Дългото чакане след трансфер - Тема 73

  • 48 206
  • 800
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 378
Здравейте!Бихте ли споделили на кой ден ви е направен трансфера,и кога ви е овулацоята.Моят беше на ден 18ти,но се съмнявам ,че не е по точното време,защото овуляцията ми е към 17ти ден

За ЗЕТ ли става въпрос?
   На колко дни са ембритата?
Да,за ЗЕТ на три дневни

# 61
  • Мнения: 6 346
Здравей. До колкото знам при ЗЕТ преди да се пристъпи към трансфера се назначават разни хормонални медикаменти, които да подготвят максимално лигавицата за имплантация. Не мисля че трябва да сравняваш овулацията при естествен цикъл, и денят на трансфера при ЗЕТ. Щом док. е преценил да направи трансфера на 18ти ден, явно лигавицата е била подходяща.
    Имай малко вяра поне. Все пак лекарите за това са учили толкова години, а имат и немалко опит зад гърба си. Стискам палци всичко да е наред и скоро да ни се похвалиш  Peace

# 62
  • Sofia
  • Мнения: 417
geizer стискаме палци днес за теста, Нетърпеливке 🤗

# 63
  • Мнения: 2 615
Здравейте!Бихте ли споделили на кой ден ви е направен трансфера,и кога ви е овулацоята.Моят беше на ден 18ти,но се съмнявам ,че не е по точното време,защото овуляцията ми е към 17ти ден

Даниела, аз съм имала трансфер и на 15 ден и на 18 ден.И двата пъти бях бременна.А овулацията ми е около 11-12ден. Нооо при всеки реакцията от медикаментите е различна и предполагам знаеш, че се следи дебелината и структурата на лигавицата.

# 64
  • Sofia
  • Мнения: 417
Момичета - Кокичета, как сте днес?

# 65
  • Мнения: 34
Аз от денвс съм като парцал-едвам се нося Simple Smile

Гледам да поседна или полегна

# 66
  • Мнения: 6 346
geizer стискаме палци днес за теста, Нетърпеливке 🤗

Благодаря за стиснатите палчета, но тази сутрин се събудих с ПМС и надали ще е добър резултата. Ще науча чак към 7 и ще пиша  Confused.

# 67
  • София
  • Мнения: 7 645
geizer - ако си имала трансфер, силно стиснати палци за теста, който явно и наближава!!
Много се радвам!

# 68
  • Мнения: 2 673
geizer, стискам ти много силно палци! Heart
И при мен отново се появиха менструалните болки, доста силни,
мисля, че ще ми дойде до утре, сутринта имах чувството,
че ми е дошло, матката ми контрактираше, още докато спях.
Ще пускам тест утре сутринта, ако ми дойде, не знам дали има смисъл да пускам.

# 69
  • Мнения: 783
Момичета,стискам ви палци-и аз си бях с ПМС,а теста беше положителен,това не е критерии. Simple Smile

# 70
  • Мнения: 6 346
Здравейте отново и благодаря на всички момичета за стиснатите палчета.
   Днеска сутринта, 11ти ден след пункцията, ЧХГ - 2.
Ясно е че в петък ще повторя и или ще расте, или ще е 0.
Донякъде ме успокоява факта че поне е имало някакъв опит за имплантация. Praynig Praynig Praynig
   До сега никога не съм имала ЧХГ различно от 0.

# 71
  • Кърджали
  • Мнения: 136
Здравейте отново и благодаря на всички момичета за стиснатите палчета.
   Днеска сутринта, 11ти ден след пункцията, ЧХГ - 2.
Ясно е че в петък ще повторя и или ще расте, или ще е 0.
Донякъде ме успокоява факта че поне е имало някакъв опит за имплантация. Praynig Praynig Praynig
   До сега никога не съм имала ЧХГ различно от 0.


Мисля си че ще си изчакаш теста до 15-я ден когато трябва да го направиш.

# 72
  • Мнения: 6 346
Теста ми е назначен чак за 15ти ден след трансфера, а в събота - 9ти ден след трансфера би трябвало да ми дойде ако няма бременност. Много се надявам наистина да го дочакам този 15ти ден, а и не само  Praynig Praynig Praynig
   Момичета, стискам ви палци за тлъсти ЧХГ-та, а не мижави като моето.  Peace Peace Peace

# 73
  • Sofia
  • Мнения: 417
Flowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf Clover
Теста ми е назначен чак за 15ти ден след трансфера, а в събота - 9ти ден след трансфера би трябвало да ми дойде ако няма бременност. Много се надявам наистина да го дочакам този 15ти ден, а и не само  Praynig Praynig Praynig
   Момичета, стискам ви палц :* и за тлъсти ЧХГ-та, а не мижави като моето.  Peace Peace Peace

ще пораснее

# 74
  • Кърджали
  • Мнения: 136
Теста ми е назначен чак за 15ти ден след трансфера, а в събота - 9ти ден след трансфера би трябвало да ми дойде ако няма бременност. Много се надявам наистина да го дочакам този 15ти ден, а и не само  Praynig Praynig Praynig
   Момичета, стискам ви палци за тлъсти ЧХГ-та, а не мижави като моето.  Peace Peace Peace
Все още нищо не е приключило. Не се отказвай.

Общи условия

Активация на акаунт