Време е за ИКЕА! - Тема 27

  • 60 414
  • 761
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 13 187
Дано!
Новите им дивани никак не ми харесаха. Висящи платове, ниски и твърди, все едно са мислени и правени в гараж. Яд ме е, че спряха някои наистина удобни модели.

# 406
  • Мнения: 3 096
Не разбирам, как могат да си позволят да пуснат толкова лоша и непълна версия на сайта?! Първо, че е ужасно бавен. Всяко зареждане на страница или сортиране отнема прекалено много време... Второ, аз също виждам, че има липсващи артикули. Например, едни врати за PAX от 50 лв, които ги гледах събота в магазина, ги няма на сайта. И почвам да се чудя аз ли не съм видяла и запомнила правилно. Трето, не мога да намеря програмите за проектиране. И четвърто, ама хайде то е дребно, във формата за забравена парола, вместо насочващи потребителя съобщения, се показват разни странни такива...

# 407
  • Мнения: 46 510
Ходих да се повъргалям по матраците и избрах Hovag Simple Smile
На HAMARVIK му усещах пружините. Може и да не е лош, но Hovag ми допадна повече. Спрях се на твърдия вариант, наистина са им странни представите на Икеа за твърдост, направо си е средно твърд този, а средният - мек.
1 нощ спах само на него и за първи път от не знам колко време заспах и се събудих без болки. Дано и занапред е така.

Мъжът ми казва, че не го харесва, ама той няма болежки и по принцип намираше за ненужно да сменяме нов матрак, затова още не го е обикнал съвсем. Сутринта ми рече - не ми е удобен. Раказах му вица за пердетата Flushed

Скрит текст:
- Миличък, купих нови завеси, какво мислиш?
- Ами...
- Кажи честно де! Ако не ти харесват, ще ги върна.
- Не ми харесват.
- Ще свикнеш.

# 408
  • Мнения: 3
Здравейте, искам да попитам за една кухненска мивка. Някой дали я има поставена, за да видя как точно изглежда. Ходих до центъра за поръчки в Бургас, но точно тази я няма изложена. Интересува ме смесителя къде точно трябва да стои - на мивката, между двете корита или на плота?
https://www.ikea.bg/products/kitchen-worktops/kitchen-taps-sinks … 2-korito/40315178
Благодаря предварително!

# 409
  • Мнения: 1 416
Ходих да се повъргалям по матраците и избрах Hovag Simple Smile
На HAMARVIK му усещах пружините. Може и да не е лош, но Hovag ми допадна повече. Спрях се на твърдия вариант, наистина са им странни представите на Икеа за твърдост, направо си е средно твърд този, а средният - мек.
1 нощ спах само на него и за първи път от не знам колко време заспах и се събудих без болки. Дано и занапред е така.

Мъжът ми казва, че не го харесва, ама той няма болежки и по принцип намираше за ненужно да сменяме нов матрак, затова още не го е обикнал съвсем. Сутринта ми рече - не ми е удобен. Раказах му вица за пердетата Flushed

Скрит текст:
- Миличък, купих нови завеси, какво мислиш?
- Ами...
- Кажи честно де! Ако не ти харесват, ще ги върна.
- Не ми харесват.
- Ще свикнеш.
  ХАХАХА този виц ми хареса.Предстои ми смяна на пердетата,така че може и да го използвам

# 410
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 090
Здравейте, искам да попитам за една кухненска мивка. Някой дали я има поставена, за да видя как точно изглежда. Ходих до центъра за поръчки в Бургас, но точно тази я няма изложена. Интересува ме смесителя къде точно трябва да стои - на мивката, между двете корита или на плота?
https://www.ikea.bg/products/kitchen-worktops/kitchen-taps-sinks … 2-korito/40315178
Благодаря предварително!

КЪдето на теб ти е удобно там го слагаш, на мивката или на плота, но трябва да е между двете корита. В неделя ние слагахме икейска мивка, най-малката, но със сушилник. Лесно се слага, но дупката на плота трябва да е много точно отрязана и се слага на плота преди той да е сложен върху шкафовете.В Икея имат и уред за пробиване на дупката, това беше най-лесната работа. Аз държах смесителя да е е на мивката.

# 411
  • Мнения: 3
Много малко ми изглежда мястото на самата мивка между двете корита. Затова се чудех, как точно ще изглежда.

# 412
  • Мнения: 11 614
Много малко ми изглежда мястото на самата мивка между двете корита. Затова се чудех, как точно ще изглежда.
Ето, на плота е:

https://www.ikea.com/au/en/catalog/products/S89140691/

https://www.google.com/search?q=HILLESJON&rlz=1C1CHBD_enBG73 … rc=k2ArOY7_Q210yM:

# 413
  • София
  • Мнения: 6 010
Здравейте, знаете ли дали този парапет става и за легла, които не са от ИКЕА?

# 414
  • Мнения: 7 776
На плота е при нас смесителя
Скрит текст:

# 415
  • Мнения: 3
Благодаря много за споделеното!

# 416
  • Мнения: 24 329
Здравейте, знаете ли дали този парапет става и за легла, които не са от ИКЕА?


Защо са не става?То зависи колко е широка страницата, на която се захваща. Ние го имаме на легло Икеа, ако искате нещо бих могла да премеря

# 417
  • Бургас
  • Мнения: 5 679
Бях го взела за леглото на дреб, което не е от Икеа и го върнах обратно още същия ден. Захващането си е ОК, но за по-висок матрак и то такъв, който е доста над страницата, изобщо не става. При нас едва достигаше до матрака и беше безсмислено да го оставя.

# 418
  • Мнения: 403
Здравейте момичета. Някой дали има такова кресло? Как е като материя, драска ли? Изглежда прилично като размер, обаче открих снимки със седнали хора и ми се видя супер малко... още повече, че мъжа е сто кила, дали няма да му види сметката на втория месец?...
https://www.ikea.com/sa/en/images/products/ikea-ps-gullholmen-ro … 8_PE600877_S4.JPG

# 419
  • Мнения: 10 686
Интересно е това кресло като дизайн, но мен лично ме съмнява да е много удобно.

Общи условия

Активация на акаунт