Как се справяте с потенето в тия горещини

  • 7 816
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 539
Ами как да се справям - потя се Laughing Къпя се по-начесто /що никой не го споменава това като мярка за борба с изпотяването Mr. Green/ и след къпане се парфюмирам с парфУм Peace

# 16
  • Мнения: 952
аз ползвам стикчетата на рексона, но от няколко дена минах на Дав и съм най доволна от него стик хем е по голям,хем по траен аромат има Peace

# 17
  • Мнения: 212
Lancome Bocage рол-он и Biotherm,пак рол-он.Скъпички са,но откакто ходих преди четири години,в разстояние на две седмици,с вдигнати ръце като закачалка,заради алергия от Lady Speed Stick-ми се налага да се глезя повече отколкото трябва.А пък за къпането се подразбира-само ако се налага!  Mr. Green bath

# 18
  • Мнения: 1 080
Къпем се по-често ,ползваме талкове и стоим на сянка,когато може!

# 19
  • Мнения: 5 317
Най-доволна съм от зелената ролка на Виши в комбинация с Одорекс део.

# 20
  • София
  • Мнения: 35 957
Къпя се по няколко пъти на ден  Wink

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 6 919
Има специален дезодорант против потене на Биотрейд.Одорекс се казва .Има и за крака и е доста ефективно в продължение на няколко дена

а колко парички струва?
Не е скъп.4-5лв беше миналата година,аз оттогава ползвам една опаковка.С него се пръскаш вечер един път на няколко дни.Сутрин се измиваш и просто не се потиш.През деня си ползваш друг дезодорант,този не мирише приятно.Има го по аптеките

# 22
  • Мнения: 1 599
na men nai mi deista Lady speed stick... maja si se po nqkolko pati na den...

# 23
  • София
  • Мнения: 1 626
Хайде и аз да се изкажа в полза на зелената ролка на Виши! Мирише приятно и действа!

# 24
  • Мнения: 7 186
Къпя се по няколко пъти на ден. Имам ролка но Нивея- без талк, устройва ме, защото не се потя много, а и не ми цапа дрехите.

# 25
  • Мнения: 1 975
А аз какво да кажа момичета - къпя се по 100пъти на ден, използвам рол-он на NIVEA, но уви няма кой знае какъв резултат newsm78. Мисля, че е от бременността и нищо кой -знае какво не може да се направи #Crazy. Ама и какви жеги са тази година, не е истина. Зимата -30С, лятото +40С - истински ад smile3512

# 26
  • Мнения: 4 621
Ползвам рексона мини стик Peace Принципно не се потя много, но винаги ми е под ръка стикчето и пакетче освежаващи кърпички  Peace
 
 
 

# 27
  • Мнения: 1 934
Къпя се по няколко пъти на ден  Wink
Peace

# 28
  • Мнения: 1 616
И на мен потенето ми е проблем... Sad Вземам често душ и след него задължително дезодорант или стик - след това дори и да се изпотя, поне няма неприятна миризма. Но адски се дразня от мокрите петна по дрехите! #Cussing out Затова избягвам тъмни дрехи (на тъмните цветове петната от пот много ярко се открояват) и ходя с потници или блузки без ръкави. В една от темите за Орифлейм или Ейвън четох отзиви, че талковете за тяло са много ефикасни против изпотяването, но аз самата не съм пробвала... Та общо взето май спасение от потенето няма... newsm78

# 29
  • Мнения: 1 243
Аз пък нарочно лятото използвам дезодоранти с талк- на Раксона и ФА...след напръскване изчаквам да попие и леко иизбърсвам с кърпичка.Така не остават следи по дрехите и не се потя...толкова много  Laughing  Засега действа...

Общи условия

Активация на акаунт