Колко пари отделяте на месец САМО ЗА ВАС (дрешки, козметика и др.)

  • 3 806
  • 84
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 797
Харача толкова пари, колкото имам  Confused С широко разтворени пръсти съм ,какво да се прави.За дрехи пари рядко давам /нямам много, но каквото си купувам си го износвам/, но виж парфюмиииииииии....това е най-голямата ми мания Peace

# 16
  • Мнения: 694
Аз май взах доста да си похарчвам,особенно в последно време Mr. GreenГласувах с над 100 ,1но и аз никога не съм харчила повече от 500.

# 17
  • Мнения: 1 975
Колкото имам възможност. Допреди 2-3месеца харчех към 50-100лв. само за мен, но откакто започнах да пазаря за бебка доста ми намаля лимита  Weary

# 18
  • Мнения: 6 472
Аз се канех уверено да натисна опцията 30, но изведнъж си направех сметката, че всъщност и 100 не ме оправят Embarassed Embarassed Embarassed Ужас! До сега не си бях давала сметка каква част от семейния бюджет отиват за мен Shocked Всеки месец отиват различно, но си имам едни фиксирани разходи, без които не мога: коламаска триъгълник 8 лв, почистване на лице 30 лв, фризьор 20 лв, сега и педикюр 15 лв. Като си купя и някоя и друга працалка (то всъщност е почти всеки месец), двъчка и мазилце и направо се отказвам да ги смятам, че ще взема да се засрамя Confused

# 19
  • София
  • Мнения: 4 867
не мога да сметна:
пазарувам каквото и когато ми е необходимо, но имам един почти постоянен разход за фитнес, козметик, солариум, който понякога надвишава сумите, които давам за козметика например. за месеца, в който си купувам парфюм, сметките са различни.
бензинът на колата ми брои ли се? че той е разход само за мен...

# 20
  • Мнения: 2 556
Никога не съм ги броила  newsm78 Купувам си дрехи, козметика, дреболии... А освен това списания и доста книги.

# 21
  • Мнения: 260
Около 50 напоследък, не стигат много и пазарувам само втора употреба дрешки, обаче сега лятото харча душ гел и лосион за тяло като луда, щото през час съм в банята. За козметик не харча, маникюр прав сама, кола маска на ленти, с един пакет изкарвам месец, педикюр сама, а за лицето не мога да заделя парички за глезене, а имам нужда Embarassed
Едно време харчех като луда за бельо, но вече ми мина манията.

# 22
  • Мнения: 4 621
Не ги броя newsm78 Купувам си дрешки, козметика или каквото ми е необходимо, но не съм мислила колко харча Thinking

# 23
  • Мнения: 1 934
различно,понякога мога и с 30 да мина,друг път и 100 да не ми стигнат...

И аз така Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 3 679
Ами незнам колко отделям - купувам си от каквото имам нужда.
Е, имам и доста импулсивни покупки  Laughing , разпростирам се според бюджета.

# 25
  • Мнения: 1 243
Напоследък си скатавам поне 50 лв. от заплатата ей така,ако си харесам нещо..Simple Smile Имало е месеци,в които харча мнооого повече само за мен,а други,в които почти никакви.Просто на дневен ред са били по-важни неща  Hug

# 26
  • Мнения: 377
Над 100, но не всеки месец.

# 27
  • Мнения: 569

 Напоследък нищо не отделям Weary.Но по принцип между 50 и 100лв. smile3521, но не всеки месец.

# 28
  • Мнения: 220
ами аз други разходи май нямам-колкото ми вкара в картата баща ми ,и колкото даде мама.но сега лятото ще работя  Crazy и значи още повече...към 200 лв за дрехи някъде.за бензин и тн не влизат "за мен"

# 29
  • Мнения: 1 101
За съжаление, напоследък все по-малко харча за себе си Sad Всеки месец различно, зависи от какво имам нужда. Но като ги смятам изключително рядко ги докарвам до 100лв, обикновено са около 50 - 60 всеки месец - когато от каквото имам нужда. Много рядко за глезотийки

Общи условия

Активация на акаунт