Търся електронна книга - 23

  • 76 283
  • 733
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 5 784
Здравейте,
Дали някой има Сянката на Планината на Грегъри Дейвид Робъртс?
Благодаря Ви предварително!
bekileik@gmail.com
Получи ли книгата?

М, не :/
Ще ти я пратя.

# 256
  • Мнения: 1 117
Здравейте, търся Погребани тайни на К.А.Тъкър. Ще съм благодарна, ако някой ми я прати.
dorakoteva@abv.bg
Готово.Приятно четене!
Здравейте извинете, че така нахлувам от скоро ви чета 😁 може ли да изпратите и на мен книжката, много благодаря предварително mariabivanova@gmail.com

# 257
  • Мнения: 11
Здравейте, някой да има случайно на Лайза Клейпас серията Рейвънел? Ще съм много благодарна 😊 sneji_10@abv.bg

# 258
  • Мнения: 18 834
Ако те устриойва ПДФ я имаш, като не - имаш кош да изхвърлиш.

# 259
  • Мнения: 11
Ако те устриойва ПДФ я имаш, като не - имаш кош да изхвърлиш.

Идеално! Много благодаря!

# 260
  • Мнения: 4
Здравейте!
Може ли някой да ми каже дали 15 и 16 част от поредицатата "Братството на черния кинжал" са излезнали на български?Пребродих всички сайтове,за които съм чувала и не откривам нищо освен препратки към други книги.Направо така се дразня,чееее....
Понеже живея в чужбина и единствения начин да чета книги на бг е Интернет. Моля,ако някой има линк или знае къде мога да я намеря,просто да ми прати или пише
Благодаря,предварително! Hug







Напишете ми имейл и ще Ви изпратя 15 книга "Избраният"


iliyanagogo@gmail.com
Много,много,много ти благодаря😀

# 261
  • Мнения: 12
Виж спам все пак, щом твърдят че е пратена.

Сега вече я получих - преди три часа е дошъл имейла. Благодаря много!!! Simple Smile

# 262
  • Мнения: 12
Здравейте,
Дали някой има Сянката на Планината на Грегъри Дейвид Робъртс?
Благодаря Ви предварително!
bekileik@gmail.com
Получи ли книгата?

М, не :/
Ще ти я пратя.
Мерси много!!! Получих я!

# 263
  • Пловдив
  • Мнения: 1 055
Здравейте извинете, че така нахлувам от скоро ви чета 😁 може ли да изпратите и на мен книжката, много благодаря предварително mariabivanova@gmail.com
Готово имаш я.

# 264
  • Мнения: 66
Здравейте , търся жестока любов на Колин Хувър... Благодаря предварително ludmila_sj@abv.bg

# 265
  • Мнения: 2
Здравейте, дами Simple Smile Търся книгите на Аманда Хокинг "Разкъсана" и "Въздигната". Michaela_p1@abv.bg
Благодаря

# 266
  • Пловдив
  • Мнения: 1 055
Здравейте , търся жестока любов на Колин Хувър... Благодаря предварително ludmila_sj@abv.bg

Имаш я.Приятно четене.

# 267
  • Мнения: 45
Здравейте, присъединявам се с молба за Погребани тайни на К.А.Тъкър, ако е възможно ПДФ, благодаря. da_diva@abv.bg

# 268
  • Мнения: 66
Здравейте , търся жестока любов на Колин Хувър... Благодаря предварително ludmila_sj@abv.bg

Имаш я.Приятно четене.
Благодаря на момичета дето ми я изпратихте.. Страхотни сте:)

# 269
  • Мнения: 125
Здравейте, дами Simple Smile Търся книгите на Аманда Хокинг "Разкъсана" и "Въздигната". Michaela_p1@abv.bg
Благодаря
Ако може и на мен да ги пратите. atanasovaedi@gmail.com Мерси Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт