес да отметна туй-онуй.
Предстои ми и на мен да видя кои балконски цветя ще ги бъде. Хич не страдам, ако някое е погинало. Миналата година купувах сакъзчета. Ни едно не се хвана от отчупените през есента. Ще видя какво е останало от старите и ако трябва пак ще си купя нови. Сега първо им подготвих терен.

# 1 557
  • Мнения: 17 987
Ох, белинда, не си само ти. Баба ми клечка за зъби да бодне някъде, ще израсне нещо от нея , а аз.....колкото пъти посадя чесначе от сакъзче, то просто загнива, не се вкоренява и това е. Купувам си няколко корена нови всяка година , 7-8 стари си ме търпят и това е.

Каменно цвете ако знаеш колко съм уморила, а на баба ми всички первази са пълни са такова, аз едно приспах и не го намерих на следващата година чак. Айде стига съм се хвалила

# 1 558
  • Мнения: 1 804
Аз съм така с орхидеите. Хорските се спукват да цъфтят, моята само листа и корени вади. Миналата година цъфна най-после, аз я съборих и се счупи цветоноса, хич не можах да ѝ се порадвам.

# 1 559
  • София
  • Мнения: 18 679
На орхидеята трябва да й намериш правилното място. Аз преди години имах една, подариха ми я цъфнала, сложих я на секцията и като й окапа цвета, после 2-3 години само листа! Даже поизсъхнала ми изглеждаше, мислех да я хвърлям. Дойде ми една приятелка на гости и вика - абе, тъмно й е там, орхидеите искат светлина, нали затова са в прозрачни саксии. Премести ми я на перваза за прозореца. Леле, като полудя това ми ти цвете Laughing  Цъфтя, цъфтя, раззелени се - чудо направо! Вече няколко години си живее на перваза и като зацъфти през януари, чак до лятото не спира, есента почина малко и после пак! Страшно е красива! Сега заради малкия пипльо съм я преместила на друг перваз, северен, но пак й е супер. Явно просто наистина иска да е на светличко.

Общи условия

Активация на акаунт