Хайде пак на почивка в Сандански - 5

  • 81 531
  • 716
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 347
Моля който е ходил до феноменът Преподобна Стойна и храма „Св.Георги” в село Златолист да сподели подробности.Местни ни казаха,че си струва да се посети,но се колебаем през Катунци по черния път,или през Мелник пеша по пътеката да отидем.С деца между 6 и 10 години сме.

# 61
  • Мнения: 9 436
Моля който е ходил до феноменът Преподобна Стойна и храма „Св.Георги” в село Златолист да сподели подробности.Местни ни казаха,че си струва да се посети,но се колебаем през Катунци по черния път,или през Мелник пеша по пътеката да отидем.С деца между 6 и 10 години сме.

Много е хубаво там, но пеш не бих рискувала да тръгна. Заслужава си да се посети.

# 62
  • Мнения: 4 859
Моля който е ходил до феноменът Преподобна Стойна и храма „Св.Георги” в село Златолист да сподели подробности.Местни ни казаха,че си струва да се посети,но се колебаем през Катунци по черния път,или през Мелник пеша по пътеката да отидем.С деца между 6 и 10 години сме.

През Мелник е по пряко..от Роженския манастир до храма е 4 км.Черен път,но става за всякакви коли и пеша ако държите да походите.
Струва си да се посети наистина...казват,че на хора с чисти и искрени желание им се сбъдват Simple Smile
Подробности има в квижките в църквата с кратки истории.Атмосферата е уникална.

# 63
  • Мнения: 9 436
Изобщо не съветвам да минавате с кола по пътя от Роженския манастир до Златолист. То не би могло да се нарече път, общо казано карате през поле. Ние направихме тази грешка да минем от там. Беше кално и видяхме само гърба на Роженския манастир, защото рискувахме да  затънем в тиня.Минете си по "царския" път.

# 64
  • Мнения: 4 859
Сега не е кално ,пък и се кара бавно.
Все пак ако колата ви е много ниска не е ок,но пак става.Ние винаги оттам минаваме и водим приятели.
За ходене пеш,5 км си ги има,дъщеря ми е на 4г. и се изморява,пък и времето не е чак толкова топло.
От Сандански до там са 30-32 км(там някъде,не съм шофьор).

Който и път да изберете ,дано ви хареса  Hug

# 65
  • Мнения: 1
Аз се се включвам с въпрос за басейните. Може ли да се ползва басейна на Интерхотела без да си гост и каква е цената? И тъй като ще се ходи след средата на месец май, дали може да се ползват външните басейни или ще бъде все още студено за тях?

# 66
  • Мнения: 9 436
Аз се се включвам с въпрос за басейните. Може ли да се ползва басейна на Интерхотела без да си гост и каква е цената? И тъй като ще се ходи след средата на месец май, дали може да се ползват външните басейни или ще бъде все още студено за тях?

Ами,  върнете се назад и прочетете . В темата е коментирано поне 3 пъти.

# 67
  • Мнения: 47 981
Никога не сме ходили пеш от Мелник и не ви съветвам, минава се през Катунци. Пътя е отвратителен. И през полето недейте.
Хубаво е иначе там, но ни е омръзнало. Лятото има всякакви животни, като в някоя савана- огромни насекоми и разни влечуги. Иначе е тихо и спокойно.

# 68
  • София
  • Мнения: 591
Моля който е ходил до феноменът Преподобна Стойна и храма „Св.Георги” в село Златолист да сподели подробности.Местни ни казаха,че си струва да се посети,но се колебаем през Катунци по черния път,или през Мелник пеша по пътеката да отидем.С деца между 6 и 10 години сме.
Ние бяхме там в сряда-Преподобна Стойна. Минахме през Катунци. Пътя не е ОК, бяхме три коли имаше и много ниска кола. Всички минахме. Кара се много бавно, но се стига с кола. Много е хубаво там. Препоръчвам.

# 69
  • Мнения: X
При Преподобна Стойна се ходи с цел, а не на разходка.

# 70
  • Мнения: 3 976
При Преподобна Стойна се ходи с цел, а не на разходка.
[/quote
Да не бъдем крайни. Често мотивация и резултат не съвпадат. Няма лошо хората да се разхождаме до обиталища на свети хора.

# 71
  • Мнения: 47 981
Моята свекърва е родом от там, познай колко ми е свято това място Joy

# 72
  • Мнения: 3 347
Момичета благодаря ви за напътствията към Златолист.Отидохме през Катунци,пътя нищо му няма,перфектен си е,на кратък участък няма асфалт,но е равно.Мястото е магнетично,който не е ходил да се коригира!Жално е като видиш как Български светини се рушат,но пък по-добре да си ги видял...

# 73
  • Мнения: 9 436
При Преподобна Стойна се ходи с цел, а не на разходка.

Сериозно? Joy Разсмя ме!
А, на Рупите сигурно се ходи в определени дни по твоята логика.Sunglasses

# 74
  • Мнения: X
При Преподобна Стойна се ходи с цел, а не на разходка.

Сериозно? Joy Разсмя ме!
А, на Рупите сигурно се ходи в определени дни по твоята логика.Sunglasses
Не бих могла да кажа за Рупите. Говоря за Преподобна Стойна, защото имам причина. Нямам логика за посещение на подобни места, за мен при Преподобна Стойна се ходи, когато човек наистина има желание да се справи с даден проблем, да се помоли със сърце и душа и наистина тогава има смисъл. Казвам го категорично, защото съм го изпитала. Мястото е с много силна енергия и те се чувства от тези, които ходят наистина с проблем и терзание.
И да, добре е да се ходи през седмицата, защото тогава посетителите са по-малко /понякога и няма такива/ и енергията е много силна.

Общи условия

Активация на акаунт