Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 55

  • 56 414
  • 763
  •   1
Отговори
# 315
  • Варна
  • Мнения: 5 886
От години не го сменям аз Simple Smile)

# 316
  • Пловдив
  • Мнения: 4 822
Ааа, той вече станал син. Simple Smile Не знаех. Благодаря, Бубанка.

# 317
  • Мнения: 2 291
Бубанка, и аз ти благодаря,
вече знам какво точно търся Smile

# 318
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 030
Обаче преди със старата опаковка за мен беше по-добър, оставаше едно мазничко (не в лошия смисъл) по ноктите и кожата около тях, наистина все едно има масла. И аз само него използвам.

# 319
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 845
От години не го сменям аз Simple Smile)
И аз.

# 320
  • София
  • Мнения: 1 422
Обаче преди със старата опаковка за мен беше по-добър, оставаше едно мазничко (не в лошия смисъл) по ноктите и кожата около тях, наистина все едно има масла. И аз само него използвам.
В Лили имат едни с помпичка. Единият е с масла и остава такова мазничко по кожата и ноктите, но не помня кой беше Simple Smile Като ходя тези дни ще го снимам.

# 321
  • Варна
  • Мнения: 4 444
От години ползвах показания зелен с масла от Лили. Според мен обаче, също го развалиха и не е толкова “маслен”. Ползвам вече ето този с помпичката, може би Милена визира него. Сваля и глитър без проблем. Само трябва са се внимава при покупката, защото на някои шишенца механизмът не се затваря много добре и ако не е изправено шишенцето, се разлива и омазнява всичко наоколо. Това си личи и като сравните количество течност в наредените на рафта продукти. Виждала съм някои дори наполовина празни.

# 322
  • Мнения: 1 366
Аз харесвам оранжевия на Лили, розовия без ацетон също не е лош, но малко по трудно сваля.
Този зеления нещо много ми омазнява плочката, после ми пада бързо лака. Слагам си допълнително масло на кожичките, след като се лакирам.

# 323
  • Мнения: 5 478
Късно се включвам за маските на Ревюел, но тя Джастичка е писала вече. Количеството не е кой знае колко голямо впрочем. На мен вероятно ще ми стигне за 6-7 пъти Smile

А зеления лакочистител на Лили май само аз не го харесвам Smiley

# 324
  • Мнения: 2 623
Късно се включвам за маските на Ревюел, но тя Джастичка е писала вече. Количеството не е кой знае колко голямо впрочем. На мен вероятно ще ми стигне за 6-7 пъти Smile

А зеления лакочистител на Лили май само аз не го харесвам Smiley
[/quote
И аз не го харесвам. Последните ми няколко лакочиститители бяха на Ebeline  от ДМ.

# 325
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 030
Ще ходя след работа за маски на Ревюел Grinning Между другото видях в интернет, че има и зелена против акне.
Все още съм скептична заради ниските цени. Вече имам няколко продукта на марката. Последно си взех серум с витамин Ц (някой беше го хвалил във форума) - не мога да преценя дали прави нещо за кожата ми, наистина след нанасяне в началото има все едно стягащо действие, имам чувството, че състоянието на кожата ми се влоши, но може и от нещо друго да е.   

# 326
  • Варна
  • Мнения: 5 886
На мен също не ми паснаха продуктите. Купих няколко в началото на есента, но не се разбрах нито с кремове, нито със серуми, маските отстранявам трудно от лицето, пилингът беше неефективен, кремът за ръце ми е твърде слаб... знам ли и аз, може да съм твърде капризна Simple Smile)

# 327
  • Пловдив
  • Мнения: 4 822
От години ползвах показания зелен с масла от Лили. Според мен обаче, също го развалиха и не е толкова “маслен”. Ползвам вече ето този с помпичката, може би Милена визира него. Сваля и глитър без проблем. Само трябва са се внимава при покупката, защото на някои шишенца механизмът не се затваря много добре и ако не е изправено шишенцето, се разлива и омазнява всичко наоколо. Това си личи и като сравните количество течност в наредените на рафта продукти. Виждала съм някои дори наполовина празни.
Скрит текст:


Преди малко разглеждах лакочистителите в Лили. Точно на този показания на снимката лакочистител бяха приготвили на рафта нов етикет за април и ще е намален другия месец от 3,30 на 2,30.Simple Smile

Последна редакция: чт, 28 мар 2019, 19:36 от bubanka

# 328
  • Мнения: 1 306
А зеления лакочистител на Лили май само аз не го харесвам Smiley
И аз не го харесвам. Старият вид - никак, а новото издание  - още по - малко.

# 329
  • Мнения: 23 453
Аз някак пак ви изпуснах..Simple Smile
На Ревюел пилинг маската за лице нищо не върши, сега си взех черната,почистваща и не е лоша.Също балаамът за коса детокс, който също е черен, приятен е.

Общи условия

Активация на акаунт