Добричките мами се събират, срещичка формират

  • 13 416
  • 271
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 607
Е, хубаво снимки и то апетитни ама - очи пълни, ръце и стомах празни .......

# 16
 newsm51 smile3525
Честит имен ден на Ем4о и Кеми. Да сте здрави, много щастливи, винаги усмихнати и весели! И нека малкияте дребосъчета много да ви радват.
 Честит празник и на всички други, които празнуват.

# 17
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ И ИМЕННИЧКИ !!!!  newsm51
Да сте живи и здрави и големи късметлии!!!
EM40 и kemi много благодаря за почерпката и ако ми попаднат всички тия вкуснотии наистина - другият път на консултацията със сигурност ще счупя кантара.  badscale
Аз какво да ви кажа до преди малко си събирах нещата (нали утре ми е последен работен ден) и като приключих с разчистването и т.н. ми се изправи косата като видях колко неща трябва да мъкна към къщи. smile3511 То добре, че работата ми е близо до нас, че няма да се моря толкова. Тия жеги направо ми разказват играта, но какво да се прави.
 Hug


# 18
  • Мнения: 643
Честито на нашите именици на патерици.
Много съжелявам, че не можах да ги поздравя вчера, но бях на крачка от топлинен удар, направо незнам как се прирах до вкъщи, толкова ми беше зле, че и с малкия на всичко отгоре.
Днес явно аз ще черпя кафенце, че съм първа, и колкото и да ви е странно, даже си го пия на спокойствие, което не ми се беше случвало незнам от кога.
 Айде приятна разходка на всички, и внимавайте със слънцето.

# 19
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Донжур
Днес пак ще е голяма жега ,аз още немога да свикна с тия жеги.В мамини 24г.все на 1 етаж беше хладно ,но сега на 3 умирам от жега.Акакво правят тия на 6-8 не ми се мисли #Crazy
И напук на жегата ви черпя с това:
   

# 20
  • Мнения: 0
Nikita27m:1975 набор,родом от Балчик живее в Добрич

# 21
  • Мнения: 643
Никита я ми кажи и едно именце да те включа в списъка на първа страница.

# 22
  • Мнения: 0
Казвамсе Николинка на 31г.Имам две прекрасни мом4ета Марин на 9г. и Ангел на 1г.и 3м. newsm76

# 23
  • Мнения: 110
 Привет от слънчева Варна.Тук сме за няколко дни най-вероятно до сряда.Вчера пропуснах да ви почерпя за 9-те месеца на моята Габи. party023Нека да расте здравичка.Тук също е голяма жега,ходим преди обяд на разходка из морската градина,там се ядва под дебела сянка.Хайде до скоро.Лек ден.

# 24
  • Мнения: 3 810
Какви почерпки се развихрят тукааааа...
кеми, Племенницата на мъжо е Кремена и на детето все му празнували на 24.5.(откъде накъде?). Когато аз дойдох в родата им им казах, че има цвете крем и от там айде на Цветница. Поздравявам я всяка година.
Сега хич няма да й казвам че има и друг ден за Кремените, че съвсем ще я объркам Rolling Eyes
Друго си е да си с най- често срещаното име  Hug като всяка втора жена в света...
ar4ela, мисля че може и без именце...
Бай от мен! Два дни няма да се вясвам, че отивам да развалям времето за море(дават го да вали)...
Лек уикенд!

# 25
  • Добрич
  • Мнения: 958
Името, подобно и производно на моето, което празнува на Цветница е КРЕМА  Joy

# 26
  • Мнения: 1 000
УТРЕ……1 ЮЛИ Протести за детските и майчинството в София, Пловдив, Варна, Бургас, Плевен, Пазарджик
СОФИЯ - Начало 10.00 часа, фонтана пред Президенството, крайна точка Парламента - 12 часа. Молим присъстващите да носят снимки на децата си или собствени ако са бъдещи майки. Ще се направи постер с тези снимки и други качени в интернет. Постерът ще бъде оставен пред парламента.
ПЛОВДИВ - Начало 10:00 часа на пл."Съединение", шествието ще мине по Главната улица и ще завършим на пл. "Централен" в 12:00 часа.
ВАРНА - 10.00 часа, на Входа на Морската градина.
БУРГАС - 10.00 часа, Пантеона в Морската градина.
ПЛЕВЕН - 10.00 до 12.00 ч. Маршрут - театър "Иван Радоев" по Главната улица до трибуната пред мавзолея - костница "Св Георги Победоносец".
ПАЗАРДЖИК - 10.00 до 12.00 часа. Площад Константин Величков (Тортата)
Да се запознаем и да се поразходим заедно..Молим майките от всички градове и тези който не могат да присъстват на протеста в София за снимки на вашите деца. Изпращайте ги от ТУК >> http://www.visx-develop.info/first_july/ 
Благодарим за подкрепата !
Инициативен комитет на Настоящите и бъдещи български майки.

# 27
  • Мнения: 28
ЧЕСТИТ РАЖДЕН ДЕН НА РАЯ НА МАМА  GEOMARДА РАСТЕ ЗДРАВА И ДА СЛУША ТАТИ И МАМА
 newsm59 Two Hearts

# 28
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН НА МАЛКАТА РАЯ!!!
 

# 29
  • Мнения: 166
здарвейте и от нас завърнахме се във форума най-после дойде новия месец,че да мога да влизам в нета.
Честит имен ден със закъснение на Кремито и Павлетка,Честит рожден ден на малката Рая на мама Геомар да сте живи и здрави.
Моя щурчо вече се преобръща и се върти като пумпал,яде си пръстите на краката и се е научил да ръмжи тооолкова ми е сладък.Айде толкова за сега от мен,е ще излизаме.

Общи условия

Активация на акаунт