Искам да кажа ... (156) през март 2019

  • 107 372
  • 2 110
  •   1
Отговори
# 1 725
  • Мнения: 14 303
Добро утро!

Тути, и аз не съм правила кекс Grinning Даже и намерение не съм имала Grinning

Свежа и наспана съм, само дето ме боли всичкото тяло. Хубаво си лешперих цяла зима, сега докато се раздвижа на ново голяма болка ще е Grinning

Хубава седмица, банда!

# 1 726
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Добро утро.
Така се наспах, че рано станах, а ме чака дълъг ден.
Аз правих вчера локумена баница за колегите. Ще се черпим по случай, че шефовете ги няма. Цяла седмица. Ще им направя и солени банички от онези с правоъгълните триъгълници.
Такова желание за работа не съм имала никогаШ.
Хубава да е и вашата седмица.

# 1 727
  • Мнения: 3 652
Добро утро,
и аз не съм правила кекс вчера, изобщо много рядко правя сладки неща у нас, защото никой не ги яде и накрая аз си ги изяждам, а това не е добре за мен.

Тази седмица влизат майсторите у нас, по-точно утре започват. Нямам търпение да си видя спалнята най-накрая завършена да си сложа пердетата и огледало. Гардероба не знам как точно ще го направим ама ще го измисля в движение.
Мъжът ми не  е много щастлив, че за 10 дни в които си е тук ще сме в ремонт ама не ми пука. Все някога ще трябва да се направи, така че......


Хубав ден.

# 1 728
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 026
Добро утро!

Веси, хубаво нещо са ремонтите! Аз обичам Grinning

И аз от наспаните!

Хубава седмица!

# 1 729
  • Мнения: 6 295
Добро утро!
Вчера не правих кекс,ама забърках четворна доза мъфини Joy .И аз като Лиляна ще черпя колегите,по подобен повод Joy .Отървахме се ние от скрипията,и тържествено бях обещала,че случи ли се,ще им направя нещичко Yum .
Днес има реорганизация в пътуването ни,та ще закъснея доволно за работа.А утре още е под въпрос,с какво ще се предвижвам.Мъжка му работа,никакво съобразяване 😤.
Лека и спорна седмица!

# 1 730
  • Мнения: 39 335
Добро утро! Имаме ли празнуващи в темата?
Лиле, Ренко, все с кеф да отивате на работа!
Веси, да не забравиш да сложиш и ключ на спалнята.... Че каква файда от ремонта.
И аз от наспаните.

# 1 731
  • Мнения: 2 254
Добро утро,

И аз съм свежа и наспана.
Тути, каква е идеята за нещо сладко днес сутринта? Хапнах парченце шоколад, но не знам защо 😊

Ренко, браво за скрипята Simple Smile

# 1 732
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 684
Добро утро,

Днес е Благовещение /Благовец/, та затова се хапва нещо сладко макар, че Благовещение се свързва с това, че е оповестена Благата вест, че Богородица е заченала. Бабите обаче казваха, че на този ден се сади бостан, за да станат сладки дините.

Ако има именици в темата, нека са здрави и да им е сладък живота.

# 1 733
  • Мнения: X
Добро утро и честит празник! 
Дребното стана сутринта с 37 температура и ще сме вкъщи днес. Няма кашлица, нито хрема, гърлото спокойно, ще я наблюдавам днес. Утре ще видим какво ще е положението.
Ланди,  и аз не обичам до шофирам на фарове. В града нямам проблем, но извън града се напрягам много и ако има как гледам да избягвам.
Вчера се пооморих доста в градината, но пък за сметка на това психически се чувствам много отпочинала.  Както и Анджи мисля спомена, и мен  досега със земята ме зарежда много.
Хубава седмица на всички!

# 1 734
  • Бургас
  • Мнения: 6 494
Привет в новата седмица!

Кекс не, но правих щрудел. Много вкусен стана.

Кате, да, за Италия като пътуваме, минаваме по този маршрут. В Словения нощуваме в едно много приятно хотелче, до самата магистрала. Пристигаме по тъмно, тръгваме по първи петли, почти транзитно я минаваме.
Което ме подсеща, че е време за организиране на въпросното пътуване.

Хрис, да оздравява детенце!

Стейси, супер е, че пак ще попътува до Корея девойката ти.

Ако има празнуващи, да са честити!
„Празник на буквите” ме вълнува мен днес.

Хубава седмица на всички ви! Да си поработите с мерак като Лили и Ренко!

# 1 735
  • Мнения: 2 622
Селесте, да не е Конго? Там е нашето място за спане.
Празник на буквите  - в четвъртък! После ваканция. А лятото още не знам какво ще правим три месеца и половина. Скуката ще е голяма.

Много ми се обостри синузита и всяка сутрин ставам с адско главоболие. А най-помогащите ми капки са ги спрели от производство. Защо винаги като си харесам нещо изчезва от пазара?

Последна редакция: пн, 25 мар 2019, 11:43 от rire

# 1 736
  • Мнения: 39 335
Рир, напиши капките. Мога да проверя за нещо застояло в аптеката до нас.

# 1 737
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Джена и Жакито вече не пишат:(
Няма да ни изловятSimple Smile
Mr. Green моЕ да не пишем,мЪ четем  smile3533 smile3534
Честит празник на майките! Комай,рядко някой празнува,всъщност,освен ако не е именик! Друго си е да се разнасят карамфили на 8ми март  Crazy.
Ни кекс, ни мекс съм правила. Не съм по правенето. Само по яденето.  Whistling

# 1 738
  • Мнения: 11 676
Оооо, Джен, тамън се бях затъжила Heart Eyes
Как е скрипята, ядосва ли те още или пък сложи край на работническите мъки Stuck Out Tongue Winking EyeJoyKissing Heart

# 1 739
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Оооо, Джен, тамън се бях затъжила Heart Eyes
Как е скрипята, ядосва ли те още или пък сложи край на работническите мъки Stuck Out Tongue Winking EyeJoyKissing Heart
Кротнала се е временно. Ама,сигур,щото спрях да я отразявам и аз.  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт