Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 55

  • 56 256
  • 763
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 5 478
Днес грабнах набързо това от Елитис - http://www.marvi.bg/pr_images/glitter-mask-black.jpg Освен, че е готино, защото е блестящо, друго кой знае какво не прави за мен Smiley Имаше с черен, син и розов брокат също.

Последна редакция: вт, 26 мар 2019, 16:11 от AraBesqUe

# 286
  • Мнения: X
Тази маска има ли я на друго място и колко струва?Май си заслужава покупката.

# 287
  • Мнения: 1 600
   08 Теракота Голдън Роуз     Катрис    Първият   Вторият

# 288
  • Мнения: 5 478
Тази маска има ли я на друго място и колко струва?Май си заслужава покупката.
Беше 3 лв мисля, но не знам в кои други магазини се предлага Thinking

# 289
  • София
  • Мнения: 17 775
Кой точно на Катрис е горният от снимката?
Теракотите на ГР много ми харесват, но за съжаление ми идват тъмнички

# 290
  • Мнения: 5 250
Теракотите на ГР бих ги ползвала като бронзант, малко тъмнички ми се струват за хайлайтър.

# 291
  • Мнения: 2 179
Днес грабнах набързо това от Елитис - http://www.marvi.bg/pr_images/glitter-mask-black.jpg Освен, че е готино, защото е блестящо, друго кой знае какво не прави за мен Smiley Имаше с черен, син и розов брокат също.
Боклук абсолютен, че не е и толкова лъскаво.

# 292
  • София
  • Мнения: 231
Здравейте,да питам ползващите холо серума на Марион, сутрин преди или след крема за лице го слагате? Благодаря!

# 293
  • Мнения: 1 485
Търся си руж за бузките, ама да не е розов, по-скоро златист. Имам един стар турски, ама вече ще го хвърлям. Препоръчайте ми. Simple Smile

# 294
  • Мнения: 24
Този месец са намалени част от продуктите за коса (шампоани, балсами) на Langhaarmädchen в DM. Някой има ли впечатления за тях, защото много ме заинтригуваха?

# 295
  • Мнения: 15 317
Здравейте,да питам ползващите холо серума на Марион, сутрин преди или след крема за лице го слагате? Благодаря!
Аз го нанасям преди крема. Всъщност процедирам с всички серуми така. Идеята е крема да запечата полезните съставки на серума.

За глитърните /отлепящи май бяха/ маски на Ревюел нямам мнение, че не си падам по отлепящите маски, но златната им маска и детокс маската им, както и бялата/сребърна/ от серията  са жестоки. Много добри, лицето ми светва и видимо си личи, че съм положила грижа за лицето си.
Ето тези:

# 296
  • Мнения: 5 478
Загледах я и златната, трябваше да я взема Smiley

# 297
  • Мнения: 1 130
Здравейте,да питам ползващите холо серума на Марион, сутрин преди или след крема за лице го слагате? Благодаря!

И аз преди крема слагам всякакви серуми. Само някой път, ако много ме мързи или спи, не слагам крем. Grinning

# 298
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Серум преди крем.Уф,и мен не ме радват отлепящи се маски.

# 299
  • Мнения: 2 179
И зелената маска на Ревюел е хубава.
Имам чувството, че от матиращия им серум ми излизат подкожни пъпки.

Общи условия

Активация на акаунт