Намаления – Пролет/Лято 2019 г.

  • 98 065
  • 735
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 47 982
Теранова има 50% на втори продукт за тениски и шорти, и май и за аксесоари.

# 631
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Зара, още като го отвориха при нас преди доста години, го намерих за отвратителен. И кройките и качеството за мен бяха пълни боклуци. Въобще не разбирах какъв е този хайп около банда. После от скука пак влязох няколко пъти и не промених мнението си, от тогава не съм влизала в техен магазин.

Обаче сега реших да се огледам за нови рокли онлайн - коя от коя по-хубави, поне на снимките. Направо не мога да се спра на две-три-пет. Мога да ви покажа какво имам в кошницата. Heart

# 632
  • Мнения: 501
Зара, още като го отвориха при нас преди доста години, го намерих за отвратителен. И кройките и качеството за мен бяха пълни боклуци. Въобще не разбирах какъв е този хайп около банда. После от скука пак влязох няколко пъти и не промених мнението си, от тогава не съм влизала в техен магазин.

Обаче сега реших да се огледам за нови рокли онлайн - коя от коя по-хубави, поне на снимките. Направо не мога да се спра на две-три-пет. Мога да ви покажа какво имам в кошницата. Heart


Покажи, на мен ще ми е интересно да видя.
Междудругото, подкрепям за обувките. Преди време се влюбих в едни, купих ги и ... няма такива неудобни дървени обувки

# 633
  • Мнения: 646
В Бенетон намалението започна -30%

# 634
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Слагам мето снощно изригване - това е само от количката  - имаше и няколко други, които харесах, но нямаше моя номер. В Зара явно са назначили нови дизайнери, които така добре са улучили моя вкус за това лято, както никой друг. Дръжте се.
Скрит текст:
тази бих я носила с колан

-пак с колан
По една за всеки ден от лятото, понеже вече съм купила десетина на други марки. Grinning

# 635
  • Мнения: 34
OnDine_, може ли линк на четвъртата рокля. Благодаря Simple Smile

# 636
  • Мнения: 9 181
 Praynig
Слава бог, спестих пари на ММ. Нито една не е моята Mr. Green

# 637
  • Мнения: 1 416
Знаете ли кога отваря магазин Манго в Сердика

# 638
  • Мнения: 20 168
Praynig
Слава бог, спестих пари на ММ. Нито една не е моята Mr. Green
Е, има толкова много други магазини, в които да се развихриш 😈
OnDine_, важното е, че си намерила това, което ти допада. Да си носиш с настроение всичко, което решиш да си вземеш. Simple Smile 👌

Последна редакция: пт, 14 юни 2019, 11:21 от Lemy

# 639
  • Мнения: 795
В obuvki.bg с код ли е намалението?

# 640
  • София
  • Мнения: 12 374
В obuvki.bg с код ли е намалението?
Ако въпроса е към мен: не съм вкарвала код, намалените цени се виждаха вчера, за днес не знам.

Veka, благодаря Simple Smile Добра идея даваш за Декатлон, ще отскочим след работа. Трябват бански, тениски с ув филтри и очила за плуване за детето, плюс още камара дреболии. Изкарахме майското море с наличностите, но за юли вече ще трябва да се пазарува.

# 641
  • Мнения: 47 982
В Манго има намаление, макар че за мен е малко...много неща на 50%, но и някои по-хубави от 70 на 50 примерно, а 50 за тяхна рокля ми е много, сори. Интересното е, че са изкарали и зимните неща от миналата година, от които може да се изрови нещо хубаво.
В Масимо Дути също мернах табели,но не съм влизала

# 642
  • Мнения: 468
Аз пък се вихря само на semi-annual sale в сайта на Victoria's secret, та чак вече ме е срам от себе си Grinning

# 643
  • Мнения: 20 168
Хепи, аз така януари попаднах на намалени летни блузи в Орсей за без пари, които цяло лято и есен дебнах безуспешно.

# 644
  • Мнения: 47 982
Да де, затова казвам, че ако някой реши, може да се възползва. Харесвам връхните им дрехи и те си струват парите. Simple Smile

Есприт също имат 20 %, но аз не харесвам магазина, слабо зареден, високи цени. Иначе марката обожавам, но...

Х и М нищо, а ако и другата седмица се ослушват и изпуснат откриването на магазините покрай Била...ще е смешно...за дъ мол говоря...мен тогава ме няма, но рекламират колело на късмета с промоции...сигурно ще е навалица и веселба Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт