Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 27 тема

  • 73 203
  • 736
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 12 992
Солариума ти съсипва кожата и слънцето като цяло, избягвай ги и двете, ако искаш да имаш свежа и млада кожа.
От скин бустера съм доволна повече от мезото не знам обаче каква ще е трайността му.

# 676
  • Мнения: 2 839
Здравейте , интересувам се от избелваща мезотерапия под очите... някой правил  ли е такава и какъв е резултата?

# 677
  • Мнения: 6

Момичета ,
Като стана въпрос за д-р Чолакова,
преди 4 месеца направих един опит като не бях сигурна дали ще има резултат - Ултера на задната част на бедрата , зоната точно под дупето. По принцип тялото е оф лейбъл, но се бях решила. В началото имаше лек оток около десетина дни.Вече минаха близо 4 месеца и виждам как трапчинките вече ги няма, кожата е стегната и подкожната мазнина е намаляла.Толкова съм щастлива и мисля да си направя сега зоната около пъпа....въпреки,че ако имах финансовата възможност щях да си  мина цялото тяло 😂😂😂😂😂

# 678
  • Мнения: 610
Солариума ти съсипва кожата и слънцето като цяло, избягвай ги и двете, ако искаш да имаш свежа и млада кожа.
От скин бустера съм доволна повече от мезото не знам обаче каква ще е трайността му.
Здравей, да знам го това. Просто момента е такъв, че съм на множества сватби, а съм бяла като сирене . Не ходя постоянно, а само за да имам някакъв нормален тен.
Може ли да ми препоръчате при кого ходите, щом сте доволна?

# 679
  • Мнения: 12 992
Най- доволна съм от Ванеска, в Хил Клиник, но наистина се оляха с цените и вече ходя там само за неща, за които ме е страх да се доверя на друг, а именно филър под очи и ботокс на чело.
За скин бустер при Каляшева 350 лева.
За същото в Хил Клиник 500 лева, ми 150 лева са си разлика....
Вероятно има и други добри лекари, просто аз имам личен опит с тези.

# 680
  • Мнения: 610
А бустера колко често трябва да се прави, за да има резултат?

# 681
  • Мнения: 12 992
На 6 месеца мисля, но вероятно има значение състоянието на кожата, възрастта. Консултация с лекар най- добре, споделяне на проблема, очакванията и предложения съответно. Аз така правя не отвам с конкретно искане.
А споделям проблемите- вяла, суха кожа, например и искам да ми препоръчат варианти, обсъждаме и така. Защото това, което е подходящо за мен, може да не е ок за вас.
Това че съм чела, че някой е доволен от дадена процедура, без значи че и аз ще бъда.

# 682
  • Мнения: 610
На 6 месеца мисля, но вероятно има значение състоянието на кожата, възрастта. Консултация с лекар най- добре, споделяне на проблема, очакванията и предложения съответно. Аз така правя не отвам с конкретно искане.
А споделям проблемите- вяла, суха кожа, например и искам да ми препоръчат варианти, обсъждаме и така. Защото това, което е подходящо за мен, може да не е ок за вас.
Това че съм чела, че някой е доволен от дадена процедура, без значи че и аз ще бъда.

Много благодаря, попитах  защото ако е през 2,3 седмици няма да мога да си позволя такъв разход.
Много благодаря, ще си направя консултация

# 683
  • Мнения: 2 873
Най- доволна съм от Ванеска, в Хил Клиник, но наистина се оляха с цените и вече ходя там само за неща, за които ме е страх да се доверя на друг, а именно филър под очи и ботокс на чело.
За скин бустер при Каляшева 350 лева.
За същото в Хил Клиник 500 лева, ми 150 лева са си разлика....
Вероятно има и други добри лекари, просто аз имам личен опит с тези.
Какъв скинбустер правиш?
А каква е цената на филъра под очи в Хил клиник и Juvederm ли е?

# 684
  • Мнения: X
Най- доволна съм от Ванеска, в Хил Клиник, но наистина се оляха с цените и вече ходя там само за неща, за които ме е страх да се доверя на друг, а именно филър под очи и ботокс на чело.
За скин бустер при Каляшева 350 лева.
За същото в Хил Клиник 500 лева, ми 150 лева са си разлика....
Вероятно има и други добри лекари, просто аз имам личен опит с тези.

При Ванеска  скинбустера  от 500 лв е 3мл. Затова е такава цената.

# 685
  • Мнения: 12 992
Знам аз колко мл е, пак е висока цената. И не само за скин бустера, всички цени са със серизно разлики. Затвоа за по елементарни процедури си търся варианти.
Под очите съм с Реденсити 2, ако не се лъжа.
Зависи от количеството, което ще е нужно, 450 платих аз. Но ми държи вече година и сега ме върна Ванеска, каза че още не е време.
Само ботокс чело правихме и скин бустер.
Следващия път за скин бустрера ще опитам при Каляшева. Пак заради цената. А и моя близка прави при нея шия с много добър резултат.
Но очи и чело не мога да рискувам. Може би по- натам ще се престраша.

# 686
  • Мнения: 2 873
Знам аз колко мл е, пак е висока цената. И не само за скин бустера, всички цени са със серизно разлики. Затвоа за по елементарни процедури си търся варианти.
Под очите съм с Реденсити 2, ако не се лъжа.
Зависи от количеството, което ще е нужно, 450 платих аз. Но ми държи вече година и сега ме върна Ванеска, каза че още не е време.
Само ботокс чело правихме и скин бустер.
Следващия път за скин бустрера ще опитам при Каляшева. Пак заради цената. А и моя близка прави при нея шия с много добър резултат.
Но очи и чело не мога да рискувам. Може би по- натам ще се престраша.
Аз очи правя с Juvederm Volbella (мисля,че беше),вече 7ми месец не е мръднал, надявам се да издържи поне година и половина. Излезе ми 500 за 1 мл при Денкова. В бузи съм с Juvederm Voluma и пак 7 месеца не е мръднал, но слагам и бустери.
Последно слагах Princess Rich и мисля, че още ми държи (от декември). Беше 300 при Денкова, на други места е по 200.
Ти какъв бустер слагаш. Този за 500 лв в Хил клиник какъв е?

Аз си намерих един салон, в който момиче,което е давършило медицински козметик в Медицинска академия прави мезотерапии. Прави ги с мезогън. Последно ме боцка с 5мл силиции и се отрази доста добре. Цената беше 70 лв. В понеделник ще правя мезо с 5мл на Juvederm (обаче не знам дали е Hydrate или Visage, ще видя на място) и ще дам отзив. Цената за 5 мл е 170 лв там.

Забелязвам,че вече на доста места намалят и цената на Juvederm Volite и е 500 лв, което е добре. Аз щу сложа пак към октомври.

# 687
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
tsveti_77, забранила си получаване на ЛС. Като си освободиш кутията, пиши пак.

# 688
  • Мнения: X
Здравейте, Валянова слага ли по 0.5 мл в устни и справя ли се добре?

# 689
  • Мнения: 24
Знам аз колко мл е, пак е висока цената. И не само за скин бустера, всички цени са със серизно разлики. Затвоа за по елементарни процедури си търся варианти.
Под очите съм с Реденсити 2, ако не се лъжа.
Зависи от количеството, което ще е нужно, 450 платих аз. Но ми държи вече година и сега ме върна Ванеска, каза че още не е време.
Само ботокс чело правихме и скин бустер.
Следващия път за скин бустрера ще опитам при Каляшева. Пак заради цената. А и моя близка прави при нея шия с много добър резултат.
Но очи и чело не мога да рискувам. Може би по- натам ще се престраша.
Здравей ,а под очи с канюла ли ти е слаган филъра и имаше ли синки и оттоци?...Страх ме е да не получа струпване на филъра и да се случи обратен ефект...До момента съм си правила само мезотерапии,и скули.Но искам да направя и филъра.За съжаление не всеки лакар слага и съм в голяма чуденка,да не съжалявам след това.

Общи условия

Активация на акаунт