iHerb.com - най-добрият сайт за хранителни добавки и козметика - 109

  • 47 069
  • 737
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 47 996
По принцип има, но аз съм си най-доволна от нашенския детралекс. Пила съм от сайта, не ми помогнаха толкова, а и не са особено по-евтини

# 271
  • На ръба..
  • Мнения: 2 119
По моему пиши на Live Chat-a им, случвало ми се е даже при  изтекла вече промоция/оферта да направят нужната корекция на сумата и да изпратят поръчката т.е. си вършат работата, досега винаги са ми били от полза, докато на мейлите получавам само стандартизиран отговор.

# 272
  • Мнения: 847
Момичета от 18.03 в статуса на поръчката ми пише следното: ARRIVAL IN COUNTRY (destination country - tracking updates may end here, will be delivered shortly). И се чудя до колко време се обаждат от пощата ако не ги задържат на митница? Просто ми е първа поръчка и не мога да се ориентирам...

# 273
  • Мнения: 10 265
Julikris, ако ти кажа колко време се разправях с тия малоумници, не е истина. Блокираха ми акаунта и над един месец лъжи, обещания, въртене. Пиши им всеки ден на info@iherb.com. Пиши им буквално всеки ден, докато получиш адекватен отговор. Накрая ми го оправиха, имам някакви точки събрани, изчаквам удобен момент да ги изразходя и ги зарязвам. Но аз не живея в БГ и тук подобни сайтове под път и над път. Та дали ще взема нещо от тях или друго място ми е все тая. Но ако искаш да поръчваш от тях с твоя си акаунт, им пиши всеки ден, да не казвам по два пъти. Успех.

# 274
  • София
  • Мнения: 144
Благодаря,момичета.Мислих,че само на мен се случва подобна гадост.Ще се опитам даим пиша на чата
Паралелно ще направя акаунт на мъжа ми.Проблемът ми е с времето,защото мама е в Щатите до средата на април и ми се иска да се възползвам максимално да напазарувам от сайта.Още веднъж огромно Благодаря на отзовалите се!

# 275
  • Мнения: 10 265
Ооо щом майка ти е в Щатите, имаш преспокойно време да поръчаш и пристигне. Всичко идва за два-три дена.

# 276
  • София
  • Мнения: 778
Ооо щом майка ти е в Щатите, имаш преспокойно време да поръчаш и пристигне. Всичко идва за два-три дена.
Ами не е съвсем така - в Атланта пристига след седмица. Зависи от щата, в който е направена поръчката.

# 277
  • Мнения: 10 265
Възможно е. Мислех, че на всякъде идват бързо. Но нея и седмица я устройва. Аз съм забелязала, ако поръчам понеделник и вторник са ми нещата при мен. Поръчам ли сряда и идват събота или понеделеник.

# 278
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
Промото на евл до кога беше? Сложих колагена в кошницата, и докато се на утам пак свърши.. Денис хубав ли им е колагена, струва ли си да го чакъля?

# 279
  • Мнения: 19 019
Още е активен при мен.

# 280
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
И при мен, но колагена липсва, иначе е на добра цена

# 281
  • София
  • Мнения: 35 976
След тест на фецес се оказа силно занижено нивото на Bifidos бактерии на детето и трябва да намеря подходящ пробиотик ....
denis, идея дали има пробиотик само с  Bifidos бактерии? Не попадам на такъв.
А и малко ми е сложно - в същия момент не трябва да яде млечни Rolling Eyes
Разгледай тези продукти:
https://www.iherb.com/pr/Enzymatic-Therapy-Probiotic-Pearls-Adul … 30-Softgels/61720
- тези бактерии обитават предимно дебелото черво, а с възрастта при него се появяват  доста проблеми /затова е посочено, че е с ползи при възраст над 50г., не че друг с подобни проблеми не може да го приема - консултирай се с лекар, ако нещо те притеснява/
Ето и продукт само с един щам Bifidobacterium- разработен специално за бебета - колики, подуване и т.н.
https://www.iherb.com/pr/Jarrow-Formulas-Jarro-Dophilus-Probioti … fl-oz-15-ml/63733

Това е ПреБ, който подпомага колонизирането и развитието на Бифидобактериите:
https://www.iherb.com/pr/Now-Foods-Prebiotic-Bifido-Boost-Powder-3-oz-85-g/82389


Разгледай това:
https://www.iherb.com/pr/Life-Extension-European-Leg-Solution-Fe … ian-Tablets/18606

iHerb® код:   YUL919
за първа поръчка 10% намаление, за следващи поръчки - 5%  

Последна редакция: чт, 21 мар 2019, 06:51 от denis.

# 282
  • Мнения: 516
Момичета,някой да има код за отстъпка?

# 283
  • Мнения: 19 314
Айхърб избиха рибата. Една поръчка от 14.03 е пристигнала в БГ на 18.03. Вчера я взех. Толкова бързо не ми се беше случвало.

# 284
  • София
  • Мнения: 144
Продължение на драмата с акаунта и поръчката през Iherb:
Здравейте, момичета.Аз да споделя продължението.1-во-писах отново на спорта им-няма отговор до момента.
2-ро -писахме си в чата.Направиха ресет,но нямаше промяна.Чата продължи детето-извиках я да помага. Тя между другото каза,че отсреща е робот(първите им въпроси са еднакви,каквото и да си им писал преди това,отговарят и питат едно и също.)Проблемът се оказа профилът през Гугъл акаунта.Няма начин да се впишеш през профила си през Гугъл акаунта,ако вече веднъж си излязъл от него.Вписването е през полето вдясно”Login in Goole account/Facebook”Курсора автоматично застава на полето вляво,където е вписването през имейл адрес/телефон и очаква данните да се попълнят там.Оказа се,че за да ползвам същия gmail, трябва да бъде изтрит профила,а това може да стане само когато ти като собственик го направиш,а за да го направиш,трябва да влезеш в профила си.Параграф 22.Помолихме ги да деактивират профила и междувременно изтрих данните си за карта,адреси,телефон през мобилното приложение.Създадох нов профил с друг имейл.Успях да дори да пусна поръчка,върнаха обратна информация,че е shipping.До тук  добре.Отдъхнах си….Да,ама не...След 2-3 часа нещо ме човъркаше и се опитах да влезна през мобилния,и познайте какво?Отново Греда!Съобщението беше”We can't find an account associated with the credentials you've entered. Try again or reset your password”.И отново в чата.Отговорът беше”Upon checking your account, it appears here that it was deactivated by our Verification Department. Your order is already shipped out with a tracking number of 1LS7262054480156-1. You can monitor the status of this order using this tracking.
We are sorry that there is no information provided by them why the account is deactivated as we only have a limited information in your account”И така пак ще чакам,за да си влезна в профила 24/48 часа,но затова пък 1 вата поръчка пътува.Голям напредък!

Общи условия

Активация на акаунт