Добричките мами се събират, срещичка формират

  • 13 455
  • 271
  •   1
Отговори
# 60
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Гутен морген мами
 

# 61
  • Мнения: 643
Тенкюююююююююю за кафето Емчо!
Ти още ли имаш компютър? Нямаше ли да го правят нещо?
Още не съм си изпила кафето не ми обръщайте внимание Hug

# 62
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
ar4ela сигурно утре ще го вземе,ще му слагат тунер и ще го правят по-бърз

# 63
Guten Morgen, Em4o.Danke fuer die Kaffe.
И аз не съм си го изпила още,понеже играхме с Габуша.Сега дойде леля и я взе за разходка.
Днес щяхме да ходим с тати на море,но се отложи за вдругиден. И се чудя днес какво ще правя.

# 64
  • Мнения: 166
Good morning and from me.Thank you Em4o for coffee.
аз от няколко дни почнах и аз да пия кафенце,не съм почитател на кафето ама са научих да го пия защото от 2 седмици насам нещо постоянно ми се спи.

# 65
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Какво ви изби на чужди езици тази сутрин, а? Grinning
Какво е това кафенце, Дето го пиете, че проговорихте на нИмецкий и Инглийски. Искам и аз от него-оо пък.

Мамчета, аз шетам като луда, бързам да си прибера челядта от бабиндом. Ще махнем най- голямата "мръсотия", разчиствам набързо. После като се нанесем, ще правим довършителните работи. Искам си къщата, вече един месец все по чужди къщи спя, стига толкоЗ!!!

Дано сте здрави.

Good bye & Auf Wiedersehen!

# 66
  • Мнения: 166
айде и на вас да споделя щурия ми син преди малко падна от спалнята.уж нарочно го сложих на средата та да не пада ама него нищо не го спира.докато не можеше да се обръща сега го вижте няма спиране

# 67
  • Добрич
  • Мнения: 958
Честита рожба на kremio   bouquet  bouquet  bouquet
Да бъде много здрав и да ви носи много радост!
 

# 68
  • Добрич
  • Мнения: 958
Я да питам аз - ЕМ4О, хубави заглавия предлагаш за темите, ама настоящото нещо няма реализация. Щяхме да се събираме на няколко пъти - нищо не стана. Сега пък изписваме темата, а дори никой не е повдигнал въпроса да се съберем, а камо ли среща да заформим ... Много сме несериозни Wink

# 69
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Я да питам аз - ЕМ4О, хубави заглавия предлагаш за темите, ама настоящото нещо няма реализация. Щяхме да се събираме на няколко пъти - нищо не стана. Сега пък изписваме темата, а дори никой не е повдигнал въпроса да се съберем, а камо ли среща да заформим ... Много сме несериозни Wink

Е, не питай само ЕМ4О Wink. И ние другите сме доста несериозни Embarassed
Майтапа на страна, моето бебче вече е голямо, направо си е малко детенце. Обаче вие с малките и малко порасналите бебоци можете да се организирате често, често.

Аз правя кафе-пауза и естествено надничам как сте?
Лек следобед!!!

# 70
  • Мнения: 3 810
Ей цъцъ, чухте малко чужда реч по улиците и се заразихте!
Аз за жалост мога да проговоря най- добре на руски Cry

anuschka, голямо шетане му удряш, пишеш по- често от мен Joy

За срещичката: аз всеки ден се виждам с кеми, но ми е мнооого мързеливо да се търкулна до центъра пеш.
А и нали знаете- имам си кака, която сега се радва на заслужила почивка. Не смея да се уговарям за среща, че ме е обхванал един дисбаланс на хормоните...на моменти нервна, избухлива, заядлива, на моменти отпаднала...
С две думи карам пролетта на климактериума Crazy и не  ме бройте за сериозни работи като отговорни срещи.
Иначе се радвам че се видяхме визуално с анушка, ани_джи познаваме се вече с кеми, веси калчева, ар4ела, ем4о, мама_блу. Знаем се с теа, ниа_р. Пропуснах ли някой? Та мисълта ми беше newsm78(губя нишката), че разчитам на случайни срещи.
Ето, довечера ще ни черпят по центъра за нова придобивка и ако се срещнем с някой- да свирка!

Забравих да пиша за малкото ми гардже. Май проходи, обаче на мен не ми се прави питка и си правя оглушки.
Голяма палавница стана TiredА татко й се връща все късно и уморен. Може и заради това да съм такава, каквато писах по-горе...
Искам си кроткото бебенце от преди няколко месеца!!!

Лек на всички!

# 71
  • Мнения: 377
Честито на Кремио!Да е здраво бебчето!                                                                   Май аз съм единствената която не се познава с никоя от вас лично!Няма да е зле наистина да спретнем една срещичка.Лек ден на всички.

# 72
И АЗ СЪМ СЪГЛАСНА ЗА СРЕЩИЧКАТА,БРОЙТЕ МЕ И МЕН.

# 73
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
За срещата и аз съм съгласна Peace
Но аз сега влизам първа да чиститя рожденния ден на laskova!!!
 
Дано да има време да влезе във форума.
Мен вече наистина няма да ме има 2-3 дни.

# 74
  • Мнения: 2 826
Честит рожден Ден на laskova!!!
Да е жива и здрава!!!


Общи условия

Активация на акаунт