Две години и три месеца добра разлика ли е ?

  • 1 063
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 39 764
Наистина ти трябва някой, който да ти помага. Мама ни е гледала без никаква помощ от страна на свекърва и свекър, и мъж. Баба ми (майката на мама) е била в провинцията, помощ от нея - рядко.
Но пък децата с малка разлика са задружни Simple Smile
Имам приятел от стария квартал, който се оплакваше от по-голямата си сестра, на майтап, разбира се. Сестра му е по-голяма с 5г, и той казваше "какви хубави съученички имаше, ама на една дискотека не искаше да ме вземе с нея" Simple Smile

# 16
  • Мнения: 7 474
Добра е, ще ти е трудно 1-2 г. , но после ще е по-лесно. Peace и децата ще са по-задружни.

# 17
  • Мнения: 668
На моите е 1г и 10 мес. Аз съм ЗА малката разлика - малко е трудно в началото, но вече взех да свиквам и дори не мога да си представя живота само с 1 дете.
А и много зависи какво е по характер голямото дете.

# 18
  • Мнения: 2 032
На моите е толкова разликата. Ако научиш дотогава по-голямото на неща като ходене до тоалетна, заспиване само, да яде само и т.н., ще си улесниш живота като се роди второто.
Ама какво има да се чуди човек, дар божий.

# 19
  • Мнения: 3 271
Чудесна разлика! Аз забременях (планирано) няколко дни след първият рожден ден на сина ми Wink
Не че е лесно с тази разлика понякога, но никога не съм съжалила за избора ни  Hug
Растат заедно, не могат да си представят другия да го няма, нищо че непрекъснато се ръчкат за играчки и какво ли не...
Помощ съм имала само първите седмици, просто защото родих секцио. Човек бързо свиква да се организира, не се плаши от това!

Стискам ти палци да се случи това, което искаш   bouquet

# 20
  • София
  • Мнения: 294
Разликата(планирана) между моите дечица-Лора и Йоан е точно толкова-2г.и 4 месеца....няма какво да кажа по-различно от писалите преди мен-добра разлика, но за теб ще е трудно, освен ако някой не ти помага. Аз гледам и 2-те деца съвсем сама със съпруга ми(бабите работят и са далеч) и виждам ,че доста съм се поизнервила Rolling Eyes Rolling Eyes Mr. GreenКаката е много, много добричка, но малкото мишле е голямо диване и прави беля след беля:))))))Иначе двамата много се обичат и не могат един без друг-когато са заедно Лора непрекъснато гони Йоан да го целува и прегръща, да го храни, борят се здраво Laughing LaughingТези моменти ме зареждат, правят ме истински щастлива и ми дават сили   bouquet
Ако си бременна ЧЕСТИТО  bouquet  bouquet  bouquetи не мисли за разликата Wink Wink

Общи условия

Активация на акаунт