Хайде пак на почивка в Сандански - 5

  • 82 030
  • 725
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 1 078
Дами, да ми препоръчате хубаво заведение с детски кът.

# 151
  • Мнения: 4 859
Ами то в Сандански голям избор няма Rolling Eyes
Пицария Анджели
Сън Сити бунгалата

# 152
  • Мнения: 1 105
Ами то в Сандански голям избор няма Rolling Eyes
Пицария Анджели
Сън Сити бунгалата
Къде се намира пицария Анджели?

# 153
  • Мнения: 4 859
Ами за Анджили,  най- лесно да го обясня,както си вървите по главната ,независимо дали идвате от парка или от площада ,като стигнете сградата на съвета и киното,срещу тях има уличка надолу,от едната страна с магазин за алкохол и цигари.Тръгвате право надолу,пресичате и ще видите пицарията вляво, близо е или питайте някой.

Може и от парка да стигнете ,от 'алеята на дипломата' .

# 154
  • Монтана
  • Мнения: 1 010
Кои хотел да избера Елит или Андон Ангелов. Интересуваме как е с паркирането.

# 155
  • Мнения: 160
Здравейте!

Извинете ме за нахлуването в темата! Надявам се да ми помогнете!

Малкия е с чести бронхиолити, свиркащи гърди и бронхоспазми. По съвет на лекарката му искам да идем в Сандански през късна есен и ранна пролет. И сега започват въпросите ми...

1. Кога долу горе през есента (сега) е най-подходящо да се иде на почивка за конкретната цел (да дишаме лечебно Simple Smile )
2. Искам да намеря хотел, който да е до парк, да има закрит басейн с детска част с топла вода. Иска ми се да е голям хотел, в който да има ресторант (евентуално изхранване) и някакви забавления, детски кът.
3. Друго изискване към хотела е да има апартаменти/студиа, които да не са на безбожно високи цени. Все пак ще трябва да седим 7-10 дни.

Ами това са най-най-базовите ми въпроси.

Ще съм супер благодарна на всички отзовали се с мнения и препоръки.

# 156
  • Мнения: 3 347
vesselina такъв хотел за жалост няма,ако намерите кажете ,да знаем  Simple Smile.Най-близо до изискванията ви е Интерхотела,но детска част в басейна няма,колко е топъл също не знам,пролетта ми беше добре температурата.Всъщност навън има едно плитко топило,там видях,че вкарват деца,но аз лично не бих вкарала моите-водата е твърде гореща.Цените на мен лично ми идват височки.
Вариант е да наемете апартамент.Преди 2 години бях отседнала в ап,Дева,намират се срещу интерхотела,няколко ап.на една собственичка.Беше чисто и много приятно,обзаведено с всичко необходимо,вкл.пералня.Хранихме си се там.В близост е една пицария с хубав детски кът-Анджили мисля беше,много вкусна храна на нормални цени,за разлика от търговската улица-там са безбожно скъпи цените,а предлаганото нищо особено.Отсреща пък е Давидоф-вземахме си готвена храна за вкъщи от там.
С друго не мога да съм полезна,успех!

# 157
  • Мнения: 160
vesselina такъв хотел за жалост няма,ако намерите кажете ,да знаем  Simple Smile.Най-близо до изискванията ви е Интерхотела,но детска част в басейна няма,колко е топъл също не знам,пролетта ми беше добре температурата.Всъщност навън има едно плитко топило,там видях,че вкарват деца,но аз лично не бих вкарала моите-водата е твърде гореща.Цените на мен лично ми идват височки.
Вариант е да наемете апартамент.Преди 2 години бях отседнала в ап,Дева,намират се срещу интерхотела,няколко ап.на една собственичка.Беше чисто и много приятно,обзаведено с всичко необходимо,вкл.пералня.Хранихме си се там.В близост е една пицария с хубав детски кът-Анджили мисля беше,много вкусна храна на нормални цени,за разлика от търговската улица-там са безбожно скъпи цените,а предлаганото нищо особено.Отсреща пък е Давидоф-вземахме си готвена храна за вкъщи от там.
С друго не мога да съм полезна,успех!

Много благодаря за изчерпателния отговор! Май май и аз се ориентирам към апартамент тип airbnb.

А някой да се включи за въпроса ми относно кога е най-подходящо да се иде за 'лечебно дишане' Simple Smile ?

# 158
  • столицата
  • Мнения: 3 796
Април, май,  начало юни и после септемв.и и октомври.
И аз да се включа с питане за работещи  до края на октомври басейни и съответно цени. В Перун, Медите и Св. Никола как е?
На Перун дори не мога да открия телефони за връзка. Работи ли изобщо?
В Свети Врач как e басейнът като състояние? Поддържа ли се?

Последна редакция: пт, 11 окт 2019, 10:16 от galimar

# 159
  • Варна
  • Мнения: 1 465
Април, май,  начало юни и после септемв.и и октомври.
И аз да се включа с питане за работещи  до края на октомври басейни и съответно цени. В Перун, Медите и Св. Никола как е?
На Перун дори не мога да открия телефони за връзка. Работи ли изобщо?
В Свети Врач как e басейнът като състояние? Поддържа ли се?
Вчера се върнахме от Сандански, бяхме в Перун. Този път не съм доволна от стаята, беше адски шумно, имах чувството,  че всички гости на хотела, се къпят в нашата стая през ноща. Басейна и Спа центъра работят, беше приятно. Водата в басейна и джакузито беше идеално топла, но халатите, не ни ги смениха до края на престоя, а нямаше и къде да изсъхнат. Преди две години нямаше още басейн, ползвахме само джакузи, бяхме настанени в стая на първият етаж и не беше толкова шумно, а имаше повече хора.

# 160
  • столицата
  • Мнения: 3 796
А външни дали пускат в басейна? Имате ли някакъв телефон на Перун? Не откривам в нета.

# 161
  • Варна
  • Мнения: 1 465
А външни дали пускат в басейна? Имате ли някакъв телефон на Перун? Не откривам в нета.
Резервирах през Букинг, нямам техен телефон.

Последна редакция: нд, 13 окт 2019, 08:33 от Dominique7

# 162
  • Русе
  • Мнения: 119
Не пускат външни.

# 163
  • Мнения: 160
В момента сме в Сандански. Времето е чудесно. Къде можем да идем на басейн, т.е. къде пускат и външни лица? И да има детска секция в басейна.

# 164
  • Мнения: 2 046
А външни дали пускат в басейна? Имате ли някакъв телефон на Перун? Не откривам в нета.
0893 630 263
Пускат, ние сме ходили

Общи условия

Активация на акаунт