Дългото чакане след трансфер - Тема 73

  • 48 341
  • 800
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 40
Веднага на следващ цикъл. То е все едно сте опитвали вкъщи, а дори тогава пак може са не сте разбирали, че е имало опит за имплантация. Само след стимулиран опит е хубаво да се изчака.




Благодаря ! Simple Smile

# 721
  • Мнения: X
Kiki, няма да пускаме палците докато не дойдеш с положителния резултат. Гърдите ще започнат да те болят после. Аз симптоми нямах. Направих теста на 10ти ден, а трябваше на 14ти и след два дни повторих. Днес се чудих дали да не потретя, но имах един шуърчек и го направих. Никога не съм виждала такива черти - две хубави и напълно еднакви Simple Smile Вее пак ще се консултирам заради странния цвят кринон, който изтича. Успех на всички днес, знам колко е вълнуващо!

# 722
  • Мнения: 223
Късмет и от мен на всички днес! Желая ви тлъсти ЧХГ и да ни се похвалите!👍👍👍Стискам палци, момичета!
Кой пита за безсънието?!😀Аз си спя, защото си имам дъщеричка на 2г6мес от предния опит и ме измаря доста през деня. Но когато забременях с нея преди три години си спомням, че въобще не можех да спя тези 11дни, докато чаках след трансфер. Ходех като привидвние. Сега също се вълнувам, но умората си казва думата. Да не казвам, че нямам време да легна през деня дори и заради Утрогестана, лягането е единствено и само за да я приспа. Спането приключи с нейното раждане. Сега вече дойде момента уж да поспивам поне нощно време, то пак се вкарах във въртележката.
Аз съм в същото положение, само ще сме с три месеца по-малки от вас. Аз я вдигах през цялото време, не съм се спирала и моя опит приключи с неуспех, а имаше имплантация, на 1000% съм сигурна. Внимавайте много и успех!!!

# 723
  • Мнения: 123
Момичета, стискам палци и аз да видите високи стойности и да стане вашият незабравим ден днес ! Не губете вяра, нито за миг и знайте че нещата ще се получат !  Желая Ви го от сърце !
..Аз също отивам към клиниката да видя моята точица как е, расте ли Simple Smile Че след странното ми зацапване преди 2 седмици, нямам покой !
Чакането от трансфер до тест и най-краткото..След това е дългото чакане, въоражете се е търпение !
Успех

# 724
  • Мнения: 560
Момичета абе днес взех утрогестана през устата нямаше чалъм за вагинално много ми се замаи главата можели да е от него

# 725
  • Мнения: 6 488
haidi. При мен се получи нещо подобно. От 12 Ф извадиха 8 Я, от които 2 незрели. От 6те зрели се оплодиха 4. До 5ти ден се разви 1 бластоцист АБ и една късна морула / уж до 3 часа и тя трябваше да стане на бластоцист, но беше с по-лошо качество/. Опита завърши с БХ.
    Ние сме със МФ. С редовна О съм и нямам НЯР.
    Мисля че в нашият случай просто стимулацията не е била подходяща и това е. Confused
Да,така е.При мен си признаха, че са пообъркали стимулацията и ми казаха,че ако пробвам пак, вече знаят на какво реагирам.Но аз вече нямам вяра.
Мен днес и гърдите спряха да ме болят,леко подпухнали са.Но аз така или иначе нищо не очаквам Simple Smile
Стискам палци на всички,които ще правят тест днес.

Често се случва първата стимулация да не е особено успешна. Лекарите в действителност няма как да знаят как ще реагира организмът.
Относно гърдите , не мисля че са фактор. Мен започнаха да ме болят много силно още по време на стимулацията заради високите нива на Е2. После постепенно спряха, и все пак имаше имплантация.
Стискам палци за положителен резултат. Peace
 
     Слънце, много се радвам за тебе. Стискам палчета да нямаш повече такива тревоги.  Hug
     
     Успех на всички момичета които ще правят днеска тест. Чакам да напълните темата само с положителни резултати. Hug Peace

# 726
  • Мнения: 766
Момичета абе днес взех утрогестана през устата нямаше чалъм за вагинално много ми се замаи главата можели да е от него
Да, от него е. При първия ми опит лекаря искаше да вземам и през устата. Две седмици бях ни жива, ни умряла от него... До колкото знам от него кръвното пада и затова се получава така.

# 727
  • Мнения: 251
marsi_pzi1, това с уринирането е хубав признак и аз ходих до тоалетната през два часа при положителния ми тест.
Успех на всички момичета!

# 728
  • Мнения: 1 221
Момичета абе днес взех утрогестана през устата нямаше чалъм за вагинално много ми се замаи главата можели да е от него
100% е от него. Утрогестан не се взима едновременно през устата и вагинално. Нищо няма да ти стане, нито на теб, нито на бебето, НО не се взима така.
Аз направих тази грешка на първия трансфер и щях да припадна в офиса. Говорих с докторката и тя ми каза, че това се случва на почти всички жени като решат да комбинират входовете. Затова съм фен на Кринона. Слагаш си го и ти е мирна главата. Само малко стрес с цветовете, които изтичат от него.

Момичета, не гледайте и не търсете симптоми. Аз съм с неуспешен трансфер. 100% бях сигурна, че е станало този път, защото бях с висока температура и телесна и базална, пикая на час, нощем ставам да пикая, спях по цял ден, невероятна умора, повръщаше ми се. Всичко е било от Кринона. А вглеждането в тези симптоми и съответно, ако един ден ги няма само ни затормозяват. Приемаме всички хормони, които да ни карат да се чувстваме бременни.
Наистина бъдете спокойни и си чакайте мирно датата за тест. Аз направих моят по-рано и го намирам за грешка. Щях поне още няколко дена да се чувствам бременна и да мирувам.
Спете си, говорете си на коремчетата, разхождайте се и се радвайте на тези дни.

# 729
  • Мнения: 122
Аз чакам вече резултата и сърцето ми ще се пръсне.Успех на всичкиииии😘😘😘😘😘

# 730
  • Мнения: 560
То е само сега няма другия път и аз чакам резутата в
Стискам ви палци наа всички

# 731
  • Мнения: 6 488
Аз повече от година вече пия утрогестан след О, заради нисък прогестерон. При мен съм забелязала че 2 часа след приема ставам буквално като надрусана. Но като легна за 20тина минути и отшумява. Надявам се и при теб да помогне  Peace
Не съм го комбинирала със вагинален прием. АГто ми настояваше ако се справям да си го пия, за да можем да следим реално нивата в кръвта.
При опита имах назначен кринон и утрогестан вагинално. Не съм имала такива неразположения, обаче пък много ме беше страх да не вкарам някоя инфекция. Голямо миене падаше  Crazy

# 732
  • Мнения: 1 221
За бактерии ми говорете. 12 месеца се борих с бактерии. 9 месеца ми отлагаха този ЗЕТ заради бактерии. На 13ия антибиотик се отказах да ги броя.
ГИНОФИТ е истината, момичета. Само той ме спаси (както и още няколко момичета в моето положение).
Дано ни зарадвате Simple Smile

# 733
  • Мнения: 942
Хайде момичета стиснати палци и от мен, чакам да се хвалите.Някой пита за безсънието-и при мен беше така от 6,7 ден след трансфера, събуждах се между 4,5 ч., ходех до тоалетната и няма заспиване.
Някой знае ли в коя седмица, се чува сърдечна дейност?

# 734
  • Мнения: 1 221
sladur4e7, в общия случай 7-8г.с, но понякога и тогава все още я няма и може да я чакат до 10г.с.

Общи условия

Активация на акаунт