Боли ме "опашката"...

  • 13 621
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 195
и мен миналия месец ме болеше опашката, ма и мен от седене дълг време пред компютъра. такава ми е работата, какво да се прави. Боля ме около 2 седмици и после от самосебе си спря. Добре, че не се сетих за киста тгава, че щях да се поболея от притеснения Twisted Evil

# 16
  • Варна
  • Мнения: 10 791
Аз точно исках да чуя мнения на работещи майки с подобен проблем, Ваня, мерси че сподели, дано и при мен отшуми, на моменти сякаш намалява болката...

# 17
  • Мнения: 1 942
A болката кога се появи?

# 18
  • Мнения: 483
Виж да не е киста Sad точно там боли и от седене стават, усеща се като подутина точно там, или зачервяване, а може да изтича и секрет

 Shocked Сериозно ли бе?!
newsm78 мен също ме боли опашката щото седя по цял ден почти ама си качвам краката на един кашон и тежестта ми се измества точно там... А пък преди около 10 години един анестезиолог (като ми вадиха сливиците) каза, че имам киста точно на това място, но аз не обърнах внимание и и не му повярвах, нито нео ми е подуто, нито нищо! А вие сега какво казвате  #Crazy

# 19
  • Мнения: 69
Може да е от дългото седене , да е натъртено мястото , но ти не вярвам да седиш дълго от скоро  newsm78
Може и да е киста на опашката , но тя определено е мн. неприятна , аз имах преди 10 години и се възпали доста , всъщност не знаех какво е това- поду се много и накрая вдигнах температура . После хоп в "Пирогов " , там ме цепнаха и ме осветлиха по въпроса-  трябва да се оперира , защото ще се възпалява редовно, обаче и операцията не дава кой знае какъв успех и кистите често рецидивират , та аз се отказах от операция . После след време по друг повод си бих ваксини за стафилококите и кистата изчезна , може би са свързани нещата и ако има стафилококова инфекция налице , може би затова рецидивира, знам ли ?!
Дано е от дългото седене при теб , успех  bouquet

# 20
  • Варна
  • Мнения: 10 791
Благодаря за отговорите. Работя така повече от половин година, обаче напоследък седенето е повече часове за деня, може би затова така се е получило.

Иначе и аз съм си сложила 1 кашонче с принтерна хартия под  краката, ама дупето не мога да го вдигна наникъде  Laughing

Само се моля да не е киста, както казвате...  Confused А самата операция болезнена ли е и има ли лоши последствия?  newsm78

# 21
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Отивай на дофтор, да гадаеш файда няма.
Мен ме наболява гръбнака около кръста, напоследък все повече и по-силно. Има 2г сигурно усещам тъпа болежка и т.н оплаквания... Накрая ми казаха, че имам шипове. Млада буля, ама немощна.  Sick Много съм беден, ще ходя на дофтор специалистин, дали наистина е туй, ама не виждам какво друго мож да е.
Гадости разни.
Светле, предполагам нищо ти няма, но наистина потърси лекарско мнение! Стискам палец да си добре.
Да съобщиш диагнозата после.

Много офф- Ти имаш ли представа, дали в Екатеринбург имат лешници и колко струват? Въобще някой ако може да ми отговори ще съм благодарен, щото тая вечер ме фърлиха в джаза.. Всички са полудели!?! Crazy

# 22
  • Варна
  • Мнения: 10 791
Отивай на дофтор, да гадаеш файда няма.
Мен ме наболява гръбнака около кръста, напоследък все повече и по-силно. Има 2г сигурно усещам тъпа болежка и т.н оплаквания... Накрая ми казаха, че имам шипове. Млада буля, ама немощна.  Sick Много съм беден, ще ходя на дофтор специалистин, дали наистина е туй, ама не виждам какво друго мож да е.
Гадости разни.
Светле, предполагам нищо ти няма, но наистина потърси лекарско мнение! Стискам палец да си добре.
Да съобщиш диагнозата после.

Много офф- Ти имаш ли представа, дали в Екатеринбург имат лешници и колко струват? Въобще някой ако може да ми отговори ще съм благодарен, щото тая вечер ме фърлиха в джаза.. Всички са полудели!?! Crazy

Ох, кога ли да опра до доФтор?  Sick Все няма време.... ooooh!

Не знам дали има лешници в Екатеринбург....

# 23
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 227
До колкото зном операцията е бърза и след това 5-8 дни поне активна почивка а приятелят на който я правиха казваше че не било много болезнено.

# 24
  • Мнения: 1 975
Мен също ме боли страшно много опашката, но ми казаха, че сега ми се отваряли тазовите кости - подготовка за раждането  bouquet. Ти да не си бременна  newsm78

# 25
  • Мнения: 9 093
Моя близка приятелка я оперираха преди 2 години, ама при нея имаше много силни болки, а и после трудно се възстанови...Според мен всичко при теб идва от стойката пред компа и застояването, щото и при мене го има това, освен шипове и дископатия (на 23 съм  да му се невиди...).
Но за успокоение иди на лекар, да е ясно какво е, а и да ти изпишат разни неща или за мазане, или за пиене поне да облекчаваш болката.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт