Лидл 125 - Мартенска инвазия от стикита :)

  • 109 421
  • 1 755
  •   1
Отговори
# 1 110
  • Мнения: 9 525
някой видя ли някъде мотофрезата и ел. трион? аз ходих на резбарка, но нямаше нито една бройка.

# 1 111
  • Мнения: 280
Питайте ги в самия магазин. при добро желание ще ви направят справка къде има и ще ви задържат бройка, ако трябва.

# 1 112
  • Мнения: 3 546
Подсещам, че лазанята е намалена днес. У нас много се харесва.

# 1 113
  • Мнения: 9 525
Питайте ги в самия магазин. при добро желание ще ви направят справка къде има и ще ви задържат бройка, ако трябва.

не пощяха. беше 9 часа и бяха взели-дали.

# 1 114
  • Асеновград
  • Мнения: 3 059
По повод намаленията от петък, преди малко пазаруваме с малкия набелязани неща стигам до наденицата с топено сирене отгоре редовна цена.Питам служителка наблизо казва ми> цената е на етикета.Грабнах се аз до вратата да проверя на хартиената брошура, цена намалена.На касата излиза редовна цена, хайде пак доказване с брошурата. Изобщо отщя ми се пазара. Взех и тор за цветята да видим ефекта какъв ще е.

# 1 115
  • велико търново
  • Мнения: 585
Ходих в лидл в съседен град - изцяло разместен. Като влезеш - плодовете тупнали. Пиците и други неща вместо във фризери на земята, във фризерни витрини на нивото на очите. Абе всичко разместено...много ми е терсене. Тъкмо си свикнал, и айде пак....търговски номерца...

След дълго мислене, днес върнах сивите маратонки.  Бяха носени един ден, да, много мислех, но реших да им ги върна - моделът явно не е доизкусорен, отзад на петата има мек пълнеж, но точно на ахилеса мястото е празно. Съответно протрива и прави рани на сухожилието. Съжалявам, но не мога да нося неудобни обувки.
Имам едни бели маратонки също лидълски, със същият проблем - те си стоят още вкъщи, не ги върнах, защото бяха двайсетина лева.
Тези обаче са 33лв. и честно казано не виждам защо да затварям пари в нещо, което ще изхвърля.
Та гузно ми е сега леко, ноооооо....другият път да се постарят с по-добър продукт Simple Smile
Мойте кецове уж са широк крак ,а ми стискат на най малкото пръстче. И аз съм ги носила един път . И сега се чудя да ги върна ли. Няма по голям номер търся 38.

# 1 116
  • Мнения: 68 644
Аз 39 бях взела...😆

# 1 117
  • Мнения: 280
В началото им харесваше гърча за тия заплати, ама май зора е голем като ви чета. Едните взели-дали, другите "на етикета". Освен охраната да знае, не виждам кой друг. Ама и те са като гара разпределителна и бюро справки за всичко. Експлоатация му е майката

# 1 118
  • Мнения: 3 546
Има ли детска паста за зъби. Днес търсих, но не можах да намеря. Питах един от служителите, но и той не можа да ме ориентира.

# 1 119
  • София-Младост
  • Мнения: 23 345
Има ли детска паста за зъби. Днес търсих, но не можах да намеря. Питах един от служителите, но и той не можа да ме ориентира.
Има Dentalux 

# 1 120
  • Мнения: 10 159
Dentalux имат и детски четки за зъби, хубави са.
Но пастата не съм вземала, защото малките все още я “похапват”
Скрит текст:
затова засега карам с една по-безвредна откъм поглъщане на Weleda

# 1 121
  • Асеновград
  • Мнения: 3 059
Има ли детска паста за зъби. Днес търсих, но не можах да намеря. Питах един от служителите, но и той не можа да ме ориентира.
Има Dentalux 

Да два вида е даже, с аромат портокал и дъвка.За съжаление моя звяр не я одобрява. Според мен е добра ,и двете тубички аз си я използвах.

# 1 122
  • Мнения: 3 546
Благодаря ви, ще потърся пак. Четките ги видях и даже купих, но пасти не видях. Пак ще погледна.

# 1 123
  • Мнения: 10 159
Може да не са заредили на рафта, а да са продадени наличностите, които е имало. Наскоро така беше с детските четки, нямаше ги единия ден, после като ходих, пак се появиха, само че малко по-нагоре на рафта.

# 1 124
  • Варна
  • Мнения: 126
Някой има ли мнение за хлебопекарната от новата брошура?

Общи условия

Активация на акаунт