Къде си държите .................?

  • 6 478
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 917
Къде си държите кофи, легени, препарати за почистване, парцали и четки за пода, метли и лопатки....... и всички такива които се сетите.....
Много се дразня, все немога да им намеря място?

Дайте идеи? newsm75 newsm79 newsm28


В банята - тя е голяма Peace

# 16
  • Мнения: 5 790
В помещението, където е пералнята, зад вратата. Там ми е най-удобно, че да не ги виждам.

# 17
  • Мнения: 1 403
леген,кофа и метлата с лопатката са в банята, а препаратите са ми в тоалетната, имам раф4е горе високо и са складирани там

# 18
  • Мнения: 5 475
Кофи нямам,легените ми са в банята.Метла,лопатка и гъба за пода-на терасата...Препаратите-в шкафа под мивката.

 И при мен е така!  Peace

# 19
  • Мнения: 46 526
Перилни и почистващи препарати- имат си отделен рафт в гардероба в коридора, най-високия съм отделила, за да не ги стига детето, отделно го залепвам с изолирбанд  Mr. Green

Прахосмукачката пак в този гардероб в коридора.

Гъбата моп в банята.

Имам един леген- стои си в банята, дразни ме, ама не мога да му измисля място  Tired

Металата с лопатката- на терасата  Simple Smile

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Държа ги в една от тоалетните които не ползвам, ако нямах такава тоалетна бих ги държала в банята, ако ми е малка банята бих ги сложила на терасата, ако нямам тераса бих се отказала да чистя, много мразя да ми се подмятат разни парцали и кофи и да са ми пред погледа. Сега в банята се подмята един огромен леген в който детето си трупа играчките с които се къпе във ваната, страшно ме изнервя и съвсем скоро мисля да го засиля към казана.

# 21
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Кофите, легените, подочистачката (туй с гъбата) в банята. Лопатата и метлите зад вратата в кухнята, праха за пране в нишата при водомера в кухнята, препаратите за почистване на перваза в банята.

# 22
  • Мнения: 1 006
В килера ги държим.

# 23
  • Мнения: 515
Препаратите са в банята нависоко. Кофата, коритото на детето и 2 легена, единият от които спукан на дъното, също са в банята. Прахът и омекотителя са върху пералнята (която е във вграден гардероб). Лопатката и метлата са на терасата. Кофата за боклук и тя=  Mr. Green.

Държа да подчертая, че огромно благодаря на човека, който е измислил как да се качва водата над земната повърхност и да си тече свободно и без проблеми.

# 24
  • Мнения: 99
вчера подарих метлата и лопатата на домоуправителя, щото хич не ги ползвам.Жилището ми е малко и почиствам със препарат за теракот  и фаянс, препарат за стъкла и тези за съдове - всичко стои в шкафа под мивката.Легените и те скоро ще ходят на боклука или ще им намеря друго предназначение /една приятелка ги е изресувала и ги ползва като кош за играчки на детенце/.Коритото и шезлонга за него са в банята, то и нямам друго място

# 25
  • Мнения: 5 140
Кофа и легени в банята, препарати в кухненския шкаф под мивката, лопата и метла в банята или кухнята, защотоя използвам по често заради кучето.
Аз килер нямам, при свекитата има.

# 26
  • София
  • Мнения: 39 775
Перилните препарати ми стоят в шкафа под мивката в кухнята. Четката и гъбата за под са в банята. Разни парцали и други дреболии седят при тръбите, т.е. зад една заключена врата.

# 27
  • Мнения: 18 542
Имам една врата, а зад нея тръби и съвсем тесничко местенце, в което сложихме метални рафтове и на тях съм наредила всички препарати. Врата се заключва, така че няма опастност Борис да се докопа до тях.
Прахосмукачката стои в дрешника, метлата и лопатата на балкона, а парцала, гъбата за под с кофите - в банята. Легените стоят обикновено върху пералнята (имам два, които влизат един в друг)

# 28
  • Мнения: 5 647
В банята, зад един параван. Там държа всички препарати, кофи, плахове за пране, легени.

# 29
  • Мнения: 2 922
В банята. Има едно много удобно място зад тоалетната, под казанчето - там препарати. На детето ваничката изправена до едната стена. Имам една кофа със стирка, която държа в килера.

Общи условия

Активация на акаунт