KОЛКО ВРЕМЕ ВИ ОТНЕ???

  • 2 761
  • 89
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 787
Една година.Сега вече съм си на килограмите от преди забременяването.До 10 месец не бях свалила нищо Peace

# 16
  • Мнения: 1 860
 Е, не е много честно така. Трябва да има и отговор по-малко от 6 седмици. Всички стари дънки си ги носих през цялата бременност, а след раждането имах старата форма след 4 - 5 дена.  Whistling Качих 10 км и то само на корем. Чела съм че има и други мами във форума като мен, за това трябва да има и отговор по-малко от 6 седмици. Peace

# 17
  • Мнения: 2 924
след 10 дни. То може и по- рано да е било, но до тогава не бях се теглила. И сега месец след раждането още съм си на старите кг Е, имам някои дънки ,които все още не ми стават, но аз родих със секцио, а и имам чувство ,че неставането на някои дънки веднага след раждането не се дължи на килограмите ,а на някои метаморфози на ханша. Имам чувство, че там съм се разширила леко. Как да обясня, може би нещо с костите е станало, но предполагам ,че и те ще се наместят в първоначалното си положение:)

# 18
  • Варна
  • Мнения: 737
Влизам само в патналони, които преди това са били доста широки, а сега са ми доста тесни. В дънките си въобще не мога и да си помсиля да се напъхам!  Cry

# 19
  • София
  • Мнения: 39 777
В старите съ дънки се гледах по снимките от рожденния ден на Дияна, на 2г. После ги хвърлих, защото почнах да пия Цилеста Simple Smile

# 20
  • Мнения: 3 089
за влизане в стари дънки - влизам. но не ми стоят по същия начин. не мисля, че при мен е въпрос на килограми - тазът ми се е разширил. просто съм по-общирна. иначе на килограми и бях същата при изписването още. бях качила само 10. сега съм + 5, но нали кърмачките качвали малко. не мисля, че дори и да ги сваля,м видът ми ще бъде както преди. просто аз явно съм от теми мами, на които им трябва повече време, за да се приберат кокалите.

# 21
  • Мнения: 425
След по- малко от един месец.

# 22
  • Мнения: 1 182
Два месеца след това си обух старите дънки,но има доста за сваляне...Когато спря да кърмя ще му мисля!

# 23
  • Мнения: 426
Старите дънки на 6мес. ми бяха даже леко широки. Като се има в предвид че качих 20кг., още 1-я месец свалих 10кг.

# 24
  • Мнения: 4 806
още не съм, а вече минаха 1г8м.. Simple Smile

но не губя кураж за след още една година (имам 10 кг още)
общо бях качила ... от порядъка на 30 кг

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 709
С първото след 6 месеца, а с малката след 3 месеца. И в двата случая нямаше баби да ми помогат и тичането след 2 деца май си има значение. И в двата случая съм кърмила, така че не съм била на диети (аз всъщност никога не съм спазвала такива).

# 26
  • Мнения: 2 818
Около година някъде, дори и повече. Бях натрупала доста килца  Confused

# 27
  • Мнения: 1 403
За 1 месец свалих вси4ко, а бях ка4ила 16 кг

# 28
  • София
  • Мнения: 44 133
След около 2 месеца след раждането си носех старите дънки вече, но не беше проблем в килата, а в костите...иначе килата почти си ги смъкнах с раждането, най-мн 2 в повече да съм имала, които си отидоха още първия месец...

# 29
  • Мнения: 5 647
2 години.

Общи условия

Активация на акаунт