Време е за ИКЕА! - Тема 27

  • 60 440
  • 761
  •   2
Отговори
# 540
  • София
  • Мнения: 853
Здравейте. Загледала съм се по тази серия мека мебел. Харесва ми, че можем да си "съберем" сами конфигурацията. Въпросът ми е лесно ли се свалят и перът дамаските на Икеа? Лесно ли се износват? 
https://www.ikea.bg/products/sofas-armchairs/two-seat-sofas/sode … n-modul/99135255/

# 541
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 704
Само аз ли не успявам да отворя онлайн проектирането на кухни? От няколко седмици опитвам, тази сутрин отново, и пак една счупена маса с грешка ми се появява... Не работи ли вече тази опция?
Ще съм благодарна, ако някои ме насочи към друга програма за проектиране, в случай че тази не е актуална вече.

# 542
  • Мнения: 12
ние сме с диван soderhamn. ползваме го малко над година не е мръднал. за свалянето на дамаската и прането - да, лесно става.

# 543
  • Мнения: 518
И ние сме с такъв. Много си го харесваме и е страшно удобен. Бях обещала и снимки на лентата за кухнята, слагам по долу.

Скрит текст:

Скрит текст:

# 544
  • Бургас
  • Мнения: 5
Здравейте, предстои ми поредното пазаруване в онлайн магазина на Икеа. От доста време ползвам и картата IKEA Family. Решил съм да си ползвам отстъпката с натрупаните точки, но вече за втори път така и не успявам да разбера къде трябва да натисна, за да  ползвам намалението в момента на завършване на поръчката. Някой запознат, ако може да помогне. Ще ви бъда много благодарен.

# 545
  • София
  • Мнения: 973
До колкото знам точките от картата IKEA Family се използват за продукти от списъка с Икеа точки. Тоест има определени продукти, на които цената е намалена и за сметка на това Ви взимат определен брой от точките, които имате натрупани до момента. Ако не е така ще се радвам да споделите, защото и аз имам точки, ще свърши времето в което мога да ги ползвам.

# 546
  • Мнения: 904
Аз точките съм използвала само във физическия магазин. Приспада се сума според точките, от общата сметка. Няма значение какво купувате.

# 547
  • София
  • Мнения: 973
Извинявам се тогава за тъпия въпрос,но имам в момента 1990 точки, а съм харесала това легло https://www.ikea.bg/products/baby-children/children-8-12/childre … rebristo/20247982 на което пише 1495 точки...това какво означава, че мога да го взема без да го плати ли?!

# 548
  • Мнения: 904
Не. Означава, че ще получиш толкова точки, когато го закупиш.

# 549
  • Мнения: 39 345
Не. Означава, че ще натрупаш точките, ако купиш това легло.

# 550
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 853
Извинявам се тогава за тъпия въпрос,но имам в момента 1990 точки, а съм харесала това легло https://www.ikea.bg/products/baby-children/children-8-12/childre … rebristo/20247982 на което пише 1495 точки...това какво означава, че мога да го взема без да го плати ли?!

С покупката му ще спечелите толкова точки, които се обменят за парички при покупка. Мисля, че минимумът за 10лв отстъпка беше 2500 точки

# 551
  • София
  • Мнения: 973
Да и аз така знам,затова се учудих на горния пост. Но напоследък нищо не си харесвам от ИКЕА фемили и май ще ги загубя тези точки. Струва ми се, че преди пускаха по интересни неща.

# 552
  • In transit
  • Мнения: 11 823
Здравейте, предстои ми поредното пазаруване в онлайн магазина на Икеа. От доста време ползвам и картата IKEA Family. Решил съм да си ползвам отстъпката с натрупаните точки, но вече за втори път така и не успявам да разбера къде трябва да натисна, за да  ползвам намалението в момента на завършване на поръчката. Някой запознат, ако може да помогне. Ще ви бъда много благодарен.


В дясната част на кошницата има бутон. Така ясно ли е или да обясня по-подробно?

# 553
  • Мнения: X
Здравейте, предстои ми поредното пазаруване в онлайн магазина на Икеа. От доста време ползвам и картата IKEA Family. Решил съм да си ползвам отстъпката с натрупаните точки, но вече за втори път така и не успявам да разбера къде трябва да натисна, за да  ползвам намалението в момента на завършване на поръчката. Някой запознат, ако може да помогне. Ще ви бъда много благодарен.

Може би имаш по-малко от 2 500 точки и затова не успяваш да ги осребриш и съответно не ти излиза тази опция при покупката онлайн?!

# 554
  • Пловдив
  • Мнения: 716
А в какъв срок трябва да се използват точките?

Общи условия

Активация на акаунт