Обичате ли лятото....

  • 3 846
  • 70
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 474
Обичам лятото и морето  Hug ,
но не обичам  голямата жега Crossing Arms,
а още повече мразя студа  Close-mas:

# 16
  • Мнения: 1 881
[боже, боже....
искам жега, моля те, прати онзи там космически сешоар

С най - голямо удоволствие ще направя размяна за подобен космически климатик, ама да е счупен и застопорен на 20 градуса целогодишно Sunglasses

# 17
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Обичам го това лято! Топло е, слънчево, зелено и цветно. Какво по-хубаво! Не ти замръзват краката, не трябва да обличаш един тон дрехи, можеш по цял ден да си навън. Аз съм топлолИУбиво животно и гадния студ не ми понася!

# 18
  • Мнения: 7 837
Вече не, но нямам избор  Tired

# 19
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
ОБИЧАМ ГО лятото:)
Колото и да е жега ми е много по-добре отколкото зимата.
Като гледам и планетата е на това мнение и може да ме огрее вечно лято на старини  Mr. Green
Да си гледам портокали на балкона...и две кокосови палми, а между тях - хамак..малей, мечта ми е!

Пък току-виж и петрол ми поникнал в мазето, а?  Joy Joy hahaha

Отивам да го сънувам това!!!

# 20
  • Мнения: 843
         Обожавам лятото.... Чакам го с първата клонка в двора.., с  първото цвете.  Как ми писва да седя в  стаята, , навън да ми е мокро и студено.. да се прибирам хремава и измръзнала с червен нос и мокри крака... А, неееее. Не си давам лятото.  
           Дечко в момента обличам с  едно ЕДНО бодинце... и я пускам да вилнее. Зимата ми писна от  дрешки и гладене.
      Обожавам  масичката на двора,  и щъкащото ми хлапенце/ така не се налага  да мъкна количка из града, подредения и чист град/ Обожавам старата смокиня, дето , барабар с другите дървета поддържа температура не повече от 27 традуса и в най - голямата жега./ не ме питайте зимата какъв студ ее!!!  Няма угодия/
Ако можех да си позволя, щях да емигрирам в страна.. с температури +10 - +30, на слънце/
 много съм нахална,  ох.

# 21
  • Мнения: 1 881
Като гледам и планетата е на това мнение и може да ме огрее вечно лято на старини  Mr. Green

Уффф, не намирам аз много единомислещи, инаще щяхме да го отменим това затопляне Laughing

А за петрола виж...това би било добра последица, ама едва ли има зависимост с темпри'чата Mr. Green

# 22
  • Мнения: 1 756
Обожавам лятото, има на4ин да се охладиш, под сянка, в кафенце, на морето на верандата, в планината
Ааз лично мразя с цялата си душа, студената,мокра ,мръсна и дългаааааааааааааа зима Hug

# 23
  • Мнения: 310
Обожавам го - не ме притеснява ни жега, ни слънце.
Маам крачоли из града, сакън да не изтърва нещо.  Peace

Сериозно издържам, нямам проблем.

 Peace Подкрепям  Peace
Само...ако е много топло се разтапям направо, но това не ми пречи

# 24
  • Мнения: 698
Обожавам го...  Heart Eyes
Ако беше възможно, щях да си поръчам средна годишна температура 30 градуса...  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 1 881
Брей, всички топлолюбиви.....

Да нямам проблем с термурегулацията нещо, и без това всички ми казват, че много "гола" ходя newsm78....Лошото е, че и детето обличам по моите критерии ooooh!

# 26
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
А за петрола виж...това би било добра последица, ама едва ли има зависимост с темпри'чата Mr. Green

Виж сега, ако обещаеш да ми порасне много петрол в мазето (ама само моето...в това на съседа да нема грам!) + (не ме интересува как ще го направиш, въобще не искам да знам дори Simple Smile ) ще се навия да оставим зимата.

Дори ще ти пусна още един месец (да речем Ноември - снежно, но меко време) и ще намаля температурите през лятото с 5-6 градуса в горната граница.

Става ли?  Joy

# 27
  • Мнения: 1 858
Искам вечно да е пролет! Мразя лятото! През зимата с Светли прекарвахме повече време навън от колкото сега. От жегата мозъка ми се е спарил, зле ми е по цял ден и си мечтая за голям фризер за да спя в него. Като стана дума за малкия град...искам да си ида на Берковица. Там къщата ни е на високо и е доста по-хладно. Аххх Синия вир и Хайдушките водопади... ееех мечти. Незнам какво правя още пред компа а не си стегна багажа пък мъжа да му мисли тука...

# 28
  • Мнения: 698
Брей, всички топлолюбиви.....

Бях чула някъде, че имало връзка с месеца на раждане... аз съм пролетно чедо и все търся да ми е топличко... "Зимните" ми приятелки (родени декември и февруари) се чувстват идеално на студ...  Grinning

# 29
  • Мнения: 1 881

Виж сега, ако обещаеш да ми порасне много петрол в мазето (ама само моето...в това на съседа да нема грам!) + (не ме интересува как ще го направиш, въобще не искам да знам дори Simple Smile ) ще се навия да оставим зимата.

Е, значи тъкмо щях да те питам на коя улица да пускам чешмата със зеленото злато, а ти....съседа......няма как само при теб да пусна...и какво против срещу съседа имаш, искам да знам, ааааа Mr. Green

А ако е въпроса е да обещая, обещавам..то никак не е трудно, особено , когато неизпълнението не води до никакви последици....така че, тържествено даже обещавам Hug

Общи условия

Активация на акаунт