На палатка-какво да взема?

  • 15 294
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 390
Ами ние 15 години ходим на к-г Китен. Те са два северния Атлиман и южния-Китен - ние на южния - първа линия, морето ти е на 15 метра, на плаж не ходим, а само да се топнем и пак пред палатките и под шатрите с питие в ръка.
Има бани с топла вода, заведения, магазини. Направо ви завиждам благородно за къмпингуването.

Относно хладилната чанта....ако имате възможност в магазините втора ръка за техника продават със сигурност и чанти и малки хладилници. Ние си взехме фризер за къмпинга. Страхотня работа върши.
да там и на мен  много ми е харесвало като сме ходили  Peace

# 16
  • Мнения: 3 537
Много ви благодаря,момичета!  bouquet

# 17
  • Мнения: 2 751
Ние тея дни си купихме една сгъваема етажерка, затворена отвсякъде, със шкафчета-голямо удобство за к-га.
Ако не си купиш такава, ще ту трябват т. нар. джобарници, в които да си държиш нещата.
Ако не знаеш какво е това, ще ти обясня подробно как се шие. Laughing
Освен това: ЗАДЪЛЖИТЕЛНО спални чували или дебели одеяла, както и дебели дрешки.
Миналата година умряхме от студ вечерта и през нощта!
НЕ го забравяй! Особено ако сте на Градина.
Както си седиш в 6 часа по бански, така в осем си с пухинка без ръкави, дълъг панталон и маратонки.  Laughing
А че ще ти трябва много багаж, абсолютно си права.
Особено ако мъкнете (като нас) столчета, масичка, тента...
Обаче къмпингът си е незаменимо изживяване  Hug

# 18
  • Мнения: 3 537
А какво е това тента? Embarassed

# 19
  • Мнения: 2 108
Шатра, навес от платно
Ако колата  до вас, може част от нещата да стоят в багажника и да си ги взимаш направо от там-  и да има големи дъждове както е в момента, те ще са си сухи и ще те облекчи много-особено с детето

# 20
  • Мнения: 3 537
Шатра, навес от платно
Ако колата  до вас, може част от нещата да стоят в багажника и да си ги взимаш направо от там-  и да има големи дъждове както е в момента, те ще са си сухи и ще те облекчи много-особено с детето
Да,колата ни е комби и ако е до нас,повечето неща ще си стоят в нея. Grinning
Ние тея дни си купихме една сгъваема етажерка, затворена отвсякъде, със шкафчета-голямо удобство за к-га.
Ако не си купиш такава, ще ту трябват т. нар. джобарници, в които да си държиш нещата.
Ако не знаеш какво е това, ще ти обясня подробно как се шие. Laughing
Освен това: ЗАДЪЛЖИТЕЛНО спални чували или дебели одеяла, както и дебели дрешки.
Миналата година умряхме от студ вечерта и през нощта!
НЕ го забравяй! Особено ако сте на Градина.
Както си седиш в 6 часа по бански, така в осем си с пухинка без ръкави, дълъг панталон и маратонки.  Laughing
А че ще ти трябва много багаж, абсолютно си права.
Особено ако мъкнете (като нас) столчета, масичка, тента...
Обаче къмпингът си е незаменимо изживяване  Hug
Спални чували съм предвидила,а етажерка имам една пластмасова,кухненска за плодове.Мисля нея да взема,че се разглобява и заема малко място. WinkКато почнем да товарим багажа в колата,моят мъж ще има да мърмори...Като гледам списъка,то много багаж става #Crazy,ужас!

# 21
  • Мнения: 2 751
Като почнем да товарим багажа в колата,моят мъж ще има да мърмори...Като гледам списъка,то много багаж става #Crazy,ужас!
Аааа,няма начин да не ти мърмори  Laughing Моят също, ама аз не му обръщам внимание  Sunglasses
А, м/у другото, ако пътувате рано сутринта, да те посъветвам: ние товарим предната вечер и я оставяме за една вечер на платен паркинг. Просто на нас ни отнема поне 2 часа и не ни се губи от времето преди самото пътуване.
Ние лично мислим да тръгнем в 3-4 часа през нощта, да пътуваме по хлад, а и най-вече малкият да спи.

# 22
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
И ние товарим вечер.
така се сещаш какво си забравила сутрин преди тръгване, а не по средата на пътя.
По вторите употреби има страшни детски спални чували. Аз взех на моите - заемат малко място и на децата им е удобно.
Освен това има едни "половин палатки" - нещо като мида. много е удобно да си играят децата под него.

# 23
  • Мнения: 3 537
А,ние не можем да тръгнем в 3-4 часа през нощта,защото моята събудя ли я,повече няма да заспи. NaughtyА пък и колата ни е с климатик. Grinning

# 24
  • Мнения: 2 751
А,ние не можем да тръгнем в 3-4 часа през нощта,защото моята събудя ли я,повече няма да заспи. NaughtyА пък и колата ни е с климатик. Grinning

Абе, и нашата е с климатик, обаче Калоян се изнервя страшно от пътя, а в колата спи като къпан по принцип. Затова си мисля, че ще по-добре част от нощния сън да прекара в колата, а ние да се възползваме да не слизаме.
То, колата е склиматик, ама като слезем ,когато Кало вече не издържа на пътя, навън е ужас...
Не знам, миналата година първо ходихме само с мъжа и пътувахме 4 часа и половина.
А после с КАлоян пътувахме 7 часа и половина и беше ужасно пътуване, той не спря да нервничи  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт