Време е за ИКЕА! - Тема 27

  • 60 402
  • 761
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 7 776
Ползвам ги постоянно, ще стане, отлепя се страхотно всичко, аз правя пудинги, значи и крем карамел ще стане. Но формите са малки, ще са две хапки буквално. Има едни по-големи мъфин форми, в тях ще е по-добра идея.

# 91
  • Бургас
  • Мнения: 10 347
Aз също често правя пудинг.
Кои са другите, по-големите? Тези ги дават 0,3 л., което не ми се струва малко, ама знам ли.

# 92
  • Мнения: 7 776
Ето ги сравнени с класическа форма за крем карамел
Скрит текст:
Другите са https://m.ikea.bg/cooking/Bakeware/Tins-and-moulds/sockerkaka-41142/80175251/ но от тях нямам вкъщи, но имам спомен, че са по-големи, защото ми трябваха по-малки форми на мен.

# 93
  • Мнения: 3 065
Относно калъфите за съхранение на дрехи, да спомена, че в момента има промоция на големите STUK с карта IKEA FAMILY. Намалението си заслужава.

# 94
  • Бургас
  • Мнения: 10 347
LittleCactus, благодаря за снимката! Другите  даже повече ми харесват.
Ако тези дни стигна до центъра за поръчки в Бургас ще ги потърся и на живо да ги видя.

# 95
  • Мнения: 6 288
Относно калъфите за съхранение на дрехи, да спомена, че в момента има промоция на големите STUK с карта IKEA FAMILY. Намалението си заслужава.
Благодаря за линка! А до кога е намалението имате ли идеи?

# 96
  • Мнения: 3 065
Според това инфо в сайта
Скрит текст:
до 31.03.2019г. или до изчерпване на количествата.

# 97
  • Мнения: 518
Моля за линс с намалените продукти? Не мога да намеря.

# 98
  • Мнения: 3 065
В предишния ми пост, в скрит текст.

# 99
  • Мнения: 1
Здравейте момичета,
моля ви за мнение, относно трапезата маса LERHAMN. Харесахме я в сайта, но до сега не сме купували маса от Икеа. На добра цена е. Не знам дали трябва да ме притеснява, това че плота е от иглолистна дървесина, най-вероятно чам. Малко мек материал е. Ако някой има впечатления моля да сподели!

Линк: https://m.ikea.bg/dining-room/Dining-Tables/Up-to-4-seats/lerhamn-50484/10264279/

Последна редакция: сб, 16 мар 2019, 09:03 от slunchence

# 100
  • Мнения: 1 050
Да, мекичък е. Чачмов е.Може да се импрегнира с маслата им.

# 101
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
О, поръчката ми е изпратена. Забързаха се икейци, браво.

# 102
  • Мнения: 333
Колко са се забързали, да знам какво да очаквам за еднва поръчка от 8ми Grinning

# 103
  • София
  • Мнения: 8 348
Имах малкия вариант на масата, наранява се плота, но не много. При мен си беше гола, защото така е по ефектно, само за ядене покривка.
Довона бях от нея.

# 104
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Колко са се забързали, да знам какво да очаквам за еднва поръчка от 8ми Grinning
От 13.03 ми е поръчката, днес получих мейл, че е изпратена.

Общи условия

Активация на акаунт