Искам да кажа ... (156) през март 2019

  • 107 382
  • 2 110
  •   1
Отговори
# 1 680
  • Мнения: 14 307
Веси, от Юск е Simple Smile

# 1 681
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 685
Ми то така е най-правилно, вместо да се подаряват, непотребни прахосъбирачки!

# 1 682
  • София
  • Мнения: 17 283
Ооо, много ми хареса и на мен огледалото!
Бъни, леле, браво бе! Ама да си го запази часовника, той си му е награда!
Мари, май има по математика днес предварителен, един приятел на Ивака е и той днес на изпит.
Аз малко ще повися с кафето и форума, пък ще се хващам да оправям, че вчера се вях с приятелка цял ден Simple Smile

# 1 683
  • София
  • Мнения: 2 958
Бърди, успех на момчето!

Али, разкошно е огледалото!

Мари, да ви е здрава и щастлива рожденичката!
"Кралското корги" се надявам идната седмица да гледаме с детето, а после и "Уют" ще гледаме с ММ. Много обичам анимации и хич не ме е срам да ходя да ги гледам Grinning

Бъни, браво на детето! Много ми хареса как ти е казал да преосмислиш караниците за игрите!

# 1 684
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 941
Бърди, успех на момчето! Да покаже какво може, толкова време се готви!

Бъни, браво и на твоя младеж! Имало полза от гейминга, значи  Grinning

И моят мързел е на изпит в СУ следващата седмица, ама мен са ме налегнали други грижи, та не го мисля много. Не ми се вярва и да го съпровождам.

Градинарствам и аз тези дни, малинки засадих вчера. Щерката и ММ сяха трева, как ще я опазим само от кучето, не знам.

Али, чудно огледало. Идеално за синьо-бялата спалня  Simple Smile

О, и Фонс, прекрасни снимки, сигурна съм, че и почивката е била чудесна   Grinning

# 1 685
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 186
Добро утро!
Бърди, ще се справи синковецът!
Бъни, бря, имало келепир от гейминга Simple Smile Екстра е наградата.

На 30.03 е изпита по мат в ТУ. И големият ще ходи, но не смятам нито да го придружавам, нито да го чакам.
Виж, вечерта той ще ме придружава на Готсмак Grinning

И ние с дреб зяпаме Топ Гиър и мързелуваме.

# 1 686
  • Бургас
  • Мнения: 7 314
Добро утро!
Спах до преди малко. После сме на детски РД. Пак.
Аз пък ще водя Цвети на викторина по английски. Общината я организира. Естествено е в работен ден и естествено баща и няма да го има. Та си пуснах ден, да я развеждам насам -натам

# 1 687
  • Мнения: 2 254
Добро утро,

Бърди, стискам силно палци! Ще се справи!

Алечка, много е хубав подаръка! Обожавам големи огледала 🤩

Перличката е страхотна, много послушна и въпреки, че съм неопитна и притеснена, ми доставя страхотно удоволствие да карам. Нещо, което не очаквах. Чувството, че мога да отида някъде, когато АЗ реша, не да чакам мм или автобус, е страхотно! Днес пак ще тренирам 🤩

# 1 688
  • Мнения: 3 652
Пропуснала съм го това огледало в Юск-а. Ще си поправя грешката още днес. Laughing

# 1 689
  • Мнения: 14 307
Купих си люляк от Практикер 😂 Мама ще го сложи, аз почвам да чистя и после ще боядисвам. Врвмето е разкош и бебето вилнее в градината. Разтури ми противокъртичната система 😂 Ооо и таралежът ми пак е тук 💖

# 1 690
  • Мнения: 986
За таралежа много ти завиждам!😘

# 1 691
  • София
  • Мнения: 17 283
Пускайте палците, слаба работа е било представянето днес, поядосах се, пък ми мина Simple Smile Айде има още един шанс за тука и още два за СУ, да се надяваме, че сега ще се постресне малко. Жалко, че няма да може да мине само с предварителната сесия, ама ко да се прави, житейски урок.

# 1 692
  • Мнения: 5 341
Бърди,🤗. Харесва ми как мислиш.

Добро утро, поспах и днес порядъчно, хапваме и ще излизаме на разходка.

# 1 693
  • София
  • Мнения: 2 958
Бърди, ще успее момчето! Ще кажеш пак кога да стискаме палци. Сега пак ли изпита е тест и тема или има някакви нововъведения?

# 1 694
  • София
  • Мнения: 17 283
4 теми са, Джудж, пишат като гламави. По едната тема не е написал нищо, това е проблема. Едната му е била любима и е писал всичко, едната я е докарал до 1/2-3/4, едната е писал малко.
Та така Simple Smile През юни пак.

Общи условия

Активация на акаунт