Време е за ИКЕА! - Тема 27

  • 60 446
  • 761
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 22 867
При мен има  Добави ваучер и Използвай точки  IKEA Family, като имам опции: не искам отстъпка и 10 лева отстъпка, това като кликна на използвай точки IKEA Family. В крайна сметка излизат -10 лв. и с толкова ми се намалява цената на поръчката.

# 571
  • Мнения: 464
Имам букова дъска, тази по-евтината. Не е мръднала вече 3 година. Нещо обаче са и объркали размерите. Голяма е точно колкото бамбуковата. Поне моята. Аз я въртя отвреме на време.

# 572
  • Мнения: 949
Здравейте, имам питане относно подматрачните рамки. Купихме легло Малм за детето размер 120*200 и легло асквол за нас с размер 160*200. Тъй като не знаехме какви матраци ще слагаме и не купихме подматрачна рамка. Оказа се, че трябва да купим и търся препоръки за рамки, тъй като нищо не разбирам. Благодаря

# 573
  • София
  • Мнения: 5 362
Здравейте, имам питане относно подматрачните рамки. Купихме легло Малм за детето размер 120*200 и легло асквол за нас с размер 160*200. Тъй като не знаехме какви матраци ще слагаме и не купихме подматрачна рамка. Оказа се, че трябва да купим и търся препоръки за рамки, тъй като нищо не разбирам. Благодаря

Ние като купувахме Бримнес за нас, от Икеа купихме и рамката.
По-лесно е според мен за техните легла да има и подходящи рамки. Може и да греша, но пробвайте на място в магазина да се консултирате с продавачите и те ще ви насочат.

# 574
  • София
  • Мнения: 849
Здравейте!
Моля да ми подскажете начин за съшиване на щори schottis.
Миналата година сложих на витрината към балкона на спалнята ни такива щори като временно решение, но се оказа удачен вариант и си останаха за постоянно. За да увелича ширината просто съших с тропоска бод две парчета, но по този начин при сваляне и вдигане плисетата на двете парчета се разместват.
Нужна ми е щора с ширина 115 см, а тези, които продават са по 90 см.
Мислех си са ги съединя с подлепващо за подгъви, но с ютията ще изгладя плисетата, вероятно.
Ако някой има има идея, моля да ме насочи.
Благодаря!

# 575
  • Мнения: 9 657
Не можеш ли да ги залепиш просто с hot glue?

# 576
  • София
  • Мнения: 8 348
Или просно да са си две независими щори. Като търсен ефект.

# 577
  • Мнения: 949
Някой има ли идея защо е сайта няма триместен диван без лежанка EKTORP? Thinking

# 578
  • София
  • Мнения: 5 362
Може да го спират.

# 579
  • софия
  • Мнения: 25 461
Не можеш ли да ги залепиш просто с hot glue?
Къде има hot glue?

# 580
  • Мнения: 9 657
Може би в железариите, лошото е, че трябва специален пистолет за него. Аз лично не съм ползвала, но съм виждала да лепят всичко с него, включително дрехи.

# 581
  • София
  • Мнения: 82
е как така ще го спират, това е най-продаваният им диван! Ние го бяхме харесали за нашия апартамент, но все още не е довършен и доста ще чакаме. Ако го махнат не зная какво ще си купуваме. Той им е най удобния и на достъпна цена диван! Не са известили, ако го спират.

# 582
  • In transit
  • Мнения: 11 823
Някой има ли този гардероб? https://www.ikea.bg/products/storage-furniture/freestanding-ward … rikrilen/40407922
 Интересува ме дали могат да се слагат допълнителни рафтове ( от други серии примерно) и дали е стабилен като гардероб?

# 583
  • Пловдив
  • Мнения: 716
Някой има ли този гардероб? https://www.ikea.bg/products/storage-furniture/freestanding-ward … rikrilen/40407922
 Интересува ме дали могат да се слагат допълнителни рафтове ( от други серии примерно) и дали е стабилен като гардероб?
Мики, в стаята на децата имаме такъв. Компактен, стабилен и практичен е според мен. Има отвори, за да се слагат на различни места рафтовете. Би трябвало да може да се сложат и допълнителни. Там където са двете крила с лоста също има дупки за рафт и горе над лоста, и долу ниско.

# 584
  • In transit
  • Мнения: 11 823
Благодаря ти. Може ли да те помоля като имаш време да ми измериш точно размерите на рафтовете- дължина и ширина. За да потърся с какви мога да си заменя от наличните им серии?

Общи условия

Активация на акаунт